سلامت بردار اعلام کرد انتصاب از جاش Heapes به عنوان رئیس رشد افسر

نیوتن جرم است., 12 جولای سال 2020 /PRNewswire/ — بهداشت بردار نوآورانه مديريت اطلاعات سلامت شرکت اعلام کرد انتصاب جاشوا Heapes به عنوان ارشد شرکت رشد افسر. در این نقش آقای Heapes منجر به گسترش بهداشت وکتور تجاری سازمان از جمله فروش و حساب مدیریت عملیات تجاری و بازاریابی به موقعیت شرکت خود را برای مرحله بعدی از شتاب رشد.

“سلامت بردار تا به یک راه حل قانع کننده به آدرس در دنیای واقعی چالش های پیش روی همه ما به عنوان مصرف کنندگان ما سیستم بهداشت و درمان گفت:” آقای Heapes. “من تحت تاثیر قرار با تیم مدیریت در سلامت بردار هستم و با انگیزه و با تجربه شخصی خود من به عنوان من طی این سیستم پیچیده به منظور رسیدن به یک تشخیص دقیق که نیاز به عمل جراحی سال گذشته است. این تجربه همراه با راه حل قدرتمند در حال حاضر راه اندازی شده توسط سلامت, بردار, درایوهای من برای ساخت رشد سازمان به عنوان آن را با این نسخهها کار برای حمایت از بیمار, سلامت, بهبود نتایج و ساده کردن سیستم است که در آن ما مصرف ما اطلاعات بهداشت و درمان.”

قبل از پیوستن به سلامت بردار آقای Heapes صرف دو دهه در بخش مالی با تمرکز بر رشد کسب و کار در بانک آمریکا و سیتی بانک مورگان استنلی و سانتاندر. آقای Heapes موفق مشارکت کانال برای سیتی بانک سرمایه گذاری مشترک با مورگان استنلی برای انگلستان است. او تجربه طولانی خارج ایجاد مشارکت و رانندگی استراتژیک بازاریابی با چند صنعت سازمان. او که در زمان کمک به اکوسیستم نوآوری به عنوان یک حامی قاضی مربی و دوست. آقای Heapes به عنوان یک مشاور به مرحله اولیه شرکت های سرمایه گذار و عضو هیئت مدیره به محلی سازمان های غیر انتفاعی. او مصمم است برای کمک به توانمند سازی بیماران و بهبود سلامت خود سفر با اعمال نفوذ فن آوری تلفن همراه.

“ما بسیار هیجان زده که جاش پیوستن به سلامت بردار. او سابقه چشمگیر رانندگی رشد در برخی از موسسات بزرگ مالی و شخصی انگیزه تاثیر را در زندگی بیماران” گفت: Dan Miricaارشد اجرایی. “ما مشتاقانه منتظر به کار با هم برای ایجاد مشارکت قوی در بخش بهداشت و درمان و فراتر از آن.”

در مورد سلامت بردار
سلامت بردار نوآورانه مدیریت سلامت راه حل که پیشگامان یک شکل جدید از بیمار فعال سازی به طور قابل توجهی افزایش تعامل و کاهش سلامتی و هزینه های پزشکی با استفاده از هوش مصنوعی بینش اصول درمان شناختی رفتاری و عمل تجزیه و تحلیل ترافیک. سلامت بردار تاسیس شد در سال 2017 و دفتر مرکزی اش در نیوتن, MA. https://www.healthvector.world/ و یا دانلود در فروشگاه اپل یا گوگل بازی.

منبع سلامت بردار

لینک های مرتبط

https://www.healthvector.world/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de