در اینجا مسیر روگذر در روز پنج شنبه که به افتخار توسان منطقه کارگران مبارزه COVID-19

Davis-Monthan پایگاه نیروی هوایی در توسان و آریزونا هوایی گارد ملی را 162nd بال را افتخار اولین پاسخ دهندگان و رهبران مدنی در Pima County مبارزه COVID-19 با یک روگذر در روز پنج شنبه.

روز پنجشنبه روگذر راه اندازی خواهد شد و در حدود ساعت 2 بعد از ظهر و حدود 40 دقیقه با توجه به بیانیه ای از دیویس-Monthan.

چهار هواپیما از جمله دو A-10 Thunderbolt IIs و دو F-16 Fighting شاهین را به پرواز بیش از مناطق از جمله توسان سهوآریتا دره سبز Oro Valley و مارانا در زمان های زیر با توجه به مسیر پرواز ارسال شده در دیویس-Monthan را در Facebook صفحه:

  • دره سبز و سهوآریتا: 2:10 بعد از ظهر
  • Oro Valley و مارانا: 2:20 بعد از ظهر
  • دره بید: 2:30 بعد از ظهر
  • توسان: 2:40 بعد از ظهر

“ما مفتخر به سلام به همه ی بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان و رهبران مدنی که در حال کار خستگی ناپذیر برای پهن کردن منحنی در جامعه ما” سرهنگ مایکل Drowley گفت: در آزادی مطبوعات. “آنها قهرمانان واقعی. ما می خواهیم هر کسی که ما را می بیند و در آسمان پنج شنبه بدانند که ما سربازان در حال پرواز با آنها را در ذهن داشته باشند.”

با توجه به دیویس-Monthan ساکنان در منطقه خواهد بود قادر به دیدن روگذر از خانه های خود و تشویق به ارسال عکس ها با استفاده از هشتگ #SalutingPima.

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @TinaMGiuliano.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.de