سابق تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein دارای گزارش تست مثبت برای coronavirus روز پس از او خود را آغاز 23-سال حکم زندان برای تجاوز نیاگارا روزنامه گزارش روز یکشنبه.

Weinstein است که جدا شده در Wende Correctional Facility در غرب نیویورک, مقامات متصل به زندان ایالتی سیستم گفت و یکی از دو زندانی وجود دارد که تست مثبت باشد.

به گفته منابع دادند احتمالا تا به حال coronavirus زمانی که او وارد زندان در روز شنبه ،

در طول محاکمه Weinstein زمان صرف شده در هر دو Rikers Island زندان و شهر نیویورک بیمارستان که در آن او موفق به دریافت درمان برای فشار خون بالا و درد قفسه سینه.

حداقل 40 زندانیان در Rikers گزارش شده است در بر داشت مثبت برای coronavirus با توجه به مهلت.

این می آید به عنوان همه گیر ضربه نیویورک در خصوص سخت گیری دولت 43,000 زندانیان به طور فزاینده ای به عنوان یک گروه پرخطر.

ایالت نیویورک اصلاح افسران پلیس و خیرخواه انجمن رئیس جمهور Michael قدرت گفت: نیاگارا روزنامه او قادر به اظهار نظر در این گزارش در مورد Wenistein با توجه به قوانین حفظ حریم خصوصی مربوط به پرونده سلامت زندانیان است.

اما قدرت گفت: “هیچ بهتر وجود دارد زمین پرورش برای این ویروس از یک محیط بسته مانند یک مرکز تادیبی” و این که این اتحادیه تحت فشار دولت برای توقف همه “غیر ضروری” نقل و انتقال زندانیان از یک مرکز دیگر در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de