دیو کمپبل عادت با دو فنجان قهوه از کمد هر روز صبح.

سپس او به خاطر آنچه اتفاق افتاده در مرکز شهر گلندل کوچه و خیابان در شب Jan. 25 و بی درنگ قرار می دهد و یکی عقب.

که شب که کمپبل شوهر عزیز از 15 سال Ray واتکینز بود به ضرب گلوله کشته خارج از طالع بینی, فروشگاه, کسب و کار کوچک آنها با هم زد.

“من در حفظ این تفکر واقعی نیست” کمپبل گفت: آریزونا جمهوری در یک نشست مصاحبه در فروشگاه در فوریه. 13.

کمپبل در ماه سپتامبر گفته بود واتکینز’ قاتل ادعایی شان دیویدسون به بازگشت به فروشگاه و به خاطر او ساخته شده اعضای هیات ناراحت کننده است.

دیویدسون با این وجود بازگشت و در بعد از ظهر Jan. 25, عبور توسط کمپبل برگزاری نردبان شوهر خود را به عنوان او قرار داده تا دکوراسیون برای سال جدید قمری در نزدیکی نمای.

کمپبل بلافاصله به رسمیت شناخته شده دیویدسون نقل مکان کرد و از نردبان به او بگویید به ترک فروشگاه. دیویدسون در حال حاضر راه رفتن از فروشگاه های زمان Campbell, وارد, توزیع کمپبل یک بسته از بخور دادن به عنوان او به سمت چپ.

بعد کمپبل در ثبت نام بود در زمان بسته شدن آن شب. اکثر چراغ ها خاموش بودند و درب خانه قفل شده بود. واتکینز به او گفته بود او می خواهم انتظار برای او در نزدیکی درب عقب خارج و دریافت کامیون خود را آغاز شده است.

که آخرین مکالمه کمپبل تا به حال با شوهر خود.

‘او’ رفتن به سعی کنید و kill me’

او به عنوان بسته شدن مغازه Campbell شنیده درب جلو سر و صدا و دیدم دیویدسون در طرف دیگر.

کمپبل گفت: Davidson به نظر نمی آید از طریق درب یا دیدن او در داخل و که او به طور ناگهانی تبدیل به اطراف و معمولی راه می رفت دور.

کمپبل فکر می کردم که شاید دیویدسون می خواستم خود را بخور اما با توجه Davidson تاریخ با او تصمیم به اجرای نه پس از او.

به عنوان او در راه رفتن از ثبت نام به یک راهرو در نزدیکی فروشگاه لوازم برای فعال کردن سیستم هشدار او شنیده صدای شلیک گلوله که از کوچه که در آن او بود.

کمپبل زد به درب پشت و قفل آن را قبل از darting به دفتر خود را به 911 تماس بگیرید گفتن اپراتور خود بود و فقط ضرب گلوله کشته شده است.

“به من گفت: او قصد شکستن در و او را به رفتن را امتحان کنید و کشتن او را فریاد به نام من” کمپبل گفت:.

او در زمان پوشش در گنجه به عنوان اپراتور 911 به یاد او به تنفس و در نهایت گفتن او دیویدسون چپ اموال و كودكان ونوجوانان توسط پلیس.

کمپبل شد و بعد گفت به آرامی بیرون رفتن از ساختمان با دست و به افسران که او بود.

او بلافاصله به ایستگاه پلیس هنوز هم غافل از شوهر خود را بالا برد.

حدود 10 p. m. او شروع به تماس گرفتن از برخی از دوستان خود که مشغول به کار در این بخش است. آنها به طور تصادفی تحویل مخوف اخبار.

“آنها گفتند: ‘تسلیت’ بنابراین من می دانستم که” او گفت:. “من آرزو می کنم آنها می دانستند که من نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است.”

در حدود نیمه شب ماموران گفت کمپبل او رایگان به ترک ایستگاه.

کمپبل می ترسید که دیویدسون ممکن است می دانم که او آدرس خانه و با توجه به این که پلیس تا به حال گرفتار او هنوز تصمیم به ماندن در خانه مادر او آن شب.

او یک تماس در 4 صبح که به او کمی احساس آرامش — Davidson در بازداشت است.

کمپبل را دیدم هرگز شوهر خود را در بدن آن شب هر یک افسر توصیه است که او به نظر نمی آید.

که Campbell سپاسگزار است.

