با داشتن مشکل گرفتن یک جدید کروناویروس آزمون ؟ شما تنها نیستید

برخی از Arizonans که علائم کروناویروس جدید در بر داشت خود را در یک تلاش خسته کننده تست کنید.

در مارس 4, چاک هارپر 11-year-old daughter ایجاد یک تب شدید و سرفه و تنگی نفس. او می خواست او را آزمایش جدید کروناویروس اما مانع مواجه می شوند پس از مانع تلاش را که اتفاق می افتد.

اگر او مثبت, هارپر آن را احساس مهم برای تماس با خود دختر همکلاسی ها و دیگر ارتباطات اجتماعی به منظور جلوگیری از هر گونه گسترش این بیماری است.

“اگر او در آن ما نیاز به اجازه دهید دیگران می دانم. اگر او آن را او به احتمال زیاد مسری در کلاس درس,” او گفت:. “هر دو بچه ها من از آسم رنج می برند. پسر من تا به حال عمل جراحی قلب به عنوان یک نوزاد. همسر من دیابت است. اگر آنها را به نوبه خود تیز بدتر ما باید قادر به دانستن آنچه که ما در حال برخورد با.”

در مجموع 115 Arizonans تست شده برای جدید coronavirus یا COVID-19 و نه مردم یا تایید و یا فرض مثبت است. هیچ واکسن جدید کروناویروس و هیچ درمان موثر شناخته شده برای آن ،

“دولت می گوید ما نه موارد در آریزونا. که مسخره ترین آماری که من می دانم” گفت: جیم اریکسون, ملکه کریک ساکن که گفت: تلاش خود را برای پیدا کردن که آیا او همسر بیمار مثبت است برای جدید کروناویروس بیهوده بودند. “وجود دارد صدها اگر نه هزاران نفر از موارد وجود دارد.

“هیچ کس نمی داند چرا که آنها نمی خواهد آزمون هر کسی است.”

منتقدان در سراسر کشور می گویند که ایالات متحده نمی ساخت آزمایشات به اندازه کافی موجود است و هیچ راهی برای ارزیابی چگونه بسیاری از آمریکایی ها قرارداد بسته اند که به طور بالقوه مرگبار ویروس.

در کلرادو در روز پنج شنبه افراد شرکت کننده در یک درایو-از طریق COVID-19 تست رویداد نشسته در خطوط ماشین تا چهار ساعت برای پیدا کردن اینکه آیا یا نه آنها مثبت دنور پست گزارش شده است.

از روز شنبه نتایج 24 آریزونا آزمايشات در انتظار. مقامات بهداشت عمومی می گویند با دو تجاری labs شروع به ارائه تست های تشخیصی در آریزونا تست ظرفیت باید افزایش یابد و بنابراین باید ارائه دهندگان’ آشنایی با COVID-19 و تست.

این هفته آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی شده است برگزاری آموزشی در مورد COVID-19 برای پزشکان محلی.

نه آریزونا موارد شامل پنج نفر از یک خانواده در Pinal County; سه Maricopa County ساکنان و یک نفر در Pima County است. سه نفر در بیمارستان بستری شده است.

آخرین مورد در ماریکوپا کانتی یک مرد در 90s است که در بیمارستان بستری است. دو نفر دیگر Maricopa County موارد مردان در 20s خود را. یکی بهبود و نقاهت در خانه.

بستری Maricopa County مرد ممکن است یک بیمار در یک محلی توانبخشی بیمارستان.

در بیانیه ای به آریزونا جمهوری شامل بهداشت و درمان بیمارستان توانبخشی از شرق دره می گوید که آنها تا به حال یک “بالقوه COVID-19 قرار گرفتن در معرض از قبلی بیمار” و است که آنها در حال هماهنگی با بخش بهداشت محلی و زیر ارشاد از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

هیچ علائم ؟ ببخشید بدون آزمون برای شما

آریزونا مقامات بهداشت عمومی در حال تمرکز بر تست افرادی که سفر به یک منطقه آسیب دیده که تا به حال شناخته شده است در تماس با فرد آلوده و افرادی که به شدت بیمار با عفونت تنفسی از دیگر علت شناخته شده.

“اگر شما علائم COVID-19 در حال حاضر شما لازم نیست که به آزمایش می شود” دکتر کارا مسیح, Arizona Department of Health Services, مدیر گفت: این هفته در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد جدید کروناویروس در آریزونا.

“برای کسانی که ممکن است علائم و احساس می کنید که آنها در معرض خطر ابتال به COVID-19 ما مصرانه از شما را به دیدن خود مراقبت شخصی و یا ارائه دهنده مراقبت های فوری.”

دکتر ربکا Sunenshine مدیر پزشکی برای Maricopa County وزارت بهداشت می گوید: مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید در کاهش گسترش بیماری است که افراد بیمار باید در خانه بمانند.

مگر اینکه آنها در حال کارگردانی در غیر این صورت با بهداشت عمومی رسمی و یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی افراد بدون علائم تب و تنگی نفس یا سرفه نیست و خود نیاز به قرنطینه و آیا نیاز به آزمایش برای COVID-19, او گفت:.

این شهرستان در بخش بهداشت و درمان است و دیگر توصیه قرنطینه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض جدید کروناویروس که در حال نشان دادن علائم Sunenshine گفت. کسانی که مراقبت های بهداشتی کارگران به جای خواسته به مانیتور خود را روزانه به صورت تب و علائم بیماری و ماندن در خانه اگر این علائم ایجاد می شود.

‘آن را در زمان … تقریبا تهدید آنها’

مقامات بهداشت عمومی در حال تشویق Arizonans به استفاده از پزشکی از راه دور در صورتی که علائم به طوری که آنها را در معرض خطر گسترش بیماری به دیگران در مراقبت های بهداشتی اتاق انتظار.

