در اینجا چگونه Scottsdale صرف خواهد شد حدود 30 متر در مراقبت بودجه برای مبارزه با COVID-19 اثرات

Scottsdale اختصاص بیش از 29 میلیون در فدرال مراقبت در قانون بودجه برای کمک به کسب و کار کوچک صاحبان کمک به مردم مبارزه با بی خانمانی و ارتقاء ساختمان ها در طول رمان coronavirus بهداشت بحران است.

این حرکت به عنوان شهرهای کوچکتر در سراسر آریزونا دریافت بخشی از فدرال coronavirus بودجه امداد. شهرهای بزرگ و شهرستانهای استان مانند ققنوس مسا و ماریکوپا شهرستان با جمعیت بیش از 500.000 دریافت پول به طور مستقیم از دولت فدرال است.

Scottsdale و جوامع دیگر منتظر دولت برای به اشتراک گذاشتن $441 میلیون دلار 1.86 میلیارد دلار در بودجه فدرال دولت دریافت کرده است.

Scottsdale با حدود 255,000 ساکنان دریافت $29.6 میلیون در 10 ژوئن. شورای شهر در اوایل این ماه مجاز چگونه بودجه خواهد بود به سر برد.

بخش عمده ای از این پول را برای کمک به کسب و کار مبارزه صندوق عمومی ایمنی و تجهیز ساختمان های شهر برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

$3M برای حمایت از ساکنان آسیب پذیر

شهرستان مدیر جیم تامپسون به نام این شهر 3 میلیون دلار تخصیص برای کمک به ساکنان آسیب پذیر ترین “پیچیده” برنامه شهر انجام شد با توجه به مناطق مختلف از کمک های مالی.

Scottsdale قصد دارد به صرف:

 • $823,000 در بی خانمانی برنامه های.
 • $812,000 ارشد برنامه.
 • $1.365 میلیون در کم درآمد کمک.

تعداد افراد بی خانمان در اسکاتسدیل دو برابر شده است در چهار سال گذشته با توجه به خدمات انسانی مدیر گرگ Bestgen. نقطه-در-زمان تعداد بی خانمان های انجام شده در ماه فوریه شناسایی 102 افراد بی خانمان در شهر و 30 بیشتر شناسایی شده اند و از آن پس Bestgen گفت.

نرخ بیکاری بالا ناشی از این بیماری همه گیر بهداشت می توانید ببینید تعداد کسانی که افزایش در ماه های آینده و سال, شهرستان, یادداشت, یادداشت ها.

Bestgen گفت: 60 ، 000 دلار کمک به ایجاد پزشکی تریاژ کمک به افراد بی خانمان از طریق همکاری با Gellert سلامت کمک خواهد کرد که افراد بی خانمان آدرس خاص پزشکی نیاز به ارائه آنها را با حمل و نقل برای قرار ملاقات های پزشکی و هماهنگی قرار ملاقات خود را و داروها.

“هنگامی که ما در ملاقات با مردمی که ما مشخص کرده ایم که در حال تجربه بی خانمانی در شهر چه پیدا کنیم و بسیاری از آنها بیش از سن 55 که ما می بینیم برخی بسیار مهم و مسائل بهداشتی” او گفت:. “اگر ما می توانیم برخی از آنها را واقعا خوب فشرده خدمات پزشکی است که برای رفتن به یک بعلاوه بزرگ است.”

یکی دیگر از $175,500 کمک خواهد کرد که ایجاد یک Scottsdale کار می کند برنامه ای که ارائه خواهد شد حداقل دستمزد مشاغل به مردم مبارزه با بی خانمانی.

“هنگامی که شما برای کمک به این افراد به شما کمک کند کل جامعه” Bestgen گفت.

این شهرستان قرار داده خواهد شد $55,000 نسبت به ایجاد مراکز امداد در چرخش جوامع دینی که در آن افراد بی خانمان می توانید با استفاده از دوش لباس های شسته شده امکانات و دسترسی مورد مدیریت منابع است.

حداقل $600,000 را به سمت گسترش یافته اجاره و ابزار برای کمک به افراد کم درآمد از جمله سالمندان بسیاری از آنها Bestgen می گوید “زندگی مناسب بر روی لبه است.”

“کمی از اجاره کمک می تواند یک راه طولانی بروید چرا که آنها فقط یک یا دو ماه از سقوط از طریق ترک,” او گفت:.

این شهرستان خواهد شد با استفاده از $100,000 به گسترش مواد غذایی عملیات بانکی کم درآمد ساکنان و بیش از 300.000 دلار به ارائه مواد غذایی, وعده های غذایی و تابستان لوازم به سالمندان است.

تقاضا برای ابزار کمک برنامه که در حال حاضر وجود داشته نیز رفته است تا در طول این زمان تامپسون گفت. این شهرستان نیز اختصاص 450.000 دلار در مراقبت بودجه برای کمک به ساکنان که قادر به پرداخت صورتحساب ابزار خود را.

بازگشایی: قرون وسطی بازگشایی به زودی در نزدیکی اسکاتسدیل آریزونا. در اینجا نشان می دهد چگونه تغییر خواهد کرد با توجه به COVID-19

$5 متر برای کمک به کسب و کار مبارزه

این شهرستان اختصاص 5 میلیون دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک که ضربه سخت در طول بیماری همه گیر. تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 به طور چشمگیری کاهش Scottsdale اوج فصل گردشگری در مارس و آوریل.