“در حال حاضر من در استرس بیش از حد و تروما من فکر می کنم آن را فقط به من کمی بیشتر” کمپبل گفت:. “من نمی خواهم به دیدن او می خواهم که. من خوشحالم که من می توانم به یاد داشته باشید او را در راه او بود.”

‘او می دانست که ما می تواند با هم’

به یاد شوهر خود را به عنوان او به این معنی است که کمپبل به یاد واتکینز’ ارادت خود را سختکوش و سرگرم کننده-طبیعت دوست و مهمتر از همه عشق او گسترش یافته است.

“او همیشه سعی کردم به همه چیز یک حزب سرگرم کننده و دعوت همه به همه چیز و شامل به عنوان بسیاری از مردم (به عنوان امکان پذیر است) و به همین دلیل بسیاری از مردم او را دوست داشتم,” کمپبل گفت:.

واتکینز اغلب کمک به دیگر صاحبان کسب و کار کوچک در مرکز شهر گلندل جامعه چه که به معنای نصب و راه اندازی یک چادر و یا انجام هر گونه دیگر لازم کار است.

که کسب و کار کوچک جامعه است “فوق العاده” پشتیبانی کمپبل در سه هفته گذشته با کمپبل گفته شده است وجود دارد یک جریان بی پایان از تماس های تلفنی در فروشگاه بازدید و آغوش از مردم به دنبال به راحتی او را به عنوان او سوگوار از دست دادن این مرد او را دوست داشت برای 20 سال است.

واتکینز و کمپبل ملاقات در سال 1999 پس از کمپل قرار دادن تبلیغ به دنبال یک هم اتاقی.

واتکینز’ خواهر آگهی دیدم و توصیه می شود برادر او برسد هر چند واتکینز نبود در ابتدا متقاعد شده.

“او تمایلی — او نمی خواهم یک هم اتاقی” کمپبل گفت:. او گفت: “به محض این که من در را باز کرد او می دانست که ما می شود با هم.”

پس از دو ماه با هم زندگی آنها شد همکاران و مدت کوتاهی پس از آن کمپبل خواسته واتکینز اگر او می خواهم به حمایت از او باز کردن یک کسب و کار کوچک.

“او گفت:” فقط برای آن بروید,'” کمپبل گفت:.

کمپبل مشغول به کار بود در دیلرد اما همیشه علاقه معنوی و متافیزیکی قلمرو. او به خاطر بازی با کارت های تاروت به عنوان یک فرزند جوان و شهود و سند چشم انداز است که او به کاوش در طول زندگی اش.

او باز طالع بینی فروشگاه در 57 و گلندیل راه در سال 2001 با واتکینز پیوستن به کارکنان شش سال بعد.

در بین آن زمان کمپبل و واتکینز شد غیررسمی در یک مراسم در خانه خود در Oct. 9, 2004. خانواده و دوستان جمع آوری به عنوان وزیر اعلام کرد این جفت ارز به عنوان زن و شوهر.

ازدواج همجنسگرایان نبود قانونی در آریزونا تا زمانی که بیش از یک دهه بعد در اکتبر. 17, 2014 و آنها هرگز از اعمال به دریافت رسمی مجوز ازدواج.

به آنها تکه کاغذ مهم نیست.

“ما در حال حاضر در قلب ما — آن (گرفتن مجوز ازدواج) معنی نیست که هر چیزی بیشتر به من” کمپبل گفت:.

او گفت: روز او ازدواج واتکینز بود بهترین روز زندگی خود را.

“من واقعا می خواستم فقط به اجرای دور’

هر یک از این عوامل که به بازی آمد که شب خشونت آمیز و ناگهانی به شیوه ای شوهر خود کشته شد, راه که ادعا قاتل جستجو برای او پس از تیراندازی واتکینز و این واقعیت است که این همه اتفاق افتاده در کسب و کار او را دوست دارد و به بازگشت به هر روز را عزاداری روند حتی بیشتر پیچیده و دشوار برای کمپبل.

“من فقط رفتن را از طریق عادی و اندوه,” او گفت:. “این ضربه و شوک و PTSD و ترس است.”

کمپبل گفت: او عصبی در اطراف زمان بسته شدن هر شب و یا زمانی که او به بیرون رفتن از درب پشت که شوهر خود ایستاده بود زمانی که او به قتل رسید.