آریزونا COVID-19 اطلاعات خط تلفن راه اندازی شده است در 1-844-542-8201 برای مردم و سوالات در مورد ویروس از جمله که در آن تست در دسترس است.

هارپر یک گیلبرت resident که با این نسخهها کار در فروش گفت که او تبدیل به دور از خانواده و اطفال. هارپر نمی دهد. دختر خود را در بازدید از یک مرکز مراقبت های فوری و پیاده روی در درمانگاه در داروخانه. هر دو مرکز مراقبت های فوری و داروخانه درمانگاه گفت: هارپر دختر خود را باید COVID-19 آزمون گفت: اما نه به حال آزمون است.

هارپر ساخته شده تماس بگیرید و پس از تماس و در نهایت هر دو فرزندان خود را مورد آزمایش قرار در دختر خود اطفال را یک هفته پس از او برای اولین بار مریض شدم. کل خانواده عینک ماسک زمانی که آنها رفت و به دفتر آزمون و وارد دفتر از طریق درب پشت, او گفت:.

یک پرستار از Maricopa County Department of Public Health به نام اطفال و کمک به خانواده آزمایش هارپر گفت. خانواده انتظار برای دریافت نتایج یکشنبه.

“ما تحت فشار قرار دادند و تحت فشار قرار دادند و تحت فشار قرار دادند. در آن زمان بسیاری از تلاش و تقریبا تهدید آنها,” او گفت:. “آن را پوچ بود. آن را پیچیده تست. این یک سواب بینی.”

هفته گذشته زمانی که تعدادی از آمریکا جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر بود خونتان کتی, پارکر, 66, تصمیم به مطمئن شوید که او ارائه دهندگان محلی آماده بودند. به عنوان یک سرطان ریه بازمانده است که بیش از 60 پارکر نظر خودش را در معرض خطر بالا برای ابتلا به بیماری های تنفسی.

“من همیشه جنجال آفرینی نوع یک به دلیل فقط چیزهای مختلف است که باید در زندگی من اتفاق افتاده گفت:” پارکر که به تازگی نگردند خانه اش با دو هفته’ ارزش غذایی در پاسخ به COVID-19 بحران است.

زمانی که پارکر به نام دکتر و خواسته که در آن او نیاز به رفتن اگر او می خواست یک آزمون او در مطب دکتر به او گفت که او نیاز به رفتن به یک ER.

پارکر بازنشسته مراقبت های بهداشتی مدیر زندگی می کند که در اسکاتسدیل آریزونا گفت که او می دانست که پاسخ اشتباه است.

اتاق های اورژانس برای افراد مبتلا به تهدید کننده زندگی شرایط اضطراری. و پارکر می داند که مردم با به طور بالقوه عفونت تنفسی مسری نباید ازدحام اورژانس و اتاق انتظار و به طور بالقوه آلوده کردن دیگران است.

او به او گفت مطب دکتر که رفتن به ER نمی شد یک پاسخ قابل قبول. دکتر او را جواب داد که آنها تا به حال اجرا از ماسک بنابراین نمی شود آن را امن برای او را به رفتن در آن به طور بالقوه آلوده. پارکر گفت: آنها همچنین به او گفت که آنها نمی باید هر آزمون.

پارکر به نام محلی استروژن و ER گفت: او را به تماس آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی که به او گفت به تماس با پزشک مراقبت های اولیه او گفت:. آن را یک حلقه بی نهایت.

“آریزونا بود و یکی از اولین موارد (جدید coronavirus) در ایالات متحده وجود دارد بسیاری از جوامع بازنشستگی بنابراین بسیاری از افراد مسن که در اینجا زندگی می کنند,” او گفت:. “ما انجام نمی دهد و مقدار تست. آنها فقط تست افرادی که واقعا بیمار است.”

پارکر را باید ستایش بالا برای وزارت خدمات بهداشتی و درمانی. او تا به حال دو گفتگو با کارکنان وجود دارد که مایل به گوش دادن و پاسخ به سوالات خود را.

اریکسون, ملکه کریک یکی از ساکنان می گوید همسرش که در 50s شده اند ممکن است در معرض یکی از پنج Pinal County موارد جدید کروناویروس. هنگامی که او یک سرفه, تب, تنگی نفس و آزمایش منفی برای آنفولانزا, زن و شوهر نگران کردم.

اریکسون گفت: هر دو یک مرکز مراقبت های فوری و پزشک مراقبت های اولیه را تبدیل به دور همسر خود را زمانی که زن و شوهر در خواست جدید کروناویروس آزمون.

او گفت: هر دو پزشک و مراقبت فوری گفت: Ericksons برای رفتن به اتاق اورژانس. این Ericksons رفتن نیست به استروژن به دلیل وضعیت نه تهدید کننده زندگی و از آنجا که آنها فکر آن را بیش از حد گران است.

اریکسون گفت: زن و شوهر رفت و به مراقبت های فوری که به اریکسون و همسر یک COVID-19 تست. اما او گفت: این آزمون هرگز پردازش شده است. او گفت: او تماس بهداشت عمومی رسمی که گفت همسر خود را نه با معیار برای COVID-19 تست.

اریکسون, که با این نسخهها کار در زنجیره تامین صنعت است که در قرنطینه در خانه تا 23 مارس. پس از او گفت: کارفرما که همسر خود را ممکن است کروناویروس جدید, آنها به او گفت که برای رفتن به خانه برای 14 روز.

همسرش, یک پیمانکار در صنعت مواد غذایی است که هنوز دوره نقاهت بعد از بیماری او قصد دارد برای رفتن به محل کار در روز دوشنبه.

جمهوری گزارشگر پری Vandell کمک به این مقاله است.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر