آریزونا نیست استقرار گارد ملی برای مهار این کروناویروس جدید مانند نیویورک است اما دولت یک راهکار گسترده اقدامات آن را ممکن است برای شیوع شدید.

این اقدامات می تواند شامل چشمگیر مراحل مانند توقف حمل و نقل عمومی بسته شدن امکانات مانند تئاتر و مدارس سهمیه بندی دارو و لغو تجمع جمعی مانند کنسرت ها و جشنواره ها و کنفرانس ها.

تا کنون هیچ کدام از آن اتفاق افتاده است هر چند برخی از سازمان دهندگان از رویدادهای محلی را انتخاب کرده اند به انصراف از اجتماعات بزرگ.

آریزونا دولتی mlb روز چهارشنبه اعلام کرد اضطراری و امضا فرمان اجرایی برای مبارزه با گسترش COVID-19.

Ducey اعلام خواهد اجازه دهید آریزونا شیر به دلار 500.000 در اورژانس پول و پزشکی تهیه کالا و خدمات در حالی که قرار دادن آریزونا گروه خدمات بهداشتی و مسئول هماهنگی واکنش های اضطراری.

Ducey حکم اجرایی باعث می شود شرکت های بیمه و طرح سلامت پوشش خارج از شبکه ارائه دهندگان خدمات پزشکی حذف همه شرکت پرداخت, شرکت بیمه و دیداکتبل جدید کروناویروس تست و ممنوعیت “قیمت-درآوردن” مربوط به COVID-19.

“Arizonans نباید وحشت — رویکرد ما را آرام و ثابت” Ducey گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “این اورژانس اعلام و اجرایی به منظور ادامه تلاش های ما برای حفاظت از بهداشت عمومی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

آریزونا راهکار می گوید او همچنین دارای قدرت به صدور دستورات است که:

 • دستور معاینات پزشکی برای افراد در معرض.
 • جیره دارو و واکسن.
 • برای ارائه حمل و نقل پزشکی پرسنل و بیمار و در معرض افراد.
 • ارائه برای تهیه داروها و واکسن.

در یک وضعیت اضطراری اجرای قانون در آریزونا و گارد ملی نامیده می شود می تواند بر اجرای فرماندار سفارشات راهکار می گوید.

“دولت قانون را فراهم می کند تعدادی از ابزارها برای فرماندار برای رسیدگی به مسائل بهداشتی از جمله اقدامات لازم برای مشارکت گارد ملی” یک ایمیل فرستاده بیانیه از Ducey سخنگوی پاتریک Ptak تایید کرد.

“در حال حاضر تمرکز ما بر روی پیشگیری و کاهش اطمینان مردم آگاه است و قادر به گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم.”

دولت می تواند در محدود کردن جنبش

به عنوان چهارشنبه آریزونا بود نه تایید و یا فرض موارد مثبت COVID-19 عفونت است که تعداد بسیار کوچکتر از نیویورک که در آن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو این هفته اعزام گارد ملی برای مهار منطقه تلقی مرکز دولتی که شیوع.

وزارت امور خارجه نیویورک بهداشت عمومی به عنوان روز سه شنبه بود گزارش 173 موارد مثبت.

در آریزونا سه بيماران مبتلا به موارد مثبت بستری شده اند. این دیگران بودند یا دوره نقاهت و یا در حال حاضر بازیافت در خانه. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر.

اما آریزونا تبدیل به یک گوشه هفته گذشته هنگامی که “جامعه گسترش” از COVID-19 بیماری رخ داده در مراقبت های بهداشتی کارگران در 40s خود را که تا به حال سفر به یکی از مناطق تحت تاثیر این بیماری و همچنین تا به حال شناخته شده در تماس با فرد آلوده.

این مورد به معنی جدید کروناویروس است که به احتمال زیاد در گردش در جامعه و Arizonans باید مراقب باشند در مورد شستن دست های خود را و اجتناب از تماس با افرادی که بیمار هستند.

بر خلاف آنفلوانزای فصلی وجود دارد هیچ واکسنی برای COVID-19 و هیچ آنتی ویروسها که ثابت شده است موثر برای درمان آن است.

روز دوشنبه Ducey و آریزونا وزارت بهداشت مدیر خدمات دکتر کارا مسیح گفت: آنها آماده بودند برای دیدن موارد بیشتر در اینجا. آنها توصیه مسن Arizonans و مردم با شرایط بهداشتی اساسی مانند بیماری های ریوی و دیابت و بیماری های قلبی برای جلوگیری از جمعیت و به سهام تا در داروها و مواد غذایی و دیگر لوازم خانگی.

مقامات بهداشتی دولت نگران ساکنان و کارگران در دراز مدت مراقبت از امکانات و معرفی بازدید کنندگان غربالگری و اقدامات احتیاطی اضافی.

دولت “غیر دارویی مداخلات راهکار” — همیشه در حال تحول, سند, مقامات بهداشت عمومی استرس — پیش بینی دقیق سناریو آریزونا مواجه است. آن را اشاره به یک بیماری مربوط به اورژانس مربوط به یک ویروس ناشناخته که در آن به خوبی همسان واکسن و داروهای مؤثر برای درمان این بیماری در دسترس نیست.

