وجود دارد تعداد زیادی از اطلاعات در جدید کروناویروس و هر روز آریزونا جمهوری است که به دنبال پاسخ سوالات خود را فشار ما رهبران دولت برای کسب اطلاعات بیشتر و شما را با ارائه دقیق و روشن راهنمایی در مورد چگونگی زندگی ما در حال تغییر است.

ما می دانیم آن را مقدار زیادی از اطلاعات برای مرتب سازی از طریق و شما ممکن است احساس تنهایی و غیرمنتظره با بسیاری از ما کار از خانه برای شاید اولین بار.

کمک به ما در حال راه اندازی دو طرح برای کمک به شما بهتر ارتباط با ما newsroom. شما همیشه می توانید ببینید ما آخرین coronavirus پوشش در این صفحه ما به طور مداوم در تلاش برای پاسخ به سوالات شما در برخواهد داشت به ما از طریق این فرم. (En espanol aqui)

یک coronavirus پاپ آپ عضویت در خبرنامه

اگر شما اشتراک در جلسه توجیهی روزانه شما به صورت خودکار به مشترک این خبرنامه. هدف ما آن را یک بار در روز در حدود ظهر.

در راس خبرنامه ما, محلی, ویرایشگر, Alia راو و در اینجا برای کمک به خبرنگار Rebekah Sanders. اگر شما مشترک شما روزانه خلاصه ای از داستان ما منتشر شده و به سوالات ما پاسخ داد.

شما می توانید ثبت نام برای ما coronavirus عضویت در خبرنامه در این لینک و مدیریت تمام اشتراک خبرنامه در azcentral.com در این لینک.

به روز رسانی مکرر? متن با ما.

مانند متون? ما باید یک راه را برای شما به روز شده با اطلاعات و لینک از طریق پیام متنی.

زیر ثبت نام و شما باید دسترسی مستقیم به ما newsroom. ما برای شما ارسال متون به ما یاد اطلاعات و سعی کنید به دور از پوشش به عنوان به خوبی. این هم یک راه برای شما برای رسیدن به با سوال یا نگرانی; هر متن شما ارسال خواهد شد به طور مستقیم به خبرنگاران و سردبیران در اتاق خبر.

شما همچنین می توانید با ثبت نام در این صفحه یا متن سلام به این شماره: 1-480-660-4027.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im