سلامت بردار است پیشگام روش های نوآورانه برای مدارک پزشکی

نیوتن جرم است., 12 جولای سال 2020 /PRNewswire/ — بهداشت بردار به تازگی همکاری با عمده سیستم بهداشت و درمان برای جلب قدرت از هوش مصنوعی برای حمایت از مدارک پزشکی. محصول جدید بهداشت بردار بالینی رونوشت نشان می دهد که چگونه فوری رونویسی پزشکی برخوردهای کمک می کند تا پزشکان صرفه جویی در وقت و بهبود دقت و افزایش تعامل با بیماران.

این قابلیت در سلامت بردار بالینی رونوشت های اطراف ساخته شده در زمان واقعی رونویسی از مکالمات که پاک از اطلاعات شناسایی شخصی (PII) و به طور خودکار کد برای بالینی مطالب مرتبط. پزشکان می توانند با استفاده از تولید رونوشت به سرعت پر بازدید توجه داشته باشید قرار دادن بیمار در یک پیام در بیمار پورتال بحث در مورد جزئیات این مورد با همکاران و حتی اعتبار صورت حساب خود کد. افتخاری برای بیماران, سلامت, بردار, بیمار, برنامه اجازه می دهد تا کاربران برای ضبط برخورد صرفه جویی رونویسی و به اشتراک گذاری آن با دیگر پزشکان و یا مراقبین.

محصول جدید ادغام یکپارچه را به یک دفتر کار یا بازدید مجازی گردش کار و کار هر دو در یک دسکتاپ و گوشی های هوشمند است. پزشکان می تواند تمرکز و توجه کامل خود را در بیمار بدون نیاز به قطع مکالمه به نوشتن توجه داشته باشید. در طول 15 دقیقه وقت ملاقات با پزشکان هر لحظه می شمارد بنابراین بیماران قدردانی به گوش. سلامت بردار بالینی رونویسی همچنین کمک می کند به کاهش فرسودگی شغلی پزشک با کاهش زمان صرف آنها در خارج از دیدار معمولا در طول شب و تعطیلات آخر هفته در پایان یادداشت ها.

تمام اطلاعات رمزگذاری شده است و آن را به طور کامل پشتیبانی از رعایت HIPAA. طراحی آن باعث می شود آن را آسان برای سیستم بهداشت و درمان به آن ادغام سوابق پزشکی الکترونیکی سیستم و اوراق بهادار از محصولات ارائه شده به در خانه بالینی جامعه است. با مناسب حمایت در محل د-شناسایی داده های تولید شده در سلامت بردار بالینی رونوشت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تحقیق بهبود کیفیت پروژه های ترازیابی و بیشتر.

این طراحی شده است به کار به عنوان یک مستقل برنامه یکپارچه در سوابق پزشکی الکترونیکی سیستم و در رابطه با سلامت نوآورانه بردار, بیمار, پشتیبانی تصمیم گیری برنامه.

در مورد سلامت بردار
سلامت بردار نوآورانه مدیریت سلامت راه حل که پیشگامان یک شکل جدید از بیمار فعال سازی به طور قابل توجهی افزایش تعامل و کاهش سلامتی و هزینه های پزشکی با استفاده از هوش مصنوعی بینش اصول درمان شناختی رفتاری و عمل تجزیه و تحلیل ترافیک. سلامت بردار تاسیس شد در سال 2017 و دفتر مرکزی اش در نیوتن, MA. https://www.healthvector.world/ و یا دانلود در فروشگاه اپل یا گوگل بازی.

منبع سلامت بردار

لینک های مرتبط

https://www.healthvector.world/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de