در اینجا که در آن شما می توانید منابع برای کمک به کروناویروس پاسخ در مترو ققنوس

به عنوان بخشی از بیماری همه گیر کوروناویروس اثر در آریزونا سازمان در سراسر کشور نیاز به کمک منابع به افرادی که به آنها نیاز دارید.

برخی از نیاز به تجهیزات پزشکی برای مراقبت از سلامت سیستم در حالی که دیگران به سادگی نیاز به همان وسایل مثل همیشه اما نمی توانید به اندازه کافی با توجه به خالی کردن قفسه ها در فروشگاه ها.

نیز وجود دارد راه هایی برای حمایت از کسب و کارهای محلی و یا به اهدای پول یا داوطلب با سازمان های کمک به مردم در مواجهه با ناامنی غذایی. برخی از مردم در حال دوخت خانگی, ماسک صورت برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و یا رفتن به خرید مواد غذایی برای سالمندان است.

اینجا مکان در نظر گرفتن کمک های مالی از کالا.

ساختمان آریزونا خانواده

ساختمان آریزونا خانواده تصویب آژانس ارسال شده در مارس 17 آن است که درخواست برای کمک های مالی از غیر مواد غذایی فاسد شدنی. آژانس شربت خانه مواد غذایی که آنها در حال مبارزه برای نگه داشتن نگردند.

کمک های مالی می شود کاهش یافته است در 8433 N. سیاه دره بزرگراه سوئیت 152 ققنوس.

شهر فینیکس

شهر فینیکس در نظر گرفتن کمک های مالی از تجهیزات پزشکی با کمک از ققنوس اداره پلیس فونیکس و آتش نشانی در مرکز کنوانسیون ققنوس ساختمان جنوبی.

آنها درخواست نشده, معمول آیتم های خانگی مانند کاغذ توالت و حوله کاغذی باند, دستکش, چادر و تختخواب تاشو. آنها همچنین به دنبال باز نشده لوازم پزشکی مانند N95 ماسک عینک فولاد لباس و مایعات IV. لیست کامل در دسترس است در نظر یک Facebook پست توسط Rep. روبن Gallego.

عرضه درایو اجرا خواهد شد ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر هر روز از طریق جمعه, مارس 27.

یاران مربع زندگی ارشد

یاران مربع ارشد جامعه زندگی در مرکز شهر مسا ارسال شده در مارس 19 , درخواست برای کمک های مالی از کاغذ توالت و حوله کاغذی, بافت دستمال مرطوب آسپرین و استامینوفن. این کمک های مالی خواهد شد به سالمندان که قادر به رفتن به خرید مواد غذایی بدون برنامه به طور بالقوه در معرض خطر خود را به کوروناویروس.

کمک های مالی می شود کاهش یافته است در دفتر اصلی واقع در 35 W. Brown جاده در مسا در طول ساعات کار منظم.

می دانم از کمک مالی درایو ما باید اضافه کنید به این لیست ؟ به ما اطلاع دهید از طریق ایمیل kaila.white@arizonarepublic.com.

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در James.Carr@arizonarepublic.com و یا در توییتر @JamestheCarr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر