مراحل سخت مورد نیاز برای جلوگیری از coronavirus کارشناسان می گویند

وحشتناک هر چند coronavirus ممکن است آن را می توان بازگشت. چین و کره جنوبی و سنگاپور و تایوان نشان داده اند که با furious تلاش های سرایت آورده می شود می تواند به پاشنه.

که آیا آنها می توانند آن را سرکوب باقی مانده است دیده می شود. اما برای ایالات متحده به تکرار موفقیت های خود را در سطح فوق العاده ای از هماهنگی و پول از رهبران این کشور و در سطح فوق العاده ای از اعتماد و همکاری شهروندان است. آن را نیز نیاز به بین المللی مشارکت در یک جهان به هم پیوسته.

وجود دارد یک شانس برای جلوگیری از coronavirus. این سرایت دارای یک ضعف است.

اگرچه حوادث شایع گسترش به عنوان اتفاق افتاده در کشتی کروز الماس شاهزاده خانم coronavirus بیشتر آلوده خوشه از اعضای خانواده و دوستان و همکاران دکتر گفت: David L. Heymann که صندلی یک متخصص پانل مشاوره سازمان جهانی بهداشت در شرایط اضطراری.

هیچ کس خاصی است چرا که ویروس سفر در این راه اما کارشناسان ببینید باز با این وجود. “شما می تواند شامل خوشه” Heymann گفت. “شما نیاز به شناسایی و متوقف گسسته شیوع بیماری و پس از آن انجام دقیق تماس ردیابی.”

اما انجام این کار طول می کشد هوشمند به سرعت در حال تطبیقی کار توسط مقامات بهداشت و نزدیک به کل از همکاری مردم ، مهار می شود واقع بینانه تنها زمانی که آمریکایی ها متوجه است که با هم کار تنها راه برای محافظت از خود و عزیزان خود.

در مصاحبه با یک دوجین از کارشناسان برجسته جهان در مبارزه با همه گیری وجود توافق گسترده ای در این مراحل است که باید انجام شود بلافاصله.

کسانی که شامل کارشناسان بین المللی مقامات بهداشت عمومی که باید مبارزه با ایدز مالاریا و سل خوکی و ابولا; دانشمندان و اپیدیولوژی; و سابق بهداشت مقامات که به رهبری آمریکا جهانی بهداشت در هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت.

آمریکایی ها باید متقاعد به ماندن در خانه آنها گفت و یک سیستم در محل قرار داده برای منزوی کردن آلوده و مراقبت از آنها در خارج از خانه. محدودیت های مسافرتی باید تمدید آنها گفت: تولیدات ماسک و هواکش باید شتاب و تست مشکلات باید حل شود.

اما تاکتیک های مانند مجبور به انزوا و بسته شدن مدرسه و فراگیر ردیابی GPS از بیماران به ارمغان آورد بیشتر تقسیم شده و واکنش های. آن را نه در همه روشن است که یک ملت پس اساسا متعهد به آزادی فردی و بی اعتماد از دولت می توانند یاد بگیرند برای انطباق با بسیاری از این اقدامات به خصوص کسانی که دوست داشتن از دولت اجبار.

“آمریکا راه این است که به دنبال نتایج بهتر از طریق داوطلبانه سیستم,” دکتر گفت: Luciana Borio بود که مدیر پزشکی و biodefense آمادگی برای شورای امنیت ملی قبل از واحد منحل شد و در سال 2018 است. “من فکر می کنم شما می توانید درخواست تجدید نظر به مردم را به انجام کار درست است.”

در این هفته پس از مصاحبه شروع شد و تغییرات قابل توجهی آمده اند بیش از زندگی آمریکایی. دولت های ایالتی در حال گفتن ساکنان آنها باید در خانه بمانند. غیر ضروری کسب و کار در حال توقیف. خیابان ساکت تر از آنها بوده است در نسل و حتی دوستان شما در حفظ و با احتیاط از راه دور. آنچه به نظر می رسید غیر قابل تصور فقط یک هفته پیش است که به سرعت در حال تبدیل شدن به جدید طبیعی است.

آنچه در پی می توصیه های ارائه شده توسط کارشناسان در مصاحبه با نیویورک تایمز.

دانشمندان باید شنیده شود

کاخ سفید دارای مکرر رسانه های جلسات برای توصیف دولت پیشرفت در برابر این بیماری همه گیر اغلب به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس flanked توسط یک چرخش بازیگران از مقامات.

