برداشت آنتی بادی در حال آزمایش برای جلوگیری از COVID-19

دانشمندان در حال بررسی استفاده از پلاسمای خون از دوره نقاهت COVID-19 بيمار به عنوان یک ابزار برای جلوگیری از عفونت در دیگران است. پلاسمای خون است که مواد اولیه ای که در سمت چپ پس از قرمز و سلول های سفید خون شده است و غنی از آنتی بادی است و ممکن است کمک به کسانی که شده اند در معرض coronavirus که در معرض خطر عفونت است.

با توجه به NPR روش زیر همان اصل به عنوان یک بیماری هاری شات. اگر شما گاز گرفته شده توسط یک برنامه به طور بالقوه حیوان هار شات می تواند به جلوگیری از عفونت. یک مطالعه در حال حاضر در حال انجام اسپانسر شده از طرف دانشگاه جانز هاپکینز برای تعیین اگر با استفاده از پلاسما از بهبود بیماران نیز می تواند به جلوگیری از خطر مردم را از آلوده شدن توسط COVID-19.

دکتر Shmuel Shoham که هدایت این مطالعه گفت که او امیدوار است به استخدام 500 نفر و راه اندازی سایت در بالتیمور, Dallas, آریزونا و مکان های مختلف در کالیفرنیا است.

نقاهت پلاسما استفاده شده است برای بیش از 100 سال برای کمک به مردم برای زنده ماندن زندگی را تهدید عفونت با توجه به اخبار پزشکی امروز است. در مارس 28, هوستون متودیست بیمارستان در تگزاس شد اولین مرکز دانشگاهی در آمریکا برای درمان بدحال COVID-19 بيمار با نقاهت پلاسما.

Shoham گفت که او نیز در مطالعه دوم که بررسی خواهد شد که آیا پلاسما می تواند به جلوگیری از بیماری های جدی در افرادی که آلوده می شوند اما بیمار نیست. او گفت که اگر تزریق پلاسما به بیماران می تواند کمک به جلوگیری از عفونت و همچنین کمک به کسانی که بیمار هستند دو whammy ممکن است کمک به کنترل coronavirus حتی بدون یک واکسن.

“است که به مردم اعتماد به نفس زیادی که به فکر رفتن به مدرسه, بازگشت به کار” او NPR گفت “از آنجا که اگر کسی بیمار می شود آن را یک تراژدی — از آنجا که ما می توانید آنها را محافظت و محافظت از کسانی که در اطراف آنها.