L. جان هیک

M. D., مدیر پزشکی برای آمادگی اضطراری, Hennepin, بهداشت و درمان

به عنوان مدیر برای دولت بهداشت و درمان هماهنگ کننده مرکز احمق است کار 90 ساعت در هفته در مرکز عملیات اضطراری دولت برای کمک به تدبیر استراتژی به ما از طریق این بیماری همه گیر با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است. هیک درگیر شد در فاجعه برنامه ریزی و پاسخ به ابولا و 2009 H1N1 همه گیر شده فاجعه بحرانی دستورالعمل مراقبت و خدمت در طول فدرال طوفان پاسخ. او امیدوار ما بیرون آمدن از این بحران با واکسن بهتر و حمایتی برای مراقبت های بهداشتی ما کارگران است.

“من هرگز دیده می شود همکاری و تعهد به ماموریت از سازمان های دولتی و بخش خصوصی مثل من از دیدن حال و شادی.”

کتی اسمیت

R. n. B. S. N., فرویو خانقاه

اسمیت می دانستم که جهان تغییر کرده بود روز صدای خود را به ایمیل گرفتگی شد با تماس های از دست پاچه اعضای خانواده. پس از آن او راه می رفت به یک مرکز قفل شده که در آن یک علامت به عنوان خوانده شده “بدون بازدید” و قلب او غرق شد. اسمیت را فراهم می کند و مهربان پرستاری مراقبت و حمایت به علاج بیماران زندگی می کنند که در ساختمان است که در حال حاضر محدود و یا محدود کردن بازدید کنندگان با توجه به کوروناویروس. او روز آغاز می شود با تماس های تلفنی از خانواده های مضطرب برای به روز رسانی; او دریافت روزانه دما چک و سلامت صفحه نمایش قبل از آغاز دور او را. بزرگترین ترس است سهوا گسترش این ویروس به یک بیمار یا دیگران. در عین حال کار خود را آموخته است او را آماده برای غیر منتظره — که در میان درد و رنج وجود دارد اغلب لحظات شادی بزرگ.

“پس از یک روز طولانی در محل کار فروشنده در ایستگاه گاز دیدم من پرستاری نشان و به من پیشنهاد یک فنجان قهوه است. که حرکت کوچک تقریبا من به اشک آورده. من فقط نیاز به یادآوری کمی از زمان به زمان است که ما می رویم به در ادامه به نگاه کردن به یکدیگر در طول این زمان دشوار است.”

رزماری Fister

پرستار روانی پزشک Hennepin County مراقبت های بهداشتی برای بی خانمان برنامه

Fister یادداشت صراحت که COVID-19 فقط آخرین حمله در بیماران مبتلا به او خدمت می کند. در درجه اول بی خانمان شدند در حال حاضر برخورد با هپاتیت A, شیوع HIV “و جمعی غم و اندوه از مواد مخدر-مرگ و میر مرتبط.” او فقط راه اندازی برنامه تلفن همراه توسعه به ارائه پایین مانع دسترسی به بوپرنورفين یک دارو را کاهش می دهد که مصرف بیش از حد مرگ و میر و مردم کمک می کند تا مبارزه با مواد مخدر اعتیاد. Fister است که بر روی تلفن خود را به طور مداوم و یا انجام خیابانی کمک رسانی به encampments و squats که در آن او یک آرامش و حضور مداوم. او نتواند شریک زندگی یک پرستار ICU کار COVID واحد در شیکاگو است. او طول می کشد سگ او را به رودخانه به باز کردن از پیچ و رویاهای راه برای حرکت افرادی که بی خانمان به خالی آپارتمانهای لوکس و برای ساخت DIY دست شویی ایستگاه خارج است.

“قبل از این صدا رادیکال به تماس برای یک مهلت قانونی برای اخراج و یا توده decarceration. من امیدوارم که به می گویند که این لحظه ما آموخته است که چگونه به جهان دیگری ممکن است.”

جان یانگ

بیمار خدمات پشتیبانی راهنما-همونگ مترجم جامعه دانشگاه از مرکز بهداشت

یانگ مطالعه بهداشت و سلامتی در دانشگاه مینه سوتا-دوقلو شهرهای presciently در نظر گرفتن بسیاری از بهداشت عمومی دوره. که او را به خوبی برای کار خود را مدیریت در خانه و آژانس مترجمین برای CUHCC که زبان شامل اسپانیایی سومالی, ویتنامی, همونگ و لائوس. یانگ با این نسخهها کار از راه دور دو روز در هفته می آید و به دفتر سه روز با پوشیدن یک ماسک و دستکش; همه CUHCC بیماران نیز به نمایش در آمد قبل از اینکه مجاز به وارد کنید. یانگ مشتاق به پرتاب یک حزب پیتزا زمانی که زندگی بازگشت به حالت عادی. در پایان دریافت از “جیغ” نژادی تهمت به تازگی او به یاد هر کس به سعی کنید به نگه داشتن منفی را از زندگی خود را.