بسیاری از کارشناسان برخی از آنها بین المللی کارمندان دولت کاهش یافته است به صحبت می کنند در رکورد ترس از توهین به رئیس جمهور. اما آنها متحد شدند و در نظر است که سیاستمداران باید کنار بذارید و دانشمندان هر دو منجر به تلاش برای جلوگیری از ویروس ها و توضیح به آمریکایی ها چه باید انجام شود.

فقط به عنوان ژنرال سرب در دادن روزانه جلسات در زمان جنگ — به عنوان ژنرال نورمن شوارتسکف را در طول جنگ خلیج فارس — کارشناسان پزشکی باید در میکروفون در حال حاضر برای توضیح ایده های پیچیده مانند اپیدمی منحنی های اجتماعی فاصله و خارج از برچسب استفاده از مواد مخدر.

میکروفون نباید حتی در کاخ سفید گفت: دانشمندان به طوری که جلسات از اهمیت تاریخی حل نمی به قهر سیاسی به اتهام مبادلات با فشار سپاه به عنوان اتفاق افتاده دوباره در روز جمعه.

در عوض رهبران باید توصیف بلندی بحران و راه حل های ممکن در راه است که برنده خواهد شد اعتماد آمریکایی ها.

بالاتر از همه کارشناسان گفت: جلسات باید تمرکز بر صرفه جویی در زندگی می کند و مطمئن است که متوسط دستمزد بگیران زنده ماندن در آینده سخت نیوز — نه در بازار سهام, صنعت گردشگری و یا رئیس جمهور سلامت. وجود دارد هیچ زمان از چپ به نقطه انگشتان دست و سرزنش.

“در این نقطه در اورژانس وجود دارد کمی شایستگی در صرف وقت در آنچه که ما باید انجام داده اند و یا کسانی که در گسل” گفت: Adm. تیم mary smith بود که هماهنگ کننده رئیس جمهور مالاریا ابتکار از سال 2006 تا اوایل 2017 و چراغ همه گیر واحد پاسخ در شورای امنیت ملی قبل از انحلال آن.

“ما نیاز به تمرکز بر روی دشمن و این ویروس است.”

توقف انتقال بین شهرستانها

بعدی اولویت کارشناسان گفت, شدید اجتماعی فاصله.

اگر آن را ممکن است به موج گرز سحر و جادو و همه آمریکایی ها توقف در محل به مدت 14 روز در حالی که نشسته 6 فوت از هم جدا اپیدیولوژی می گویند تمام بیماری همه گیر خواهد سخن بیهوده را متوقف کند.

این ویروس می میرند در هر سطح آلوده پخش شده و از آنجا که تقریبا همه علائم نشان می دهد ظرف دو هفته آن خواهد بود آشکار است که آلوده شد. اگر ما تا به حال به اندازه کافی تست برای هر آمریکایی حتی کاملا بدون علامت موارد می توان یافت و جدا شده است. بحران خواهد بود.

بدیهی است که بدون عصا سحر و جادو و 300 میلیون آزمون. اما هدف از مستندات و اجتماعی فاصله است به تقریبی یک کل یخ. به تلاش است که به گفته کارشناسان سفر و تعامل انسان باید به حداقل کاهش می یابد.

ایتالیا نقل مکان کرد و تدریجی: مقامات به آرامی و با اکراه بسته و رستوران ها و کلیساها و موزه ها و ممنوع مراسم عروسی و مجالس ترحیم. با اینحال این کشور تعداد مرگ همچنان به افزایش است.

ایالات متحده است که به آرامی در زیر کت و شلوار. پروازهای بین المللی هستند اما ممنوع اما نه داخلی ، کالیفرنیا دستور داده است تا همه ساکنان به ماندن در خانه; نیویورک شد به شاتر تمام غیر ضروری کسب و کار در پنج شنبه شب.

اما کشورهای دیگر باید محدودیت های کمتری و در فلوریدا برای روز رخصتی بهار گرفتم نادیده گرفته و درخواست دولت برای روشن شدن این سواحل است.

در روز جمعه, Dr. Anthony Fauci ارشد پزشکی مشاور کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت: حمایت از اقدامات محدود کننده در سراسر کشور است.

در مقابل به توقف اقدامات انجام شده در اینجا چین تعطیل ووهان — کانون کشور شیوع و جنبش محدود در این کشور در ژانویه. 23 کشور در حال صرف 500 مورد و 17 مرگ و میر.

