HealthEZ به اتمام رسانده است اکثر کمکهای Abry همکاران

تاسیس در سال 1982 توسط صنعت luminary Nazie افتخاری و مستقر در مینیاپولیس, مینه سوتا, HealthEZ رانده است اصول ساده و شفاف تر از بیزانس روند دسترسی و تامین مالی مراقبت های بهداشتی برای کارفرمایان خود کارکنان و پزشکان و دیگر ارائه دهندگان که درمان آنها. HealthEZ ایجاد کرده است یک گزاره ارزش منحصر به فرد را در خود بودجه پزشکی فضایی با تمرکز ویژه در کوچک و متوسط کسب و کار (SMB) در بازار است. این شرکت دارای بسیاری از نوآوری صنعت از جمله ملت اولین اسیر ممتاز سازمان دهنده (PPO) شبکه و همچنین اختصاصی بیمار فناوری پرداخت. HealthEZ نقش مهمی در مرکز خود بودجه مزایای فضا و یک شریک ارزشمند برای کارفرمایان و کارکنان و کارگزاران پذیره و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

“ما هیجان زده با نتیجه لینکلن کمک به ما در رسیدن به این معامله. لینکلن دامنه تخصص خود بودجه بازار و مخاطبین درون خریدار, جهان, همراه با یک مدیریت خوب روند توسط یک تیم بسیار اختصاص داده شده بانکداران ارشد, پشتیبانی تحقق نتیجه مطلوب برای سهامداران” گفت: اجرایی معاون HealthEZ, Nazie افتخاری. “تیم من و من نمی تواند بیشتر هیجان زده به شریک با Abry برای ادامه رشد این شرکت از تاسیس نزدیک به 40 سال پیش است.”

“ما سپاسگزار برای سهامداران این شرکت برای انتخاب لینکلن بین المللی به عنوان مشاور آن. این نشان دهنده یکی دیگر از معامله موفق برای تیم ما در پرداخت کننده بخش خدمات. با وجود این چالش کلان اقتصاد HealthEZ منحصر به فرد مدل کسب و کار خوب انجام شده. Abry خواهد شد شرکای ایده آل برای مدیریت در نظر گرفتن کسب و کار به سطح بعدی” گفت: Barry Freeman, مدیر عامل شرکت و رئیس لینکلن بین المللی بهداشت و درمان ،

شهاب Fatheazam مدیر عامل و نایب رئیس لینکلن بین المللی بهداشت و درمان گروه افزود: “ما مفتخریم به کار کرده اند با HealthEZ تیم و مشتاقانه منتظر دیدن این شرکت ادامه داد: تکامل تحت همکاری با Abry. این شرکت ادامه خواهد داد به یک disrupter و مبتکر برای سال آمده است.”

T. J. Rose, شریک Abry گفت: “ما فوق العاده تحت تاثیر قرار کسب و کار Nazie و HealthEZ تیم ساخته شده اند و ما افتخار می کنیم برای تبدیل شدن به یک شریک در مرحله بعدی HealthEZ رشد داشته است. این HealthEZ تیم انجام داده است یک کار فوق العاده ای برای کمک به کسب و کارهای کوچک حرکت خود پیچیده-بیمه و چشم انداز ما به جلو نگاه به رانندگی رشد در آینده از طریق ادامه سرمایه گذاری در فن آوری و مردم است.”

لینکلن بین المللی عمل کرده و به عنوان منحصر به فرد مشاور مالی برای HealthEZ همکاری نزدیک با شرکت تیم مدیریت و سهامداران در طول فرآیند فروش. این شامل ارائه مشاوره و تخصص و مدیریت بازاریابی مذاکره و علت سعی و کوشش مرحله از معامله. شرایط معامله اعلام نشده است.

در مورد HealthEZ

HealthEZ یک مینیاپولیس مینه سوتا-بر اساس مستقل شخص ثالث مدیر از کارفرما حمایت خود بودجه برنامه پزشکی. شرکت همکاران با SMB کارفرمایان در سراسر ایالات متحده به طوری که آنها می توانند دسترسی بهتر به مراقبت های بهداشتی برای کارکنان خود را در حالی که کنترل هزینه ها و بهبود نتایج. اطلاعات بیشتر در مورد HealthEZ می تواند به دست آمده در www.healthez.com.

در مورد Abry همکاران

Abry Partners, LLC بوستون ماساچوست-بر اساس شرکت سهام خصوصی با تمرکز بر بهداشت و درمان, رسانه ها, ارتباطات, کسب و کار و خدمات اطلاعات. پس از تاسیس آن نزدیک به 30 سال پیش Abry شده است همکاری با بنیانگذاران خانواده ها و استثنایی تیم مدیریت برای حمایت از رشد شرکت های خود را. اطلاعات بیشتر در مورد Abry می تواند به دست آمده در www.abry.com.

در مورد لینکلن بین المللی

ما اعتماد سرمایه گذاری بانکی مشاوران به صاحبان کسب و کار و مدیران ارشد از پیشرو شرکت های سهامی خصوصی و عمومی و خصوصی برگزار شد شرکت ها در سراسر جهان است. ما خدمات مشاوره عبارتند از: ترکیب و ادغام و بازار سرمایه, مشاوره برای اواسط بازار است. ما همچنین ارائه ارزیابی و انصاف نظرات و سرمایه گذاری مشترک خدمات مشاوره. به عنوان یکی محکم یکپارچه تیم از بیش از 600 حرفه ای در سراسر 16 کشور ما بدون مانع دیدگاه حمایت شکوهمند و تعهد عمیق به مشتری و موفقیت است. با گسترده دانش صنعت و روابط موقع بازار هوش استراتژیک و بینش ما جعل عمیق مولد روابط مشتری است که تحمل برای چند دهه. ارتباط با ما برای کسب اطلاعات بیشتر در www.lincolninternational.com.

منبع لینکلن بین المللی, LLC

لینک های مرتبط

http://www.lincolninternational.com

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de