این مداخلات است که دولت طول می کشد ممکن است متفاوت باشد بسته به شدت و نوع رویداد 31-صفحه راهکار می گوید. های مختلف وجود دارد مداخلات برای سناریوهای احتمالی از جمله بیوتروریسم سرخک عفونی و بیماری و بلایای طبیعی مانند سیل شدید گرما و امواج و آتش سوزی.

در صورت بیولوژیکی و یا بیماری های عفونی شیوع امکانات در این راهکار عبارتند از:

 • جداسازی و قرنطینه.
 • محدودیت در حرکت مانند گفتن مردم به پناهگاه در محل.
 • مشاوره های مسافرتی/هشدار.
 • توقف حمل و نقل عمومی.
 • تخلیه و جابجایی (از جمله جابجایی بیمار).
 • مدرسه و مهد کودک تعطیل.
 • جرم جمع آوری تعویق افتادن/لغو.
 • توصیه هایی برای جلوگیری از مکان های شلوغ.
 • خارجی زدايي.
 • محیط زیست آلودگی.

این راهکار می گوید: “پاک و سازگار با خطوط ارتباطی” مهم در بهداشت عمومی پاسخ “به اطلاع عموم نه تنها از مداخله های خاص در حال اجرا (به عنوان مثال که مدارس/کسب و کار/حوادث بسته هستند) اما منطق پشت این اقدامات است.”

تنظیم بیمار به کارکنان بیمارستان نسبت

در علاوه بر این به راهکار آریزونا دارای 490-صفحه آنفولانزای طرح بود که به روز شده در 2019. دولت برنامه ریزی برای یک آنفولانزای همه گیر است چه خواهد درایو پاسخ به امکان جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

“یک ویروس جدید ساب احتمال ظهور در یک کشور دیگر از ایالات متحده اگر چه یک رمان سویه می تواند اولین ظهور در ایالات متحده” این طرح می گوید. “اگر چه ممکن است جدا جیب همه گیر می تواند بر تمام مناطق جغرافیایی از دولت است.”

این طرح می گوید: افزایش تقاضا برای خدمات مراقبت های بهداشتی ممکن است نیاز به تخلیه از همه اما شدت بیمار بیماران بیمارستان; تنظیم بیمار به بیمارستان نسبت کارکنان; آرامش ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی الزامات صدور مجوز تلقی مناسب; با استفاده از کل جمعیت پناهگاه و جایگزین مراقبت های بهداشتی موقت امکانات; گسترش ظرفیت سردخانه خدمات.

دیگر نکات برجسته از آنفلوانزا طرح:

 • عفونت های ثانویه باکتریایی زیر آنفلوانزا بیماری ممکن است فشار آنتی بیوتیک لوازم.
 • در پاندمی آنفلوانزا وجود دارد به احتمال زیاد با کمبود پرسنل پزشکی و منابع مانند واکسن ضد ویروس و تخت بیمارستان فضا. ملاحظات اخلاقی تبدیل خواهد شد آشکار است که تصمیم گیری در خصوص, که از مردم دریافت منابع کمیاب ساخته خواهد شد.
 • اگر دو ملی بهداشت عمومی اورژانس وزارت بهداشت دولت را از مرز سلامت خواهد بود یک مجرا با سونورا دولت در بخش بهداشت و درمان در مکزیک است.
 • سفر استراتژی طیف وسیعی از توزیع سفر سلامت هشدار اعلامیه به
 • جداسازی و قرنطینه از تازه واردان به محدودیت و یا لغو غیر ضروری سفر.
 • امکانات مراقبت های بهداشتی نیاز به برنامه ریزی برای امنیت بیشتر در طول یک بیماری همه گیر با توجه به افزایش تقاضا برای خدمات طولانی صبر کنید زمان برای مراقبت و چون تریاژ درمان تصمیم گیری ممکن است ترک مردم احساس مانند آنها نیست دریافت این سطح از مراقبت از آنها فکر می کنم آنها نیاز است.
 • کارکنان بیمارستان نیاز به یادآوری شود و از پتانسیل جنایت در مرکز که ممکن است متعهد در طول زمان شرایط به سر می برند و کارکنان حواس او را پرت.
 • Understaffed پرستاری ماهر امکانات ممکن است به صورت آنفولانزا شیوع بیماری در میان شکننده بیماران و صفحه اصلی خدمات مراقبت های بهداشتی ممکن است به شدت به چالش کشیده ترک بسیاری از آسیب پذیر مشتریان بدون خدمات.
 • مراکز بهداشتی و درمانی و مراقبت های فوری و مراکز خواهد بود یک منبع حیاتی برای بسیاری از بیماران است.
 • سایت های جداگانه برای افراد با علائم و نشانه های بیماری ممکن است تاسیس شده و دور از مراقبت های اولیه در اورژانس و بیمارستان است. کسانی که جایگزین مراقبت های سایت می تواند در مدارس و سالن ها و یا سایت های دیگر شناسایی شده توسط Arizona گروه خدمات بهداشتی و درمانی و ادارات بهداشت محلی.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de