“دانستن است که او را (دیویدسون) در زندان است و یک امداد و منطقی اما مغز شما همیشه کار نمی کند که راه ناخودآگاه” او گفت:.

کمپبل گفت که او اغلب از خواب بیدار در وسط شب با یک مسابقه قلب و بالا رفتن سرسام آور و فشار خون دیدن فلش بک از همه چیز که اتفاق افتاده است که شب.

با وجود غم و اندوه خود را Campbell بازگشت به فروشگاه و سه روز پس از تیراندازی — soonest پلیس اجازه می دهد او را به بازگشت به صحنه جرم.

“مردم می گویند” من نمی توانم باور کنم که شما به کار در حال حاضر,” او گفت:. “من هیچ انتخابی ندارم — من باید به انجام.”

او گفت: او همچنین از افتتاح این فروشگاه در مدت کوتاهی پس از تیراندازی از آنجا که او فکر نمی کنم این امر می تواند منصفانه و به دور از درآمد حاصل از کارکنان خود را.

که گفت: کمپبل گفت: آن را خوب است به زمان بیشتری برای سرند قبل از بازگشت به محل شوهر خود کشته شد.

“من واقعا می خواستم برای درست اجرا میشه و دوباره برای مدتی — من آرزو می کنم من می توانم” او گفت:. “من قطعا می خواهم یک هفته خاموش و که شما می آیند. من را به برخی از زمان و درمان مناسب است.”

کمپبل توصیف کارکنان خود را به عنوان “سربازان” گفت: آنها بوده است “بنابراین حمایت” از او و از هر یک از دیگر به عنوان هر یک از آنها در مقابله با از دست دادن در راه های مختلف.

“من شروع به گریه و سپس همه خوب و سپس آنها شروع به گریه و من خوب هستم” او گفت:.

واتکینز’ جشن زندگی خدمات برگزار شد و در فروشگاه در فوریه. 2 و تا به حال یک “بزرگ مردم در انتخابات,” کمپبل گفت:.

او و واتکینز صحبت کرده بود که قبلا در مورد خواسته های خود را اگر چیزی اتفاق می افتد به یکی از آنها و کمپبل مطمئن ساخته شده او را دستور می شد.

“او گفت ،” من می خواهم یک مهمانی من می خواهم یک جشن زندگی است. من نمی خواهم مردم را به گریه و من می خواهم مردم را شاد و نوشیدنی,'” کمپبل گفت:.

چگونه کمپبل در حال حرکت است به جلو

هر چند شوهر خود نمی خواهید او را به ناامیدی کمپبل گفت: از دست دادن او بوده است “حقیقی.”

“ناگهان او رفته بود,” او گفت:. “این چنین یک شوک است. یک دقیقه او درب را بسته و من هرگز او را دوباره دیدم.”

او می داند هر چند که شوهر خود را می خواهید برای دیدن هر دو او را و کسب و کار آنها به رشد در سال به آمده است.

به همین دلیل کمپبل گفت: بسته شدن این فروشگاه به دلیل آنچه که اتفاق افتاده است یک گزینه نیست.

“این خواهد بود یکی دیگر از تراژدی به فروشگاه و این امر می تواند زیانی به جامعه — من می خواهم برای آنها وجود داشته باشد,” او گفت:. “که تقریبا زیانی به ری بیش از حد چرا که او نمی خواهد می خواهید به ما نزدیک و یا به دلیل آن است. او می خواهید ما را به انجام.”

او گفت که او به احتمال زیاد خواهید شروع استخدام به زودی به پر کردن شوهر نقش حیاتی در کسب و کار و اضافه کرد که این امر احتمالا دو یا سه نفر برای تکمیل کار واتکینز را به تنهایی.

کمپبل و شوهر قبلا صحبت کردیم در مورد امکان یک ثانیه ذخیره کرد و گفت که او می داند که با اضافه کردن محل دیگری حتی پس از تیراندازی خواهد بود چه واتکینز را می خواستم.

انجام هر کاری به غیر از پیدا کردن شادی و موفقیت با وجود غم و اندوه بسیار زیاد خواهد بود مقابله به شوهر خود را شاد سختکوش و مقاوم روح.

“این تقریبا مانند اجازه دادن به چیزهای بد, برنده,” او گفت:. “تفکر مثبت باید بماند تمرکز ادامه با مثبت است.”

رسیدن به خبرنگار در bfrank@arizonarepublic.com یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im