برخی واقعا عجیب و غریب, حوادث اتفاق افتاده در این بازار بیش از گذشته سه هفته. آنها نادر بیشتر از یک فیلم خارجی برنده جایزه اسکار بهترین تصویر.

دوقلوها بیشتر توپ زدن به تیم های دیگر به زمین آرزو عامل رایگان.

تیمبرولوز کشیده فیلمهای تجارت در مهلت معامله است که NBA ناظران تصور می شد مرده است.

دوقلوها معامله می شود یکی از آنها بالا چشم انداز به علاوه یک پیش نویس انتخاب کنید برای نجات یک معامله برای یک جانباز پارچ شروع در یک win-در حال حاضر حرکت می کند.

تیمبرولوز معامله سابق شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید که هرگز برآورده بالقوه خود در حالی که ریختن حقوق و دستمزد در فهرستی رفوی.

زیرک. تهاجمی است. Unemotional.

که درجه wheeling و خرید و فروش نشان می دهد یک دوران جدید مدیریت ورزشی از دو شهر همسایه. گرگ جمهور Gersson Rosas و دوقلوها مغز اعتماد از درک Falvey و تاد Levine عامل از دیدگاه های مختلف — یک بازسازی یک رقیب — اما فهرست خود را مانور نشان می دهد یک همفکر رویکرد است. آنها از ترس به پررنگ در نظر گرفتن خطرات.

که همه ما واقعا می خواهید از مدیران ورزشی مناسب است ؟ تمایل به آن است. شجاعت به آدرس خودنمایی مشکل با فدا کردن چیزی است که احساس آشنا و یا امن است. به ارائه یک تکان خوردن در زمانی که وضعیت مطالبات آن است.

سازمان باید یک بازی پینگ پنگ در ارسال تکان می بینم. دوقلوها بهبود یک تیم است که برنده 101 بازی فصل گذشته با امضای سابق MVP جاش دونالدسون به چهار سال $92 میلیون قرارداد — بزرگترین برای یک عامل امضا شده توسط تیم — و سپس با اضافه کردن استارت Kenta Maeda که هزینه آنها flamethrowing چشم انداز Brusdar Graterol.

گرگ فرود آمد خود را به نقطه مورد نظر گارد d’angelo راسل با ضربه روزانه دو — تخلیه اندرو ویگینز در این فرآیند است. رسس اعدام سازمانی تنظیم مجدد توسط تجارت عملا کل فهرستی برای به دست آوردن بهتر قطعات متناسب با طرح و کارل-آنتونی شهرهای’ نقاط قوت. قبل و بعد عکس تقریبا به نظر می رسد جعلی با خیلی حجم معاملات.

هیچ کدام از این حرکت تضمین شده به کار می کنند. آنها ممکن است نتیجه معکوس یا نگاه پشیمان چهار سال از هم اکنون. اما این چهار سال از هم اکنون. این در حال حاضر است و این دو سازمان نیست مطالب با بیکار نشسته.

این “Falvine” اواز یا موسیقی دو نفری و Rosas جدا کسب و کار از احساسات در سازماندهی حرکت خود را که همیشه آسان نیست. مقابل دفاتر اغلب تبدیل متصل به بازیکنان زیرا آنها یا پیش نویس آنها را توسعه آنها و یا به سادگی از یک نقطه نرم در قلب خود را پس از آشنایی با آنها در یک سطح شخصی.

رسس صحبت پوستی در مورد اینکه قادر به اتصال با ویگینز در یک سطح عمیق تر به عنوان آنها به یک دیگر و به اشتراک گذاری تجارب خود را به عنوان پدران بچه های جوان. بدون شک وجود دارد که ارتباط معنی دار آماری برای هر دو مردان, اما Rosas نیز تماشا Wiggins بازی برای نیم فصل و به همان نتیجه گیری به عنوان بسیاری از دیگران: او نیاز به تجارت او. که او آن را انجام داده همراه با دیگر حرکت می کند احساس می کند مانند یک پیروزی روشن برای گرگ.

دوقلوها’ اقدامات کمتر خیره کننده. پس از شکست به زمین بالا رایگان-عامل پارچ این زمستان که نا امید کننده بود در فصل گذشته آنها به روز رسانی صف خود را با ارتکاب دیگران بزرگ به ثبت نام دونالدسون که تا به حال گزینه های دیگر. هیچ چیز ارزان که در مورد حرکت می کند.

خود را بهبود چرخش با اضافه کردن Maeda بود و کم هزینه تر چرا که آنها تا به حال به رها کردن Graterol که بازدید سه رقمی در رادار تفنگ. برخی از طرفداران نفرت حرکت به دلیل Graterol نشان دهنده ناشناخته بزرگ: چه خواهد شد او تبدیل به?

که دقیقا نقطه. هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید. نه ، نه داجرز. و در حال حاضر دوقلوها نیاز به قابل اعتماد شروع تبادل بیش از یک سخت-پرتاب چشم انداز در اغل گاو یا حشم که ممکن است یا ممکن است تبدیل به یک ستاره در نهایت.

مقابل دفاتر نمی توانید اجازه می دهد خود را برای تبدیل شدن به فلج ناشناخته است. مطمئن شوید که آنها باید به فکر حال و آینده, اما بیش از حد اغلب آنها تبدیل به تثبیت در پنج سال پایین جاده که نیازهای فوری شایسته توجه بیشتری است. به خصوص در شرایطی که یک تیم به نظر می رسد آماده به ادعا.

اگر دوقلوها هستند که در موقعیت دوباره این تابستان Falvine باید به شدت در تلاش برای اضافه کردن یک ace واقعی حتی اگر آن نیاز به فراق با دیگر بالا چشم انداز و یا دارایی های دیگر. آنها در حال حاضر نشان داده شده است تمایل به انجام این کار.

ماه گذشته احساس مانند یک صفحه-ترنر در این راستا است. قطعا کسب و کار به طور معمول در اطراف در اینجا.

chip.scoggins@startribune.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de