در اینجا پاسخ خود را بالا coronavirus سوالات

به عنوان رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان, ما از خوانندگان خود خواست آنچه می خواهید بیشتر بدانید در مورد شیوع. سلامتی ما خبرنگاران به صحبت کارشناسان و جواب داد: برخی از مبرم ترین و محبوب ترین سوال است. این مقاله خواهد بود به روز رسانی روزانه با مجموع بیشتر پاسخ ها و دیگر اخبار آن را به عنوان توسعه.

یک رمان کروناویروس جدید کروناویروس است که قبلا شناخته شده است. Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها. با توجه به CDC ویروس باعث این بیماری است همان coronaviruses است که معمولا گردش و باعث بیماری خفیف مانند سرماخوردگی. برخی از coronaviruses علت بیماری در افراد; دیگران علت ویروس در حیوانات مانند گاو و شتر و خفاش ها. به ندرت حیوانات coronaviruses می تواند گسترش به مردم است. این اتفاق با SARS-CoV و MERS-CoV. این ویروس است که باعث COVID-19 به احتمال زیاد نیز سرچشمه در یک حیوان و گسترش به انسان با توجه به CDC.

COVID-19 وارد در طول اوج فصل سرما و آنفلوانزا و بسیاری از علائم مشابه هستند: تب و سرفه و عطسه است. بنابراین بر اساس علائم به تنهایی آن را سخت به بگویید. اما این کروناویروس جدید شناخته شده به شدت تاثیر ریه ها. “هنگامی که ما می شنویم کسی که تنگی نفس ما را بیشتر نگرانی و آنها نیاز به دیده می شود,” دکتر گفت: Jeff Dichter مهم مراقبت پزشک در M بهداشت فرویو.

پزشکان می گویند که کم آبی از استفراغ یا اسهال و سردرد شدید و پیشرونده بدتر شدن علائم نیز علائم هشدار دهنده. اگر شما یک بیماری مزمن است که باعث می شود شما را بیشتر مستعد ابتلا به عوارض ناشی از هر نوع عفونت ویروسی مانند پنومونی مهم است که به دنبال مراقبت های پزشکی. یک پیشنهاد این است که برای تماس درمانگاه خود را برای دریافت مشاوره در مورد چگونگی ادامه. بسیاری از کلینیک های یک پرستار که تریاژ موارد و شما به احتمال زیاد خواهد شد به پرسشی در مورد سفر تاریخچه و علائم. اگر کلینیک نشان می دهد که شما یک دکتر کارکنان ممکن است دیدار با شما در درب جلو و به شما ارائه با یک ماسک برای کمک به جلوگیری از آلوده کردن دیگران است.

اگر COVID-19 می کند را نگه دارید در مینه سوتا, سیستم مراقبت های بهداشتی است که به احتمال زیاد به اولویت بندی برای مراقبت از کسانی که بدحال. “سیستم مراقبت های بهداشتی است که بسیار کامل در حال حاضر و همیشه اجرا می شود نزدیک به ظرفیت گفت:” دکتر جان هیک اورژانس پزشک و مدیر پزشکی برای آمادگی اضطراری در, Hennepin, بهداشت و درمان. “آماده برای انتظار طولانی و به طور بالقوه غیر-روش های سنتی برای مراقبت از. تمرکز سیستم مراقبت های بهداشتی را در مراقبت از کسانی که با بیماری شدید است که ممکن است نیاز به طولانی مدت و مراقبت های ویژه.”

مینه سوتا انجمن بیمارستان (MHA) می گوید آن است که برنامه ریزی برای امکان افزایش COVID-19 بيمار است و پیش بینی است که 15 درصد از آنها نیاز به مراقبت های بیمارستانی 5 درصد خواهد نیاز به مراقبت های ویژه. به عنوان آن می ایستد این سیستم در حال حاضر شاهد تقاضای بالا با بیش از 95 درصد از تخت های اشغال شده در یک یا چند روز در شهرهای دوقلو منطقه مترو در هفته گذشته گفت: دکتر راهول Koranne MHA اجرایی.

