رژیم صهیونیستی. mlb دولت شروع به divvy تا برخی از 50 میلیون دلار در تسکین بودجه مجلس تصویب هفته گذشته حمایت در حدود 1 میلیون دلار به بانک های مواد غذایی و دیگر 5 میلیون دلار به پناهگاه خدمت مردم دچار بی خانمانی.

این فقط یک تکه از پول قانونگذاران تصویب به عنوان بخشی از یک توافق دو حزبی برای کمک به Arizonans مبارزه با ناگهانی و سرسام آور اقتصادی تلفات آشکار COVID-19 بیماری همه گیر.

اما برای گروه در حال حاضر رو نصب نیازهای این یک شروع است.

“در سراسر کشور ما Arizonans متحد به حمایت از یکدیگر و کمک به کسانی که بیشترین نیاز. این دلار را تقویت آن تلاش ها با گسترش خدمات بی خانمان و تقویت امنیت غذایی از طریق سرمایه گذاری در آریزونا مواد غذایی بانک” Ducey در بیانیه ای گفت.

از $6.7 میلیون Ducey ارائه دسته کلی از چگونه پول را تقسیم می شود:

  • 5 میلیون دلار برای پناهگاه بی خانمان برای کمک به پیدا کردن موقت جداسازی و قرنطینه مسکن و خرید بهداشت مواد و تجهیزات.
  • $1 میلیون فوری مواد غذایی کمک های بانک از طریق وزارت امنیت اقتصادی است.
  • $500,000 به گسترش آریزونا “دو تا” مواد غذایی دلار برنامه که اجازه می دهد تا Arizonans دریافت طرح کمک های غذایی مکمل برنامه کمک به دریافت $1 از دولت برای هر $1 صرف آنها در آریزونا-رشد میوه ها و سبزیجات است.
  • 250.000 دلار برای ایالت آریزونا تولید خرید برنامه شناخته شده به عنوان “مزرعه به بانک غذا” برنامه فراهم می کند که تازه تولید تخم مرغ و مرغ و گوشت برای مواد غذایی بانک ها برای توزیع.

ققنوس بی خانمانی خدمات

بزرگترین تکه از پول در این بودجه بلوک را به سمت پناهگاه بی خانمان در ایالت آریزونا که صدایی زنگ زنگ برای هفته ها در مورد ویران کردن COVID-19 می تواند انتقام خود مشتریان بسیاری از آنها سالمندان و بسیاری از آنها دارای شرایط بهداشتی مزمن.

امی Schwabenlender مدیر اجرایی خدمات انسانی دانشگاه است که به دولت بزرگترین پناهگاه اضطراری گفت که سازمان او تا کنون دریافت کرده کمی وضوح به عنوان به چه مقدار پول آن را دریافت خواهد کرد و چگونه از آن خواهد شد مورد نیاز برای آن صرف شده است.

او گفت: دفتر فرماندار خواسته است همه از پناهگاه در دولت به ارائه یک لیست از منابع آنها پیش بینی نیاز از طریق دسامبر. Schwabenlender گفت: دولت قصد دارد برای انجام یک سفارش فله از آن موارد از جمله حفاظت فردی, تجهیزات ضد عفونی کننده دست و لوازم تمیز کردن.

Schwabenlender گفت: “به نظر می رسد ضمنی” است که دولت قصد دارد به اختصاص دلار در علاوه بر این به کسانی که لوازم, اما او هنوز چیزی دریافت در نوشتن و هجی کردن چقدر او سازمان باید انتظار داشت.

او گفت: خدمات انسانی پردیس امیدوار به استفاده هر چه پول می آید از دولت برای کمک اضافی نیروی انسانی.

پردیس شروع به تبدیل منابع ساختمان ها به پناهگاه فضا در هفته گذشته به سعی کنید به منظور محدود کردن تعدادی از مردم در خواب در یک اتاق اما که همچنین نیاز به پرسنل اضافی برای نظارت و پاک کردن آن از فضاهای, او گفت:.

کمک در دیگر نقاط آریزونا

معلوم نیست چقدر از این پول برای پناهگاه و ممکن است زمین فراتر از منطقه ققنوس.

