هرمان میلر به روز رسانی در مدیریت کسب و کار از طریق Coronavirus (COVID-19) همه گیر

ZEELAND, Mich., مارس 28 سال 2020 /PRNewswire/ — هرمان میلر, Inc. (نزدک: MLHR) ارائه یک به روز رسانی در مورد نحوه COVID-19 همه گیر است و تحت تاثیر آن در کسب و کار و عملیات و چگونه این شرکت شده است در حال توسعه فعال استراتژی برای مدیریت از طریق این زمان به چالش کشیدن.

هرمان میلر است که در نظر گرفتن گام های قابل توجهی را برای حفظ کارکنان امن و سالم در حالی که اطمینان از بازگشت به فرم به عنوان یک شرکت پر رونق یک بار این جهانی بهداشت از بحران گذشته است. ما سرمایه قوی و موقعیت یک پایه و اساس مهم برای تلاش های ما برای حرکت در مسیر پیش رو است. ما سپاسگزار برای همه کارکنان خود را برای فداکاری و ما ادامه خواهد داد برای پاسخ به این پویا وضعیت سلامت کارکنان و شرکت ما در بالا از ذهن,” گفت: Andi اوون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هرمان میلر.

کارکنان ایمنی و بهداشت
در حالی که هرمان میلر کارخانه در Dongguan چین تجربه اولیه تاثیر COVID-19 آن است که در حال حاضر به بالا و در حال اجرا در نزدیکی ظرفیت کامل. درس های آموخته شده از اول که تعامل با این ویروس منجر به تعدادی کارمند اقدامات ایمنی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 از جمله داخلی و بین المللی و محدودیت های مسافرتی و کار-از-صفحه اصلی شیوه های گسترده تمیز کردن پروتکل و در نهایت بسته شدن نمایشگاه ما و رسانه های خرده فروشی ،

مشتری مداری
ما خدمات به مشتریان, فروش, تامین کننده و فروشنده تیم در حال همکاری نزدیک با مشتریان برای دیدار با زمان و تغییر پروژه تقاضا است. تیم فروش در حال ملاقات با مشتریان از راه دور از طریق تماس های تصویری و با اعمال نفوذ واقعیت مجازی به ادامه طراحی و مشخصات فرایند است که به طور معمول محل در یک نمایشگاه است. نمایندگان خدمات مشتری در حال کار از راه دور را به ماندن متصل به مشتریان در مورد وضعیت سفارش و پیش بینی تاریخ تحویل.

تولید و عملیات
به عنوان یک جهانی تولید هرمان میلر در پاسخ به پناهگاه در محل و مشابه دولت سفارشات در مکان های مختلف در سراسر جهان است.

در میشیگان به عنوان مثال فرماندار گرچن Whitmer را “خانه بمانند امن” فرمان اجرایی مورد نیاز همه غیر ضروری کسب و کار برای نزدیک به سه هفته تا مارس 13. به عنوان هرمان میلر در خدمت صنعت مراقبت های بهداشتی و دولت فدرال در میان دیگر بخش های مهم این شرکت پیش بینی بازگرداندن حدود آنجا که 30 درصد از ساخت آن توسط کارکنان بعدی دوشنبه, مارس 30 برای کمک به حمایت از مشتریان که به طور فعال درگیر در COVID-19 پاسخ. در تلاش برای پشتیبانی از هزاران نفر از کارکنان پزشکی در خط مقدم نبرد علیه COVID-19 این کار را نیز شامل تبدیل بخشی از آن تولید ردپای را به انجام برسانند نیاز فوری پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی. ما همچنان به نظارت بر شبیه دستور اجرایی برای درک تاثیر بالقوه در عملیات ما در مناطق دیگر.

در جای دیگر در ایالات متحده Nemschoff که نیز در خدمت صنعت مراقبت های بهداشتی, ادامه عملیات در ظرفیت کامل در Sheboygan, WI. توزیع عملیات در Maharam مستقر در Yaphank نیویورک و Geiger در هر دو Fulton, GA و Hildebran, NC , مکان نیز باز باقی می ماند.

در سطح بین المللی در خارج از چین, هرمان میلر تسهیلات ساخت واقع در نزدیکی بنگلور هند به طور موقت بسته تا مارس 14 تحت دستور دولت. در بریتانیاتولید و توزیع عملیات در شرکت پورتال آسیاب تسهیلات در ملکشم, انگلستان به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی به دلیل صادر شده توسط دولت در سراسر کشور مستند. در برزیلاین شرکت تولید و انبار امکانات که در خدمت امریکا در منطقه در حال اجرا هستند به صورت عادی.

خرده فروشی عملیات
طراحی در دسترس (DWR) و هی خرده فروشی استودیو ها و فروشگاه ها در سراسر ایالات متحده در حال حاضر بسته شده اما این شرکت مرکز توزیع در بتیویا آه است هنوز عملیاتی. حمل و نقل حمل و تحویل به هر بازار داخل اما با تغییر سیاست ها و روش های روزانه که ممکن است توزیع. در برخی از بازارهای ما قادر به ارائه دستکش سفید تحویل در این زمان, اما ما می توانیم با هماهنگی با مشتریان برای ارائه محصول خود را درب. با وجود این استودیو ها و فروشگاه ها بسته بودن آن عامل تجارت الکترونیک عامل و بسیاری از حساب مدیران در حال کار از خانه برای کمک به پاسخگویی به نیازهای مشتریان از طریق دیجیتال چت تصویری و قابلیت های ایمیل و تلفن. در سراسر کسانی که سیستم عامل تقاضا برای دفتر خانه محصولات است که کمک به سهولت انتقال از کارگران که مجبور شده اند به کار از خانه و دیجیتال, استراتژی های بازاریابی باید چرخد و به برجسته کردن توانایی ما به آدرس که مشتری نیاز دارید.

سرمایه موقعیت
علاوه بر اقدامات انجام شده برای حفاظت از آن نیروی کار و مدیریت عملیات کسب و کار این شرکت گرفته شده اقداماتی برای حفاظت از سرمایه خود را موقعیت. در پایان سه ماهه سوم مالی سال 2020 این شرکت تا به حال یک خوبی قرار ترازنامه و نقدینگی به مشخصات آب و هوا این طور موقت اختلال با $111 میلیون نقدی در دست یک اهرم نسبت 0.9 x و در دسترس بودن در آن گردان تسهیلات اعتباری از $266 میلیون. پس از پایان سه ماهه این شرکت انصراف $265 میلیون نفر در آن گردان تسهیلات اعتباری به عنوان یک اقدام احتیاطی برای ارائه اضافی کوتاه مدت نقدینگی. این شرکت همچنین از نزدیک مدیریت هزینه های سطح سرمایه گذاری و سرمایه در گردش و به طور موقت به حالت تعلیق اشتراک خرید مجدد فعالیت به عنوان بخشی از مدیریت جریان های نقدی در طول این دوره است.

در حالی که دیگر مدت اقتصادی تاثیر نمی توان منطقی تخمین زده می شود که این مدت از این اختلال مشخص نیست این شرکت با در نظر گرفتن گام های مهمی برای حفظ قدرت مالی در محیط فعلی است.

در مورد هرمان میلر
هرمان میلر است که در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده و ارائه دهنده مبلمان و مرتبط با فن آوری و خدمات است. از زمان آغاز آن در سال 1905 این شرکت با تکیه بر طراحی نوآورانه برای کمک به مردم انجام کارهای بزرگ. جهانی طراحی و رهبر به تکامل هرمان میلر گروه یک خانواده از مارک های است که در مجموع ارائه می دهد انواع مختلفی از محصولات را برای محیط های که در آن مردم زندگی می کنند, کار و زخم التیام یابد. خانواده از برندها شامل Colebrook Bosson ساندرز طراحی و در دسترس Geiger یونجه Maars زندگی دیوار Maharam, naughtone, Nemschoff و هرمان میلر. برای اطلاعات بیشتر www.hermanmiller.com/about-us

منبع هرمان میلر, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.hermanmiller.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>