بر اساس آن برنامه ریزی بیمارستان است گفت: ممکن است نیاز به بیشتر تخت های مراقبت ويژه پنکه ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و همچنین برای نیروی انسانی, تلفن بانک برای کمک به تریاژ بیماران و آموزش در COVID-19. “اگر وجود دارد یک چالش برای ما ظرفیت بیمارستان را به نگاه در ساخت فضای اضافی برای کسانی که گفت:” وندی برت MHA سخنگوی. بیمارستان ها و سیستم مراقبت های بهداشتی در حال کار با مینه سوتا وزارت بهداشت برای هماهنگ کردن اطلاعات در مورد منابع است.

COVID-19 یک بیماری تنفسی مانند آنفلوانزا و در حالی که وجود دارد نه یک واکسن برای آن وجود دارد راه هایی برای کنار آمدن. اقدامات احتیاطی برای مبارزه با آنفلوانزا هستند آنهایی که همان است که مردم باید با استفاده از برای دفع coronavirus و دیگر بیماری های تنفسی گفت: تیموتی آبجو استاد اپیدمیولوژی و پزشکی در دانشگاه UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی.

  • شستن دست های خود را به طور منظم
  • پوشش بینی و دهان خود را هنگام عطسه
  • ماندن خانه از محل کار یا مدرسه هنگامی که شما بیمار هستید
  • نوشیدن مقدار زیادی مایعات

CDC توصیه می کند شستشو با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه پس از استفاده از توالت و قبل از غذا خوردن و پس از دمیدن بینی خود را و یا عطسه. همچنین توصیه می کند برای جلوگیری از دست زدن به چشم و بینی و دهان و اغلب پاک کردن اشیاء و سطوح را لمس می کنید اغلب.

جزئیات: سخت coronavirus پیشگیری از مشاوره: صورت خود را لمس نمی

COVID-19 کشنده تر از آنفولانزای فصلی اما نه به عنوان کشنده به عنوان برخی از ویروس های دیگر. “ما قطعا دیده می شود بیماری های عفونی نسبتا در حافظه اخیر است که بسیار کشنده تر از COVID-19 در این مرحله گفت:” مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم.

ابولا که در درجه اول تحت تاثیر کشورهای آفریقایی به حال مرگ و میر 50%. COVID-19 نام بیماری ناشی از قرار گرفتن در معرض به SARS-CoV-2 ویروس. برآوردهای اخیر نشان داده اند یک نرخ مرگ و میر بین 1.4 درصد و 3.4%. آنفولانزا را مرگ و مير است در مورد 0.1%. مقایسه دو coronavirus-نوع شیوع بیشتر کشنده: 10% برای سال 2003 شیوع سارس که همچنین در چین آغاز شده و 30 درصد برای سال 2012 شیوع بیماری MERS که محدود به شبه جزیره عربستان.

این COVID-19 مرگ و میر مشخص شد با مطالعه 44,000 بیماران انجام شده توسط چین کنترل بیماری آژانس. این تعداد به احتمال زیاد به تغییر به عنوان دیگر مطالعات انجام شده و بیشتر شناخته شده در مورد تعداد موارد خفیف. اما مانند آنفولانزا و افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن است که توانایی خود را برای مبارزه با عفونت را بالاتر از نرخ مرگ و میر. با توجه به مطالعه 81 درصد از موارد خفيف در حالی که 14 درصد بیشتر به عفونت های شدید و 5 درصد مورد نیاز فشرده بیمارستان, مراقبت از یک گروه را دیدم که بالاتر از نرخ مرگ و میر. “زمانی که بیماری شدید آن می تواند بسیار شدید” مالکوم گفت.

پزشکان اپیدیولوژی و از مقامات CDC در توافق در این: اگر شما بیمار وجود دارد هیچ دلیلی برای پوشیدن ماسک.

مشترک فولاد ماسک بلوک قطرات بیرون آمدن از یک فرد بیمار از وارد شدن به هوا, اما آنها به اندازه کافی محکم برای جلوگیری از آنچه در حال حاضر در هوا از در.

وجود دارد تخصصی ماسک — شناخته شده به عنوان N95 ماسک زیرا آنها فیلتر کردن 95 درصد از ذرات هوابرد — که بیشتر موثر است اما این ماسک ها دشوار است برای استفاده بدون آموزش. آنها باید نصب و تست شده و به درستی کار نکند. همان می رود برای امتحان دستکش که می تواند آلوده درست مثل دست ما است. وجود دارد بدون نیاز به آنها را اگر شما در حال شستن دست های خود را به درستی و اغلب.

جزئیات: در طول coronavirus تور معاون رئیس جمهور مایک پنس میاد 3M تولید N95 ماسک ماسک

شستن دست های خود را با آب و صابون موثر ترین راه برای محافظت از خودتان را با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “اما اگر آب و صابون در دسترس نیست با استفاده از یک ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل می تواند کمک به شما برای جلوگیری از بیمار شدن و گسترش میکروب به دیگران” آژانس می گوید در وب سایت خود را. Sanitizers نه از بین بردن انواع میکروب و آنها کمتر موثر است اگر دست خود را به وضوح کثیف یا چرب.

“این بسیار مهم است که شما با استفاده از ضد عفونی کننده دست که شما با استفاده از مقدار کافی و شما پوشش تمام سطوح دست خود را, گفت:” دکتر آلیسون پترسون معاون امور پزشکی در Allina Health متحد در بیمارستان سنت پل. همچنین اجازه دهید دست خود را خشک قبل از دست زدن به هر چیزی. جدا از تمیز کردن دست های خود را به یاد داشته باشید به لمس صورت خود را چیزی است که اغلب ساده تر از انجام گفت.

جزئیات: شهرهای دوقلو فروشگاه دیدن اجرا در منابع به صورت “همه گیر pantries”

“حمل و نگهداری طرح های احتمالی برای تمام انواع شرایط اضطراری از جمله بیماری های همه گیر” گفت: شورای شهر سخنگوی تری Dresen. “آژانس رهبران همچنان به همکاری نزدیک با مینه سوتا وزارت بهداشت برای اطمینان از ما گرفتن اقدامات مناسب برای حفاظت از مشتریان و کارکنان.”

حمل و نقل آژانس گفت: آن و اتوبوس و قطار و امکانات به طور منظم تمیز, با توجه به بیانیه ای در مورد کوروناویروس در وب سایت خود را. همچنین تشویق مشتریان خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش عفونت توسط: نشرات خود را سرفه شستن دست های خود را اجتناب از لمس کردن صورت خود را و ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند.

در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 101,800 موارد تایید شده و بیش از 3300 مرگ و میر. ایالات متحده تا 299 موارد تایید شده. آمریکا کشته شدگان صعود به 14 روز جمعه با یک قربانی تسلیم در کالیفرنیا و 13 در واشنگتن به مقامات مدارس و کسب و کار مشغول به کار برای پاسخ بیشتر به شدت به شیوع.

Coronavirus 2019-nCoV جهانی موارد

منابع: J که CDC NHC, Dingxiangyuan و دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

“>

بسیاری از مردم نگران گسترش coronavirus ها مجدد با توجه به برنامه سفر. علاوه بر این شرکت های هواپیمایی شده است لغو پروازها به کشور به شدت تحت تاثیر coronavirus از جمله چین و ایران و کره جنوبی و ایتالیا. وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر کرده است سطح 4 “سفر نیست” هشدار برای سفر به چین است. علاوه بر این شهروندان ایالات متحده بازگشت به ایالات متحده که در چین هوبئی در گزارش قبلی 14 روز ممکن است به تا 14 روز از قرنطینه. CDC توصیه می کند که شهروندان ایالات متحده جلوگیری از غیر ضروری سفر به ایتالیا. (مناطق لومباردی و ونتو در زیر سطح 4 هشدار دهنده.) برخی از مینه سوتا, کالج ها, دانشگاه ها و مدارس در حال لغو سفرهای خارج از کشور به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس.

CDC حفظ یک صفحه است که ارزیابی coronavirus خطر در کشورهای سراسر جهان است.

بخوانید: به عنوان coronavirus اسپرد باید شما لغو تعطیلات ؟

جزئیات: خورشید, کشور, شرکت های هواپیمایی سبك بهار و تابستان پرواز به علت coronavirus

مقامات دولتی در حال کار با کسب و کار به آنها را تشویق به آماده سازی در حال حاضر برای این احتمال که آنها می تواند کوتاه-دست در یک بیماری همه گیر شیوع. “به ویژه با خدمات ضروری و زیرساخت های شناسایی خود را چه هستند فعالیت های هسته ای و مطمئن شوید که شما باید عبور آموزش دیده به طوری که همه چیز را تکیه می کند یک فرد است که هل می دهد که یک دکمه” گفت: کریس Ehresmann مدیر بیماری های عفونی برای مینه سوتا در بخش بهداشت و درمان.

عموم مردم نیز باید آماده در مورد خرده فروشی برخی از مکان های بسته و یا محدود ساعت. “ما می خواهیم مردم را به تدریج شروع به آماده شدن برای عرضه کافی nonperishable مواد غذایی در خانه,” او گفت:. که می تواند به خصوص مفید اگر شما یا خانواده شما بیمار شد و می تواند خانه را ترک نمی کند. در همان زمان مقامات دلسرد وحشت خرید. “ما قطعا نمی خواهید مردم را به فکر می کنم که ما در حال درخواست از آنها برای برنامه ریزی برای روز قیامت.”

در حالی که افراد مسن و یا کسانی که مستعد ابتلا به ذات الریه را تشویق کنید که واکسن آن را نمی خواهد شما محافظت در برابر پنومونی ویروسی است که در ارتباط با COVID-19. “ذات الریه واکسن تنها در برابر پنوموکوک پنومونی” است که یک عفونت باکتریایی گفت: دکتر سوزان کلاین, پیشگیری از عفونت مدیر پزشکی ، سلامت فرویو. “اما آن را نمی تواند محافظت در برابر تمام ذات الریه و از آن محافظت نمی کند در برابر ویروسی سینه.”

معلوم نیست اگر COVID-19 را می توان از طریق مسکونی و یا اداری سیستم های تهویه. “ما می دانیم که خود را بالاترین خطر است در تماس نزدیک با فرد دیگری است که در فاز حاد عفونت,” دکتر گفت: آلیسون پترسون در Allina متحده بیمارستان. قطرات آب تشکیل شده که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه می باشند روش اصلی انتقال است.

“ما شنیده ام هر صورت که آمده است از تهویه,” او گفت:. برخی از ویروس ها مانند سرخک شناور در هوا در حالی که برای بوده و مستند به سفر را از طریق سیستم های تهویه. مهمترین آنها در سال 1991 سرخک ویروس به تصویب رسید از طریق Metrodome به سیستم تهویه آلوده کردن 16 نفر در یک ویژه رویداد بازی های المپیک. این COVID-19 ویروس است که فکر می کردم سنگین تر می شود و در نهایت غرق خواهد شد به زمین.

در یک بیمارستان به عنوان یک اقدام احتیاطی اکثر افرادی که به طور جدی بیمار با یک عفونت ویروسی قرار می گیرد در یک اتاق بیمارستان تخصصی و تجهیزات تهویه که به طور مستقیم با هوای بیرون ساختمان و گردش آن در داخل است.

چون COVID-19 است که هنوز هم نسبتا جدید عفونت انسان, محققان هنوز در حال یادگیری بیشتر در مورد آن. “بر اساس شایع تر گردش coronaviruses شواهدی وجود دارد که افراد آلوده می تواند بیش از یک بار در طول سال های پس از آن گفت:” دکتر سوزان کلاین در M بهداشت فرویو. “اما من فکر نمی کنم ما می دانیم که هنوز با این COVID-19.” در سال 2003 شیوع سارس که آن هم ناشی از یک نوع coronavirus شواهد وجود دارد که این ویروس هنوز هم در حال حاضر در ترشحات تنفسی و خون و ادرار و بافت “رفتن به سه هفته از بیماری گاهی اوقات حتی دیگر در میان افرادی که بیشتر به طور جدی بیمار است.”

آیا شما coronavirus سوال ؟

جانت مور و Colleen Kelly کمک به این گزارش. این مقاله همچنین شامل اطلاعات از واشنگتن پست و آسوشیتدپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر