بهداشت و درمان شرکت های بیمه ارائه تخفیف به مشتریان برخورد با همه گیر

چند تا از ایالات متحده بزرگترین سود شرکت های بیمه را به مشتریان و کاهش هزینه های چشمگیر برای مراقبت و نسخه های بعد از آنها غیر منتظره ثروت باد آورده از آنجا که بیماران مبتلا به تاخیر عادی خدمات پزشکی در طول بیماری همه گیر.

UnitedHealth Group Inc., ملت بزرگترین بیمه گر گفت: آن را به تخفیف حق بیمه برای برخی از مشتریان تجاری و صرف هزینه های مدیکر به عنوان بخشی از 1.5 میلیارد دلار کمک های همه گیر برنامه. به طور جداگانه Cigna Corp. گفت: داروخانه آن واحد خواهد درپوش برخی هزینه های مواد مخدر برای افرادی که از دست داده اند و بیمه بهداشت و درمان. در اوایل این هفته, Humana, Inc. اعلام کرد آن را صرف هزینه های مدیکر اعضای ببینید مراقبت های اولیه پزشکان برای بقیه سال.

همه گیر و اجتماعی فاصله به سرکوب آن باید هزینه میلیون ها نفر از مردم شغل خود و بیمه بهداشت و درمان کاهش درآمد برای بسیاری از خانواده ها و منجر به گسترده تاخیر در مراقبت های پزشکی به بیمارستان ها پاک شد به اتاق را برای Covid-19 بيمار. شرکت های بیمه با این حال تجربه شده است ناگهانی در کوتاه مدت افزایش سود به عنوان روش های پزشکی و بازدید لغو شد.

“این است که چیزی که حق انجام” UnitedHealth Group اجرایی دیوید Wichmann گفت: در تماس با خبرنگاران بحث در مورد این طرح است. “بسیاری از مردم ما در خدمت شده اند تعویق انداختن معمول و یا برنامه ریزی شده, مراقبت از ما کاهش پیش بینی هزینه های پزشکی است.”

UnitedHealthcare این کشور بزرگترین شرکت بیمه گفت: این امر اعتباری بین 5 ٪ و 20 ٪ از طرح هزینه حق بیمه برای ماه ژوئن. تخفیف اعمال خواهد شد تا این شرکت به طور کامل بیمه کارفرما و برنامه های بهداشتی فردی که پوشش حدود 8 میلیون نفر است. آن اعمال نمی کند به حدود 19 میلیون نفر در بیمه سلامت, برنامه های مشترک میان کارفرمایان بزرگ که در آن UnitedHealth به عنوان مدیر اما نمی تحمل ریسک مالی. از 1.5 میلیارد دلار به مقدار 44 درصد از این شرکت را در سه ماهه اول درآمد خالص.

اکثر آمریکایی ها تحت 65 دریافت بیمه بهداشت و درمان از طریق کارفرمایان خود را. اما اقتصاددانان انتظار مارس ممکن است تنها بدترین ماه برای زیان کار تا کنون در ایالات متحده آمریکا: Non-farm payrolls پیش بینی می شود قرارداد با بیش از 21 میلیون شغل در ماه گذشته با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بلومبرگ. نرخ بیکاری انتظار می رود که برای صعود به 16 درصد از 4.4 درصد در ماه مارس است. وزارت کار برنامه ریزی شده است به انتشار این اطلاعات در روز جمعه.

بیمه گر نیز waiving هزینه های برای مراقبت های اولیه و متخصص بازدیدکننده داشته است برای افرادی که خود را مدیکر پوشش از طریق این شرکت حداقل تا سپتامبر.

“آنها معوق بسیاری از این مراقبت و پس از آن مهم است برای ما برای ارائه مناسب انگیزه را برای آنها به دنبال مراقبت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” Wichmann گفت. این شرکت همچنین در حال گسترش و غذا و مسکن و مزایای آن در پزشکی برنامه های که پوشش پایین درآمد مردم و کمک به حق در آن مدیکر مکمل کسب و کار برای افراد مسن.

اکثر شرکت های بیمه باید چشم پوشی هزینه های برای Covid-19 تست و مراقبت و سرعت بالا از پرداخت به ارائه دهندگان خدمات پزشکی. به عنوان همه گیر اثرات موج دار شدن از طریق اقتصاد, اما, سلامت, بیمه, صنعت, صورت ممکن است فشار بیشتری به انجام.

هزینه های مواد مخدر

Cigna این اسکریپت اکسپرس واحد اعلام کرد یک برنامه جدید برای افرادی که از دست داده اند و بیمه بهداشت و درمان به عنوان یک نتیجه از Covid-19. لقب “چتر نجات Rx” برنامه کلاه هزینه برای 30 روز عرضه ژنریک داروها در 25 دلار و در $75 برای بیش از 40 برند-نام مواد مخدر.

ارائه که اسکریپت اکسپرس قصد دارد تا در دسترس برای بقیه سال را پوشش می دهد طیف وسیعی از داروها از جمله انسولین و قرص های ضد بارداری و محصولات برای بیماری های قلبی و میگرن.

اسکریپت اکسپرس گفت: در آن ایجاد شده این برنامه در همکاری با تولید کنندگان مواد مخدر و خرده فروشی داروخانه ها از جمله Eli Lilly & Co., که ارائه می دهد با نام تجاری-نام انسولین محصولات از طریق این برنامه است. لیلی نیز در معرفی خود و ارائه شده در ماه آوریل برای بیماران با بیمه تجاری و کسانی که بیمه برای دریافت بهترین فروش انسولین از جمله Humalog برای 35 دلار در ماه است.

“همانطور که مردم در حال از دست دادن خود را بیمه شغل خود را از ما شده است, مطمئن شوید که هیچ کس قادر به تحمل انسولین” گفت: رئیس امور مالی جاش شکلک در مصاحبه ای در ماه آوریل است.

عمده بیمه سلامت از جمله UnitedHealth و Cigna را حفظ سود خود را به چشم انداز برای سال به عنوان خسارت اقتصادی تعلق تمام اطراف آنها را. این ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آنها قرارداد با دیده اند درآمد ناپدید می شوند. بسیاری از کارفرمای خود مشتریان در صورت متزلزل کسب و کار. تاریخی و زیان کار را تهدید به خراب کردن خانواده و امور مالی از اعضای خود را.

تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه شرکت های بیمه ملزم به نهایت تخفیف برخی از حق بیمه را به مشتریان خود اگر ادعای پزشکی سقوط به مراتب کمتر از انتظارات بر اساس سه سال به طور متوسط از هزینه های پزشکی است. UnitedHealth را Wichmann گفت: این شرکت قرار بود فراتر از آنچه در آن می شده اند و نیاز به بازگشت.

تنها “بخش کوچکی” از ژوئن تخفیف خواهد بود در نهایت مورد نیاز تحت ACA, او گفت:. بقیه گفت: نشان دهنده “یک عدم تعادل اقتصادی است که ما فکر می کنیم ادامه خواهد داشت که ما احساس می کنیم که مناسب برای رسیدن آن به دست مردم به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de