راس Altenbaugh مدیر اجرایی فلگستفف پناهگاه خدمات گفت که او تا به حال نه شنیده ام هر چیزی در مورد وجوه دیگر از آن وجود دارد ممکن است امداد در برخی از نقطه.

نیاز است که در حال حاضر در درب خود را ،

درجه حرارت هنوز هم انداختن زیر انجماد در انتهای شمالی وزارت امور خارجه در این زمان از سال و Altenbaugh گفت: سازمان تامین سرپناه برای 177 نفر در شب. آنها همچنین اجرای یک سرپناه برای خانواده ها.

در بالای آن, آنها عامل یک متل برای افرادی که قرنطینه یا باید آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

سازمان متکی به داوطلبان و جمع آوری اعانه — نوع فعالیت شده اند که به شدت محدود یا لغو شد با توجه به جدید کروناویروس.

آن را وخیم, وضعیت Altenbaugh گفت.

نیاز به: صدها نفر از اتومبیل خط برای مواد غذایی, منابع خارج از کلیسا گلندیل

مواد غذایی بانک

انجی راجرز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت آریزونا بانک مواد غذایی شبکه گفت: شبکه بانک های مواد غذایی در حال حاضر قرارداد با آریزونا, DES, و آنها انتظار دارند دولت را به اصلاح این قرارداد را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است شامل اضافی $1 میلیون دلار بودجه اضطراری.

آریزونا مواد غذایی شبکه بانکی نشان دهنده سنت مری غذا بانک داد, ایالات بانک مواد غذایی مواد غذایی جامعه, بانک جنوب آریزونا یوما جامعه بانک مواد غذایی و کویر ماموریت بانک مواد غذایی.

راجرز گفت که او نمی باید خاص مقدار دلار که هر یک از مواد غذایی بانک دریافت خواهد کرد اما گفت که او انتظار آن خواهد بود متناسب با اندازه های خود را.

“ما فوق العاده ممنون با توجه به افزایش تقاضای مواد غذایی بانک ها در حال دیدن در حال حاضر” راجرز گفت.

او گفت ایالات بانک مواد غذایی به طور معمول در خدمت 300 تا 400 خانوار در طول هفته خود را به خودتان کمک توزیع در مسا. هفته گذشته این رویداد منتقل شد به مسا مرکز کنوانسیون و بانک مواد غذایی خدمت کرده از 1200 خانوار.

“من حتی نمی تواند آن را به کلمات تعداد افرادی که تحت تاثیر این و در حال حاضر به دنبال مواد غذایی در مواد غذایی بانک” راجرز گفت.

دفتر والی به نظر نمی رسد که در تماس با مواد غذایی بانک ها هستند که بخشی از آریزونا مواد غذایی شبکه بانکی به بحث در مورد بودجه تخصیص.

یک سخنگوی از جامعه سنت وینسنت د پل فراهم می کند که 3,500 وعده های غذایی روزانه در آن اتاق ناهار خوری در سراسر مترو ققنوس گفت: فرمانداری هنوز تماس سازمان است.

“ما قطعا می خواهید تا مطمئن شوید که ما برای اعمال این بودجه. هرگز ما در یک موقعیت برای تصویب چنین کمک” ماریسول Saldivar گفت.

دیگر در دسترس کمک

فرماندار می توانید با استفاده از باقی مانده از 50 میلیون دلار در بودجه امداد برای کمک به مسکن و کمک به کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی.

فرمانداری و وزارت امنیت اقتصادی باید گفت: نه دقیقا چگونه کسب و کار کوچک صاحبان و سازمان های غیر انتفاعی قادر خواهید بود به درخواست برای کمک در برنامه.

به طور جداگانه Ducey نیز کنار 5 میلیون دلار از یک قابلمه جداگانه از بودجه مسکن صندوق به ارائه اجاره کمک به افرادی که کار از دست داده اند و یا درآمد با توجه به COVID-19. دولت در بخش مسکن است که پذیرش برنامه های کاربردی در saveourhomeaz.gov/RA.

رسیدن به خبرنگار در jessica.boehm@gannett.com یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im