آریزونا بیمارستان نیست رو به اوج COVID-19 موارد هنوز و ماسک باقی می ماند در تامین کوتاه مدت.

مراقبت های بهداشتی کارگران بارها و بارها استفاده مجدد از ماسک و تلاش برای پیدا کردن مکان برای سفارش آنها را به عنوان منابع در سراسر جهان کاهش یافته اند.

یک متخصص بیهوشی شده است با پیدا کردن تجهیزات حفاظت شخصی برای تیم خود گفت: در حال حاضر رسیدن به نقطه التماس برای هر کسی که برای اهدای هر آنچه N95 ماسک آنها در دست است.

اسکات شعر منطقه ای, مدیر پزشکی برای دره بیهوشی مشاوران ارسال یک درخواست برای اطلاعات بیشتر ماسک در رسانه های اجتماعی این هفته خواستار N95 ماسک “شاید مهم ترین ابزاری است که ما به عنوان پزشکان و پرستاران باید برای کمک به محافظت از ما در حالی که ما برای مراقبت از رشد تعداد بیمارانی که زده شده توسط COVID.”

N95 ماسک نگه داشتن ذرات کوچک به طور موثر تر از فولاد ماسک یا پارچه پوشش صورت. 95 در نام این معنی آن را نگه می دارد از 95% از ذرات. آنها طراحی شده بودند در مراقبت های بهداشتی تنظیمات برای بیماری هایی مانند سل و سرخک یا آبله مرغان است که در حال گسترش قطرات موجود در هوا هستند که آنقدر کوچک است که آنها هنوز هم می تواند تنفس از طریق به طور منظم فولاد ،

افزایش بیماران هنوز رتبهدهی نشده است وارد شده و امیدوارم اجتماعی سوريه تلاش خواهد شد کمک به صاف منحنی. اما در این میان شیر و تیم او در حال کار برای آماده سازی راه اندازی لولهگذاری تیم و تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی.

“آن را مانند قرار دادن کیسه های شن برای حمله. شما می دانید ما می تواند استفاده از برخی از تقویت,” او گفت:.

شعر را گروهی از بیهوشی در بیمارستان ها در سراسر دره. این بیمارستان ها به آرامی جمع آوری COVID-19 بيمار اگر چه اوج است و به احتمال زیاد چند هفته دور, او گفت:. در حال انجام مقدمات برای واحد مراقبت های ویژه تیم است.

زمانی که COVID-19 بیماران نیاز به انتوبه کارکنان مراقبت های بهداشتی مانند بیهوشی در معرض خطر وضعیت شعر گفت.

“بنابراین ماسک که ما احتمالا با استفاده از این در N95 و آنها را تبدیل به جهانی یک کالا” شعر گفت. “پس دره بیهوشی همه ما همکاران بیمارستان در آریزونا و تمام بیمارستان ها در ایالات متحده و در سراسر جهان همه کوتاه است در این. آنها فوق العاده در تامین کوتاه مدت.”

کارکنان مراقبت های بهداشتی از بین رفته اند با استفاده از ماسک یک بار با استفاده از یک روز به استریل کردن آنها و استفاده از آنها را بارها و بارها او گفت:.

“ما در حال اجرا از تجهیزات و حتی جلوتر از افزایش,” او گفت:. “بنابراین قبل از اینکه ما واقعا به بخش عمده ای از بیماران ما نگران آن است که ما سهمیه بندی این تجهیزات است.”

گرفتن تجهیزات مناسب کمک خواهد کرد که پزشکان سالم بماند و همچنان به مراقبت از COVID-19 بیماران, او گفت:.

“پزشکان در گروه ما در حال حاضر رفته, مثبت,” او گفت:. “هنگامی که افراد بیمار از این گاهی اوقات آنها می میرند. گاهی اوقات آنها را از بازی برای مدتی و نمی تواند مراقبت برای هر کسی است.”

شیر است که در تلاش برای امن تجهیزات حفاظت شخصی برای دره بیهوشی مشاوران. ایده این است که اگر تیم او می تواند تجهیز خود آن را به سهولت بار در بیمارستان ها که همچنین کوتاه در تجهیزات حفاظتی.

او scoured اینترنت در تلاش برای پیدا کردن N95 ماسک به منظور. اما او مواجه می شوند قیمت درآوردن و تقلب. برخی از مکان هایی می گویند که آنها در حال فروش N95 ماسک هنگامی که ماسک ها به وضوح به آن استاندارد است. دیگران در حال شارژ به مراتب بیشتر از قیمت استاندارد.

“آن را بدست به نقطه ای که شما درست مثل بالا رفتن از طریق علف های هرز در اینجا تلاش برای پیدا کردن منابع مشروع برای PPE,” او گفت:.

او نوشته شده تقاضای خود را در Facebook مارس 7, درخواست از مردم برای تماس با او را در scottslinux@gmail.com. پس از پست خود در Facebook که مشترک بیش از 300 بار او دریافت چند کوچک کمک های مالی از ماسک است. اما این کافی نیست.

“این واقعا خوب است که مردم در حال رسیدن و اهدای این تجهیزات به ما, اما چیزی که ما واقعا به دنبال این است که برخی از نوع از شرکت های بزرگ قهرمان ما برای کمک به,” او گفت:. “این حتی نمی باید به یک کمک مالی. همه ما نیاز داریم به کسی که می تواند به ما کمک کند خرید ماسک.”

آریزونا همراه با دولت فدرال در حال حاضر توصیه مردم ماسک زمانی که آنها در مکان های عمومی. مقامات بهداشتی ساخته شده روشن است که مردم باید با پوشیدن پارچه غير ماسک برای این منظور است.

اما شیر گفت: این نا امید کننده است برای دیدن مردم در فروشگاه های مواد غذایی و یا در اخبار تلویزیون پوشیدن N95 ماسک هنگامی که یک پارچه ماسک کافی است برای عموم مردم و وجود کمبود ماسک برای حرفه ای بهداشت و درمان. مردم ممکن است دستور داد آنها را جلوتر از زمان و یا آنها را در گاراژ خود را زیرا آنها با استفاده از آنها را برای صفحه اصلی پروژه ها. اما با کمبود تجهیزات حفاظت شخصی آنها در حال حاضر باید آنها اهدا به کارکنان مراقبت های بهداشتی است.

“این بخشی از مشکل است.” “وجود دارد هیچ دلیلی برای پوشیدن یک N95 ماسک مگر اینکه شما در حال مراقبت از این بیماران است. آن را فقط به میلیون ها نفر از ماسک های هدر رفته بودن فقط به خاطر اینکه مردم مطلع نیست.”

آریزونا بیمارستان ها و سیستم های سلامت نیز در حال پذیرش کمک های مالی از PPE مانند لباس و دستکش و عینک ایمنی ضد عفونی کننده دست و ماسک.

علاوه بر این بیمارستان دولتی ایران به آریزونا ائتلاف برای بهداشت و درمان اضطراری پاسخ, یا azcher.org. این برنامه شده است به طور گسترده ای به اطلاع عموم اما آن می تواند اتصال اهدا کنندگان و دریافت کنندگان نیاز به منابع.

خبرنگار استفانی Innes کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در rachel.leingang@gannett.com و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im