در ماه ژوئن سال 2007 جیم تاکر دریافت اجاره نامه های جدید در زندگی در قالب یک پیوند قلب در دانشگاه آریزونا مرکز پزشکی در توسان.

با آن شرایط. برای نگه داشتن بدن خود را از رد او قلب جدید او باید مواد مخدر را به سرکوب سیستم ایمنی بدن خود را برای بقیه عمر خود را.

و او باید برای جلوگیری از هر موقعیتی که در آن سیستم ایمنی بدن خود را ممکن است به خطر بیافتد.

مانند شیوع کروناویروس.

تاکر که 75 و زندگی در گلندیل حال تقلا پنومونی سه ماه پیش و همچنین دارای دیابت و کلیه مسائل. او منزوی خود را با همسر خود که به بیماری آلزایمر برای چند هفته گذشته و تا روز سه شنبه آنها در حال اجرا از مواد غذایی است.

“ما کابینت برهنه است,” او گفت:. “ما در حال خوردن برخی واقعا دیوانه وعده های غذایی در حال حاضر و در حال اجرا است.”

برای شام دوشنبه شب آنها تا به حال هات داگ با هیچ مستی و “نوعی از حبوبات است.”

او نگه داشته و در تلاش برای سفارش آنلاین از یک فروشگاه مواد غذایی, اما زیادی ندارد ،

“آخرین باری که من دستور 27 مورد و من هفت,” او گفت:. “هیچ یک از آن چیزی بود که من دستور داده است.”

تاکر هیچ خانواده نزدیک برای کمک به — آنها همه در کالیفرنیا — و او مردد به درخواست دوستان به “رفتن به 20 فروشگاه ها به دنبال غذا برای ما قرار داده و خود را در خطر است.”

چندین گروه کمک سالمندان و بسته-ins اما برخی مانند DuetAz.org حال لیست انتظار حتی قبل از وقوع. (به داوطلب تماس 602-274-5022). این آژانس منطقه پیری دارای 24 ساعته ارشد مراقبت خط (602-264-4357) که تجربه شده است یک حجم سنگین در هفته های اخیر.

پس از یک تماس از جمهوری اسلامی ایران در آژانس ارائه شده برای رسیدن به تاکر. او در حال حاضر کمک او نیاز دارد و سپاسگزار است. او خواستار هر کسی که می خواهد برای کمک به افرادی مانند او را به ارتباط با سازمان های بالا.

در عین حال او امیدوار فروشگاه اعمال برخی از محدودیت های منطقی و مردم را ترک کنید, رقص برهنه کردن قفسه های برهنه خود را در خرید وحشت و دیگران فکر می کنم.

“این مردم هستند که احتکار مواد غذایی” او می گوید: “در حال کشتن مردم است.”

CORONAVIRUS: برخی از خانه های سالمندان محدود کردن خانواده بازدید کنندگان برای محافظت از سالمندان

جان D’Anna یک خبرنگار در آریزونا جمهوری/azcentral.com داستان سرایی تیم. او را در رسیدن به john.danna@arizonarepublic.com و به دنبال او را در توییتر @azgreenday.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de