“من را دیده اند بسیاری از آسیایی بودن و هدفمند در سراسر جهان و من فقط به این فهرست اضافه شده. اما CUHCC شده است یک پشتیبانی واقعی برای کارکنان خود را, و من خوشحال هستم به کار در اینجا.”

Kellie اجاره Stecher

M. D., OB-GYN, M بهداشت فرویو مرکز زنان ادینا/Eden Prairie

او 5 ساله دختر گریه می کند هر بار که او خانه را ترک می کند در حال حاضر. او چسبیده به Stecher چرا که حتی در سن و سال او را گرفتار باد از اخبار است. قبل از ترک برای کار Stecher طول می کشد تا تمام جواهرات خود را که می تواند نژاد عفونت قرار می دهد و بر مالش و فولاد ، و او فکر می کند در مورد چیزهایی که او هرگز مانند این که آیا به آسانسور و فرصت موجود بودن با کسی که بیمار یا نگاهی به پله ها و خطر دست زدن به دستگیره در. تیم او می چرخد بین پزشکی از راه دور, دیدن بیماران در درمانگاه و انجام و تحویل اورژانس جراحی است که نمی توانید صبر کنید برای هر گونه ویروس به فروکش. قدرت او می آید در بخشی از لوتری وزیر پدربزرگ که در عمل با تواضع و فضل در همه زمان ها از جمله در طول جنگ جهانی دوم.

“هنگامی که این بیماری همه گیر است من امیدوارم که ما می توانیم درک کنند که اکثریت کارگران ضروری هستند و در واقع زنان و که ما می تواند جدی گرفته شود برای ما که هستیم و آنچه ما کمک می کند.”

جین Deckenbach

RN, BSN, پارک Nicollet Methodist Hospital

Deckenbach (تصویر روی جلد) اضافه شده است تقریبا 12 ساعت در هفته به برنامه خود را به عنوان او و تیم او آماده شدن برای امکان افزایش است. روزانه جلسات به روز رسانی و همیشه در حال تغییر توصیه هایی که از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اغلب او را سر شنا. چرا که تیم او نمی داند که برای برخی که COVID-19 آنها جدا هر کسی با تب و سرفه و یا علائم تنفسی. گاهی اوقات بیماران پایدار یک دقیقه و نیاز به لولهگذاری بعدی. او امیدوار است که Minnesotans ادامه خواهد داد به پهن کردن منحنی اما این موفقیت همراه با فداکاری شخصی. شوهر او شده است زندگی در ویسکانسین از اواسط ماه مارس; او مشتاق به آغوش او بچه grandkids و مادرش. آن را در خانه و محل کار. خانه و محل کار.

“من رسم بر فیلیپیان 4:13: ‘من می توانم تمام این طریق او را که به من می دهد قدرت است.'”

Yeshi Getahun

خدمات محیط زیست, مناطق بیمارستان و HealthPartners

زمانی که Getahun می رسد در کار به عنوان یک نگهبان و پارکینگ وجود دارد روزانه بیش huddle. او میدارد تا یک ماسک و یک پیجر و به کار مطمئن شوید برای اقامت 6 فوت دور از کارکنان و بیماران در طول روز به عنوان او پاک و كشتن اتاق و حمام و سرویس بهداشتی در مراقبت از بیمار واحد در مناطق. با پوشیدن ماسک 40 ساعت در هفته گاهی اوقات می شود اما او می داند که آن را ضروری است. خوشبختانه یکی از باهوش پرستاران در کف او به او یک پیشانی بند با یک دکمه در هر طرف به ضمیمه ماسک به جای گوش او. از آن ساخته شده یک دنیا تفاوت. Getahun نتواند حضور در کلیسا و قادر به جمع آوری با دوستان و خانواده خود را, اما او می داند که زندگی پر از چالش است. او مصمم است برای قوی ماندن و هرگز امید را از دست بدهند.

“هنگامی که این بحران است, من امیدوارم که به عقب نگاه کنند و می گویند عزیزان من جان سالم به در برد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im