اولین مرحله از کسب و کار برنامه کمک خواهد پرداخت 1.5 میلیون دلار از جمله:

 • $750,000 برای کمک به کسب و کار پرداخت قبوض آب و برق و هزینه های مجوز.
 • $75,000 برای گسترش فروشگاه Scottsdale مبارزات انتخاباتی.
 • $225,000 برای یک مقصد بهداشت و درمان برنامه های بازاریابی.
 • 450.000 دلار برای راه اندازی یک کمپین برای ترویج قدیمی شهر اسکاتسدیل آریزونا.

Scottsdale توسعه اقتصادی بخش نیز راه اندازی Scottsdale کسب و کار کوچک کمک مرکز در اوایل سال جاری برای اتصال به کسب و کارهای محلی و فدرال برنامه های امداد رسانی.

کسب و کار می تواند درخواست برای کمک از طریق Scottsdale کسب و کار کوچک کمک مرکز. متن 480-312-3111 یا ایمیل business@scottsdaleaz.gov.

$7.5 متر برای ساخت و ارتقاء teleworking

Scottsdale را صرف 3.1 میلیون دلار برای به روز رسانی 18 امکانات جامعه آباد توسط بازدید کنندگان و ساکنان.

این خدمات عبارتند از تونی Nelssen مرکز سوارکاری در WestWorld با Scottsdale مرکز هنرهای نمایشی موزه غرب Scottsdale, موزه هنرهای معاصر, کتابخانه ها, ارشد, مراکز, مراکز و بزرگتر پارک و امکانات تفریحی.

تغییرات فیزیکی شامل مواد ضد عفونی کننده هوا را از طریق تابش اشعه ماوراء بنفش در این شهر از سیستم های تهویه مطبوع و محدود نیاز برای بازدید کنندگان به صورت فیزیکی لمس درب مستراح وسایل یا سطوح دیگر.

این شهر همچنین صرف خواهد شد $2.2 میلیون به اضافه کردن تکنولوژی و ویژگی های ایمنی به 14 شهر ساختمان است که خانه تعداد زیادی از شهرستان کارکنان.

این ساختمان شامل Scottsdale شهرستان سالن Kiva یک مرکز مدنی پلیس و آتش نشانی در ستاد Scottsdale دادگاه شهرستان و فرودگاه مرکز کسب و کار و عملیات مرکز.

شهر صرف خواهد شد $1.3 میلیون در تجهیزات حفاظتی و بهداشت و نظافت از امکانات شهر در حالی که $871,232 را به بهبود این شهر teleworking قابلیت برای کارکنان از راه دور.

$1.5 متر برای حمایت از هنر و فرهنگی, مکانهای

یکی دیگر از 1.5 میلیون دلار کمک خواهد کرد که غیر انتفاعی هنر و سازمان های فرهنگی نهفته این بیماری همه گیر. پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از برنامه ها و امن بازگشایی سالن.

شهرستان مشخص شده حداقل 15 Scottsdale مبتنی بر هنر و فرهنگی سازمان های غیر انتفاعی است که می تواند درخواست برای کمک های مالی اما سازمان های دیگر نیز اعمال می شود با توجه به گردشگری مدیر کارن Churchard.

برخی از Scottsdale مکانهای شناسایی شده به صورت بالقوه کمک شامل Frank Lloyd Wright Foundation و Taliesin غرب Greasepaint در Stagebrush تئاتر پردا دل سل, بازار مال فروشان, موزه, Scottsdale, هنرمندان,’ مدرسه Scottsdale هنر انجمن گالری Scottsdale Scottsdale موزه غرب و Scottsdale فیلارمونیک.

این پول خواهد شد موفق توسط Scottsdale هنر غیر انتفاعی است که شامل Scottsdale مرکز هنرهای نمایشی Scottsdale موزه هنرهای معاصر و چندین هنر دیگر آموزش و پرورش طرح.

“هنرمندان و هنر سازمان دچار بی سابقه ای در راه را از طریق این بیماری همه گیر با بسیاری از چالش ها و در عین حال آمده است که ما وارد یک غیر قابل پیش بینی فصل پاییز” دکتر Gerd Wuestemann Scottsdale هنر’ رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت. “این کمک های مالی خواهد شد بسیار مهم برای بقا و بازگشت سریع از هنر در اسکاتسدیل آریزونا.”

یک داوطلب کمیته هنر و جامعه و رهبران کسب و کار را نقد و بررسی برنامه های کاربردی و توصیه چگونه به پراکنده کردن بودجه.

برنامه گرانت باز جولای 27. مهلت درخواست 11:59 p. m. روز شنبه, اوت. 3. برای اطلاعات بیشتر scottsdalearts.org/Community-Arts-Grant-Program.

دیگر هزینه های

باقی مانده مراقبت بودجه خواهد شد به:

 • 4 میلیون دلار برای ایمنی پرسنل و برنامه های.
 • $2.2 میلیون برای پاسخ اضطراری تلاش از جمله کارکنان اضافه کاری و تجهیزات و لوازم و تست/monitoring.
 • 2 میلیون دلار برای آینده COVID-19 آماده سازی از جمله تست لوازم و کارمند اضافه کاری.
 • $100,000 به برقراری ارتباط و حمایت از شیوه های سالم.
 • $3.8 میلیون باقی مانده بود تخصیص نیافته.

اسکاتسدیل آریزونا نیز اعمال می شود برای چند کمک های مالی برای کمک به پوشش همه گیر هزینه های مربوط. اگر در شهرستان دریافت کمک های مالی بیشتر از کمک های مالی آن می تواند آزاد کردن برخی از مراقبت بودجه با توجه به شهر خزانه دار جف نیکولز.

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در llonghi@gannett.com یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im