هلن چت منصوب SVP گروه مخابرات و مردم در Securitas AB

استکهلم, آوریل 1 2020 /PRNewswire/ — هلن چت منصوب شده است SVP گروه مخابرات و مردم در Securitas AB, موثر, آوریل 1 سال 2020. پس از فوریه 1, 2019, Helena برگزار کرده است نقش SVP گروه با نام تجاری و ارتباطات و با انتصاب جدید در مسئولیت های اضافی به تازگی ایجاد شده جهانی مردم تابع.

مردم هستند هسته اصلی کسب و کار ما. آیا در حفاظت الکترونیکی, راه حل های امنیتی و یا اطلاعات محور هوشمند محصولات ما مردم باقی می ماند روزمره قهرمانان Securitas به عنوان ما همچنان ما در سفر خود برای تبدیل شدن به یک هوشمند حفاظتی خدمات شریک است. در طول این تحول با تمرکز بر رهبری دانش ساختمان و قوی ارزش مبتنی بر فرهنگ است مهم تر از همیشه.

“من بسیار خوشحال هستم برای تعیین هلنا به این مهمی ایفا می کند. در طول سال اول خود را در Securitas او کمک قابل توجهی به تحول ما سفر در راه های بسیاری از جمله درگیر شدن کل شرکت در اطراف ما هدف و استراتژی ما. و با تعهد نسبت به ارزش های ما و یک رویکرد است که مکمل کار بزرگ انجام شده توسط همه ما افراد با استعداد همکاران در سراسر Securitas Helena است ایده آل مناسب را در این مسئولیت بیشتری” می گوید: مگنوس Ahlqvist, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Securitas AB.

هلن چت فرض را بر این موقعیت در 1 آوریل سال 2020. او همچنان عضو Securitas گروه مدیریت.

هلنا Andreas شده است با Securitas به عنوان SVP گروه با نام تجاری و ارتباطات از تاریخ 1 فوریه 2019. قبل از پیوستن به Securitas هلنا بود سر گروه بازاریابی و ارتباطات در Nordea و قبل از این برگزار چندین ارشد با وودافون و تسکو در لندن بین سال های 2005 و 2014. قبل از این او یک مشاور در Accenture در استکهلم. هلنا دارای کارشناسی ارشد در رشته مهندسی فیزیک از لوند دانشگاه و MBA از INSEAD فرانسه/سنگاپور.

این آزادی مطبوعات در دسترس است www.securitas.com.

اطلاعات:
Carin اندرسون
سر گروه ارتباطات
تلفن +46 10 470 3087 و یا [email protected].

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/securitas/r/helena-andreas-appointed-svp-group-communications—people-at-securitas-ab,c3078121

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Securitas

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>