قهرمانانه-ایمان مطرح NT$ 1.2 میلیارد دلار برای COVID-19 بی سابقه ای نیاز به کنترل از راه دور مانیتورینگ بیمار

به عنوان یک نتیجه از جهانی COVID-19 همه گیر و نیاز به کنترل از راه دور, نظارت و ارزیابی عملکرد تنفسی قهرمانانه-ایمان بوده و قادر به جمع آوری بیش از 500 ، 000 نفس برای تلفن های موبایل از چندین مراکز پزشکی در تایوان برای برچسب زدن و تجزیه و تحلیل در طول آخرین دوره 6 ماهه. این است که آنها حفظ تمرکز به طور مداوم بهبود هوش مصنوعی مستمر تنفسی نظارت و گسترش هوش مصنوعی و گرا به کمک نرم افزار.

قهرمانانه-ایمان توسعه داده است یک برنامه تلفن همراه است که می تواند در یک stand-alone ماشین است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تنفسی نظارت در زمینه بیهوشی آپنه, هشدار, ويژه, انزوا بخش و حتی مستمر نفس نظارت بر در خانه است.

در ماه نوامبر گذشته محصول بود بالینی استفاده می شود برای غیر-لوله گذاری بیهوشی عمل جراحی و معاینه در مراکز درمانی در تایوان است. آن شناخته شده است که علائم تهدید کننده زندگی را می توان یک دقیقه زودتر از سنتی تنفسی روش نظارت است که فوق العاده با ارزش برای بیمار نتایج.

این چند مستمر تنفسی نظارت بر سیستم طراحی شده توسط قهرمانانه-ایمان استفاده شده است در بيماران مبتلا به COVID-19 در تلاش برای از بین بردن روش های سنتی auscultation که ارائه شده به چالش کشیدن به دلیل PPE انزوا پروتکل ها و افزایش بار عفونت قرار داده شده است که در پرسنل پزشکی.

آرتور چنمدیر اجرایی بود سرمایه اولیه مالی حامی گفت: “قهرمانانه ایمان پزشکی AI محصول دارای یک طیف گسترده ای از نیازهای بالینی. آنها یکی از معدود هوشمند تجهیزات پزشکی تیم در جهان است که با تمرکز بر “نفس صدا”. استفاده مداوم خود هوش مصنوعی تنفس سیستم تشخیص آن را نه تنها اجازه می دهد تا پزشکان به بررسی وضعیت بیمار در فاصله زمانی که تشخیص COVID19 اما همچنین باعث کاهش خطر ابتلا به سیستم تنفسی آسیب (تنفسی سازش) ناشی از بی دقتی نظارت در طول خواب بیهوشی یا غیر لوله گذاری بیهوشی عمل است.”قهرمانانه-ایمان همچنان به گسترش حضور خود را در ایالات متحده با همکاری با خواب بالینی مرکز از دانشگاه استنفورد برای پیشبرد خواب تحقیقات پزشکی. آنها نیز همچنان به دنبال روابط با آمریکا بر اساس شرکای تجاری و سرمایه گذاری شرکت با حضور در رویدادهایی مانند CES سال 2020 هوشمند پزشکی برجسته تیم نمایشگاه است.

قهرمانانه-ایمان به علم پزشکی شرکت ، Ltd. یک توسعه دهنده از هوش مصنوعی (AI) راه حل های طراحی شده برای کمک به پزشکان و بیماران و امکانات بهداشتی در شناسایی و مدیریت غیر طبیعی تنفس برای تلفن های موبایل اعلام کرد نزدیک از آن برای اولین بار تامین مالی ، موجب فعلی COVID-19 همه گیر و پس از آن باید از راه دور و مانیتورینگ بیمار به خصوص تنفسی تابع تایوان-بر اساس شرکت امن سرمایه گذاری برای US$4 میلیون. سرمایه گذاری منجر شد توسط انتگرال گروه یک شرکت خدمات مالی است که با تمرکز بر رشد بالا آمدن. در این دور نیز شاهد سرمایه گذاری از AmTRAN یک رهبر جهانی در ال سی دی, ساخت, بالا, تایوان, سرمایه گذاری, یکی از بزرگترین VC شرکت در تایوان و طیا سرمایه گذاری, سرمایه گذاری بازوی طیا الکتریکی سیم و کابل ، برای اطلاعات بیشتر https://heroic-faith.com/.

تایوان با تکنولوژی آرنا (TTA) نقطه عطفی ابتکار رهبری تایوان وزارت علوم و فناوری (ترین) برای ساخت یک پر جنب و جوش و اکوسیستم کارآفرینی در تایوان. TTA فراهم می کند یک دروازه برای راه اندازی شبکه های سراسر جهان به تعامل با تایوان تکنولوژی منابع و سازمان ها. تشویق نوآوری و تلفیقی از راه اندازی فرهنگ TTA امیدوار به ایجاد خود حفظ محیط زیست برای تکنولوژی نوپا در تایوان در حالی که ارائه یک صدای تایوان در صحنه جهانی.

لینک رسانه های اجتماعی
Facebook: https://www.facebook.com/HeroicFaithMedical/
توییتر: https://twitter.com/Heroic_Faith
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/hf-medicalscience/about/

منبع تایوان با تکنولوژی آرنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im