هیئت داوران در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف در دادگاه نشان داد جمعه آن است که به بن بست رسیده در جدی ترین اتهامات عنوان شده علیه یک بار قدرتمند Hollywood mogul اما قاضی گفت: پنل باید آن را حفظ کند.

در یک توجه داشته باشید به قاضی اواخر در چهارمین روز از مذاکرات, هیئت منصفه پرسید که اگر آن را برای آنها مجاز به آویزان بر روی یک یا هر دو فقره درنده تجاوز جنسی در حالی که رسیدن به اتفاق آرا حکم بر اتهامات دیگر.

Weinstein وکلا گفتند که قبول بخشی از حکم ولی دادستان گفت: هیچ و قاضی James Burke حاضر به آن اجازه می دهد. او فرستاده منصفه به عمدی برای چند دقیقه قبل از اجازه دادن به آنها را به خانه برای تعطیلات آخر هفته. آنها از سر گرفته خواهد شد شنبه صبح.

“این غیر معمول نیست برای یک هیئت منصفه به مشکل ابتدا در رسیدن به اتفاق آرا حکم و آن را غیر معمول نیست برای یک هیئت منصفه به این باور است که آنها هرگز قادر به رسیدن به اتفاق آرا حکم” برک گفت: خواندن دستورالعمل ها را به هیئت منصفه. “اما پس از مذاکرات بیشتر بیشتر منصفه قادر به رسیدن به اتفاق آرا حکم.”

داوران مطرح آن بن بست سوال در فرضی مد نوشتن: “ما داوران درخواست به درک اگر ما می تواند آویزان بر (تعداد) 1 و/یا (تعداد) 3 و به اتفاق آراء از سوی دیگر اتهاماتی ؟ با تشکر از شما.”

یکی از دلایلی که تعبیر می تواند حکم ورق — که میسازد از اتهامات عنوان شده علیه — را شامل نمی شود دستورالعمل برای چه کاری انجام دهید اگر آنها نمی توانند به توافق برسند خاص, تعداد, تنها چگونه آنها قرار است برای ادامه یک بار آنها را به یک حکم گناه یا گناه نیست.

راه ورق طراحی شده منصفه قرار است برای اولین بار رسیدن به اتفاق آرا حکم بر درنده تجاوز جنسی می شمارد که حمل حداکثر مجازات از زندگی در زندان قبل از آنها حتی می توانید با در نظر گرفتن سه تن دیگر می شمارد.

استاد حقوق Cheryl Bader گفت: توجه داشته باشید نشان می دهد که داوران است تقسیم بر یک از جنبه های کلیدی از هر دو درنده تجاوز جنسی شمارش — “Sopranos” بازیگر Annabella Sciorra اتهامات را مورد حمله قرار دادند او در اواسط 1990s — و آن را در اتفاق آرا توافق در مورد اتهامات توسط دو زن دیگر — یک بازیگر مشتاق که می گوید او تجاوز او در مارس 2013 و سابق سینما و تلویزیون دستیار تولید Mimi Haleyi که می گوید او به زور انجام می شود دهان او را در مارس 2006.

Weinstein حفظ کرده است هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام 2013 تجاوز به عنف متهم به دلیل آن است که روشن نیست که آیا او مایل به شناسایی publicly.

“این غیر معمول نیست برای قضاوت به آنها را نگه دارید تعمق و نه فقط آنها را به یک پاس در اولین نشانه از مشکل” گفت: Bader سابق دادستان فدرال می آموزد که در سنت louis دانشگاه جان کوک دانشکده حقوق.

دفاع گفت: گمانه زنی در حکم در این نقطه “خواهد بود زودرس و یک اشتباه است.”

در همه دادند 67 متهم به پنج فقره ناشی از اتهامات Sciorra, این بازیگر مشتاق و Haleyi.

به محکوم کردن Weinstein درنده تجاوز جنسی مسئول هیئت منصفه باید به توافق برسند در دو چیز است: Weinstein یا تجاوز به زور انجام سکس دهانی, در Sciorra او به عنوان مدعی و او متعهد یکی از دیگر اتهام جرائم.

درنده تجاوز جنسی به شارژ نیاز به دادستان نشان می دهد که متهم مرتکب قبل از تجاوز جنسی و یا سایر جرم جنسی, اما باید مجسمه محدودیت محدودیت که نوار Sciorra این اتهامات از در نظر گرفتن خود به خود.

پس از گرفتن پرونده سه شنبه هیئت منصفه تمرکز شده است توجه زیادی در Sciorra که شهادت نزدیک به یک ماه پیش و برای اولین بار بود متهم به انجام این کار در نزدیک تماشا #MeToo محاکمه.

آنها آغاز شده و روز جمعه با گوش دادن به خواندن از او عبور-بررسی و پیگیری بازجویی توسط دادستان. در حدود 90 دقیقه به خواندن منصفه اطلاع قاضی آنها تا به حال “شنیده ام به اندازه کافی” و از سر خود مشورت.

قبلا در مذاکرات, هیئت منصفه نگاه در ایمیل های که Weinstein فرستاده در مورد Sciorra از جمله آنهایی که برای اسرائیل جاسوسی آژانس او گفته داوطلب خدمت سربازی به حفاری تا خاک را شاکیان به عنوان خبرنگاران مشغول به کار بودند در داستان در مورد اتهامات علیه او در سال 2017.

Sciorra در حال حاضر 59 گفت: هیئت منصفه چگونه Weinstein نشان داد تا به طور غیر منتظره در درب آپارتمان خود در منهتن قبل از اینکه در اواخر سال 1993 و یا اوایل سال 1994 قبل از وادار کردن او بر روی تخت و آزار او.

Bader گفت: او شگفت زده شد داوران به نظر می رسد مبارزه با Sciorra “از آنجا که او یک پاک کننده بسیار شاهد” از دیگر مقتولین که اعتراف به داشتن غیر اجباری جنسیت با Weinstein و اقامت در تماس با او را پس از خود به اتهام ضرب و جرح.

Sciorra رفت و در یک داستان در نیویورکر در اکتبر سال 2017 پس از یکی از چند نفر او می گوید: او گفت: در مورد حادثه بازیگر Rosie Perez رو کلمه به خبرنگار رونان فارو او باید با او تماس بگیرید.

Sciorra این اتهامات بخشی از اصلی کیفرخواست هنگامی که Weinstein دستگیر شد و در ماه مه سال 2018 اما پس از برخی از حقوقی برروی آن بکشید آنها شامل در به روز رسانی یک ماه اوت گذشته.

“Annabella آورده بود به این مورد برای یک دلیل و یک دلیل فقط” Rotunno گفت: در بحث بسته شدن هفته گذشته است. “او در آورده بود به طوری که وجود دارد خواهد بود یک شاهد بود که برخی از قدرت ستاره یک شاهد, شما ممکن است تشخیص و یک شاهد که نام ممکن است به معنی چیزی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im