Hennepin County: این هزینه مسکن بی خانمان در طول همه گیر می تواند رسیدن به 1 میلیون دلار

Hennepin County هزینه مسکن برای بی خانمان در طول COVID-19 همه گیر می تواند به راحتی آمار 1 میلیون دلار در هر هفته کمیسیون های آموخته شده در یک جلسه ویژه پنج شنبه.

این تعداد مسکن را پوشش می دهد و نه تنها حمل و نقل مواد غذایی و یا هزینه های پزشکی.

“وجود دارد باید به دولت کمک کند در اینجا. Hennepin County نمی تواند شانه از بار” شهرستان مدیر David هاف گفت: در پاسخ به برآورد هزینه.

دولت پرجمعیت ترین شهرستان در حال حاضر به صرف در مورد $40,000 هفتگی در مسکن برای بی خانمان ها.

هیئت شهرستان رای دادند و در هفته گذشته به مدیران تا 3 میلیون دلار به ترتیب جداسازی و قرنطینه تلاش برای بی خانمان در طول بیماری همه گیر.

دانیل روگان این شهرستان دستیار مدیر برای عملیات توصیف پتانسیل متناوب دامنه این وضعیت است.

روگان گفت: این شهرستان در حال حاضر دارای 306 تخت که واجد شرایط به عنوان قرنطینه و جداسازی واحدهای بسیاری از آنها در هتل ها. در حال حاضر 190 در حال استفاده توسط افراد در معرض خطر ابتلا به ویروس و دیگر 19 اشغال شده توسط ساکنان که symptomic, او گفت:.

اما عفونت است که هنوز در مراحل اولیه آن در دولت و تعداد تخت مورد نیاز برای آلوده بی خانمان می تواند صعود شدت.

Hennepin شهرستان دارای حدود 4000 نفر بی خانمان ساکنان از آنها حدود 400 در نظر گرفته در معرض خطر هستند زیرا 55 ساله و مسن تر.

نیز وجود دارد نگرانی در میان کمیسیون که Hennepin County موفقیت در ارائه مسکن برای آلوده می تواند منجر به هزینه های بالاتر به عنوان دیگر شهرستانهای تاخیر در خدمات مشابه.

“مردم به پیدا کردن راه خود را به Hennepin County زمانی که سایر استان ها در حال کنار گذاشتن کلیسا زیرزمین یا چیزی” کمیسر مایک Opat گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>