سریع آن اقدام تا به حال یک اثر مهم: با این ویروس عمدتا جدا شده در یک استان و مابقی از چین قادر به صرفه جویی در ووهان. حتی به عنوان بسیاری از شهرستانها مبارزه خود را کوچکتر شیوع آنها فرستاده 40,000 پزشکی کارگران به ووهان تقریبا دو برابر نیروی پزشکی است.

در قریب به اتفاق تا حد زیادی بسته, جامعه, می توان آن را دشوار است به دانستن آنچه اتفاق می افتد در زمین و هیچ تضمینی وجود ندارد که این ویروس نمی خواهد سر و صدا به عنوان اقتصاد چین راه اندازی مجدد.

اما درس این است که نسبتا بی پیرایه مناطق ایالات متحده مورد نیاز خواهد بود برای کمک به نجات غرق شهرهایی مثل نیویورک و سیاتل. نگه داشتن این مناطق حداقل تا حدودی از coronavirus به معنای تأیید اقدامات سختگیرانه و به سرعت.

توقف انتقال در شهرستانها

در شهرستانها وجود دارد خطرناک نقاط داغ: یک رستوران و یک سالن یک بیمارستان حتی یک تاکسی ممکن است بیشتر آلوده تر از بسیاری از یکسان دیگران در این نزدیکی هست چون کسی تا به حال سرفه مناسب در داخل.

هر روز تاخیر در توقف تماس انسان به گفته کارشناسان ایجاد می کند بیشتر نقاط داغ, هیچ یک از آنها را می توان شناسایی تا حدود یک هفته بعد زمانی که افراد آلوده وجود دارد شروع به سقوط بیمار.

برای جلوگیری از انفجار شهرداری فعالیت باید محدود. هنوز هم برخی از آمریکایی ها باید در کار باقی بماند: پزشکان و پرستاران و رانندگان آمبولانس; افسران پلیس و آتش نشانان; تکنسین که حفظ شبکه برق و گاز و خطوط تلفن.

تحویل غذا و دارو باید ادامه داد به طوری که مردم دوخته بودند در خانه های خود رنج می برند و هیچ چیز بدتر از خستگی. کسانی که کارگران ضروری ممکن است در نهایت نیاز به مجوز و فرآیند صدور آنها, اگر پلیس مورد نیاز برای اجرای stay-at-home سفارشات به آنها شده است در چین و ایتالیا است.

مردم در مستند وفق دهند. در ووهان مجتمع های آپارتمانی ارسال سفارشات گروه برای مواد غذایی و پزشکی و پوشک و سایر ملزومات. محموله در حال مونتاژ در مواد غذایی در انبارها و یا دولت pantries و کاهش یافته است. در ایتالیا به دام افتاده همسایگان serenade یکی دیگر.

این یک تهدید آمیز تصویر. اما ضعیف تر از یخ بیشتر مردم سبب شیوع مرگ در بیمارستان ها — و دیگر آن را در نهایت طول می کشد برای اقتصاد به راه اندازی مجدد.

کره جنوبی اجتناب قفل کردن هر شهرستان تنها با حرکت اولیه و با سرعت فوق العاده. در ماه ژانویه این کشور تا به حال چهار شرکت ساخت آزمون از مارس 9 تا به حال تست شده 210,000 شهروندان — معادل تست 2.3 میلیون آمریکایی.

از همان تاریخ کمتر از 9,000 آمریکایی ها تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته است.

هر کس که شما را در کره جنوبی می رود به انزوا در دولت پناهگاه و تلفن و اطلاعات کارت اعتباری استفاده می شود برای ردیابی خود را قبل از حرکات و پیدا کردن اطلاعات تماس خود را. جایی که آنها راه می رفت قبل از آنها بیمار است پخش به تلفن های همراه هر کسی که در نزدیکی بود.

هر کسی حتی به طور بالقوه در معرض تهدید و در صفحه اصلی; برنامه GPS می گوید پلیس در صورتی که فرد خارج می رود. خوب برای انجام این کار است $8,000.

محققان بریتانیایی در حال تلاش برای توسعه یک شبیه برنامه ردیابی البته یکی از خوش طعم تر به شهروندان در دموکراسی های غربی.

رفع تست ظروف سرباز یا مسافر

تست باید انجام شود در یک هماهنگی و راه امن ، به طور جدی بیمار باید اول تست باید از آن محافظت شود.

در چین کسانی که به دنبال یک آزمون باید توصیف علائم خود را در پزشکی از راه دور وب سایت. اگر یک پرستار تصمیم می گیرد به یک تست موجه است آنها را به یکی از ده ها تن از “تب درمانگاه” مجموعه تا کنون از سایر بیماران است.

پرسنل در سر تا پا دنده خود را بررسی کنید تب و سوال آنها. پس از آن بيماران با توجه به سریع آنفولانزا آزمون و تعداد سلول های سفید خون گرفته شده است برای رد کردن آنفلوانزا و پنومونی باکتریایی.

سپس ریه های خود را در حال تجسم در یک اسکنر CT به دنبال “زمین-شیشه opacities” است که نشان می دهد ذات الریه و رد کردن سرطان و سل. تنها پس از آن به آنها داده شده یک تست تشخیصی برای coronavirus — و به آنها گفته شود به صبر در مرکز تست.

نتایج را حداقل چهار ساعت; در گذشته اگر نتایج در زمان یک شبه بيماران نقل مکان کرد و به یک هتل به انتظار گاهی برای دو تا سه روز اگر پزشکان اعتقاد مجدد موجه بود. می توانید آن را چند روز پس از قرار گرفتن در معرض یک آزمون به نوبه خود مثبت است.

در ایالات متحده افرادی که به دنبال آزمون ها تماس با پزشکان خود را که ممکن است آنها را, و یا گاهی اوقات انتظار در ترافیک منجر به فروشگاه پارکینگ. روز جمعه در شهر نیویورک محدود تست تنها به آن دسته از بیماران نیاز به بستری شدن در بیمارستان گفت: این سیستم در حال غرق شده است.

جدا آلوده

در اسرع وقت کارشناسان گفت: ایالات متحده باید در توسعه یک جایگزین برای عمل جداسازی افراد آلوده در خانه, به عنوان آن را به خطر می اندازد خانواده. در چین 75 درصد به 80 درصد از تمام انتقال رخ داده در خانواده خوشه.

این الگو در حال حاضر مکرر خود را در اینجا. هفت نفر از اعضای یک خانواده بزرگ در نیوجرسی آلوده شدند; چهار در حال حاضر مرده است. پس از یک وکیل در نیو راشل, New York, بیمار, همسرش, پسر و دختر همه آزمایش مثبت است.

به جای یک سیاست است که توصیه آلوده به در خانه باقی می ماند به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حال حاضر نشانی از کارشناسان گفت: شهرستانها باید با ایجاد امکانات که در آن خفیف و متوسط بیماری می تواند به نیروی تازه یافتن تحت مراقبت و نظارت از پرستاران.

ووهان ایجاد بسیاری از این مراکز به نام “موقت بیمارستان” هر یک صلیب بین خوابگاه و کمک های اولیه به درمانگاه. آنها تا به حال تختخواب تاشو و مخازن اکسیژن, اما نه پیشرفته ماشین آلات مورد استفاده در بخش های مراقبت ويژه.

شهرهای ایالات متحده در حال حاضر بسیاری از فضاهای که می تواند در خدمت به عنوان جداسازی بخش. در حال حاضر در نیویورک است که با توجه به تبدیل Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون به طور موقت در بیمارستان همراه با Westchester مرکز کنوانسیون و دو دانشگاه.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis فلوریدا گفت: مقامات دولتی نیز با توجه به باز جداسازی بخش.

در چین گفت: دکتر بروس Aylward رهبر سازمان بهداشت جهانی ناظر تیم وجود دارد و مردم در اصل در برابر ترک خانه و یا دیدن فرزندان خود به انزوا مراکز با مراجعه حقوق — فقط به عنوان آمریکایی ها بدون شک خواهد بود. در چین آنها را به قبول آن است.

“آنها متوجه شدم آنها نگه داشتن خانواده خود را امن است,” او گفت:. “همچنین جداسازی واقعا تنهایی. این روانی دشوار است. در اینجا همه آنها را همراه با دیگر مردم در همان قایق است. آنها پشتیبانی هر یک از دیگر.”

پیدا کردن تب

چرا که چین و تایوان و ویتنام بودند ضربه سارس در سال 2003 و کره جنوبی دست و پنجه نرم MERS تب چک در طول شیوع بیماری شد روال.

در بسیاری از شهرستانها در تحت تاثیر کشورهای آسیایی از آن است که امری عادی قبل از ورود هر اتوبوس یا ایستگاه مترو ساختمان اداری تئاتر و یا حتی یک رستوران به یک دما را بررسی کنید. شستن دست های خود را در آب کلر است که اغلب نیز مورد نیاز است.

“آنها به شما یک دشنه پس از آن گفت:” Heymann که به تازگی با صرف یک هفته آموزش در سنگاپور است. “من ساخته شده تا کاملا یک مجموعه است.”

در چین با داشتن یک تب به معنی اجباری سفر به تب درمانگاه برای بررسی coronavirus. در ووهان منطقه شهرهای مختلف در زمان های مختلف روش.

تلفن همراه ویدئوها از چین نشان می دهد افسران پلیس ضربه زدن بر روی درب و درجه حرارت. در برخی از افرادی که در حال مقاومت در برابر کشیده دور توسط نیروی. شهر نینگبو ارائه نعمتهای $1,400 به هر کسی که در تبدیل یک کروناویروس مبتلا.

این شهرستان از فرودگاه کیانجیانگ در مقابل ارائه شده همان مقدار پول به هر ساکن که در آمد به طور داوطلبانه و آزمایش مثبت است.

برخی از اقدامات ساخته شده کارشناسان غربی تهوع. آن را دشوار است به تصور آمریکایی ها اجازه یک از اعضای خانواده با یک تب به کشیده شدن به انزوا بخش که در آن بازدید کنندگان مجاز نیست.

“بسیاری از حقوق مردم بودند تجاوز” Borio گفت.

داوطلبانه روش مانند توضیح به بیماران خواهد شد که آنها نگه داشتن خانواده و دوستان شما امن هستند احتمال بیشتری برای کار در غرب او اضافه شده است.

ردیابی تماس با ما

پیدا کردن و تست تمام مخاطبین از هر مورد مثبت ضروری است ، در اوج آن اپیدمی ووهان تا به حال 18000 نفر ردیابی کردن افرادی که آمده بودند در تماس با آلوده.

در حال حاضر ادارات بهداشت از برخی از استان ها با کمبود نیروی انسانی برای ردیابی حتی سفلیس یا سل اجازه دهید به تنهایی نمرات بازی گاه به گاه تماس از کسی که مبتلا به کوروناویروس.

Borio پیشنهاد کرد که جوان آمریکایی می تواند با استفاده از شبکه های اجتماعی خود را به “خود تماس ردیابی.” رسانه های اجتماعی نیز استفاده می شود در آسیا اما در راه های مختلف.

استراتژی چین کاملا سرزده: برای استفاده از مترو در برخی از شهرها و شهروندان باید دانلود یک برنامه است که نرخ چگونه یک خطر برای سلامتی آنها هستند. کره جنوبی برنامه به کاربران دقیقا همان جایی که افراد آلوده سفر کرده اند.

زمانی که او سخنرانی در سنگاپور دانشگاه Heymann گفت: ده ها تن از دانشجویان در اتاق بودند. اما فقط او قبل از شروع کلاس آنها عکس برای ضبط که در آن هر کس نشسته است.

“به این ترتیب اگر کسی تا نوبت آلوده بعد از آن شما می توانید پیدا کردن که نشسته در نزدیکی آنها” Heymann گفت. “که واقعا باهوش است.”

تماس به طور کلی باید باقی می ماند خانه برای 14 روز و گزارش خود را در دماهای دو بار در روز.

ایجاد ماسک در همه جا

کارشناسان آمریکایی تقسیم نظرات در مورد ماسک, اما کسانی که مشغول به کار در آسیا ببینید ارزش خود را.

بسیار کمی وجود دارد که نشان داده است که تخت فولاد ماسک محافظت از افراد سالم از بیماری است. با اینحال کشورهای آسیایی به طور کلی آن را اجباری که مردم آنها را می پوشند. در چین پلیس حتی با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای تعقیب افراد پایین خیابان, سفارش آنها را به رفتن به خانه و ماسک ،

آسیایی رویکرد است که کمتر در مورد داده از آن است که در مورد جمعیت, روانشناسی, کارشناسان توضیح داده شده است.

همه کارشناسان معتقدند که بیمار باید از ماسک برای حفظ خود سرفه. اما اگر یک ماسک نشان می دهد که پوشنده لباس بیمار است و بسیاری از مردم خواهد شد تمایلی به پوشیدن یک. اگر هر کس نیاز به پوشیدن ماسک های بیمار به طور خودکار یکی است و هیچ انگ متصل شده است.

همچنین کارشناسان تاکید کرد: آمریکایی ها باید تدریس را به طور جدی نکات برای جلوگیری از دست دادن و در آغوش گرفتن. “چه کسی آرنج دست انداز” ممکن است خنده دار است, اما آن را مشروع روش برای جلوگیری از عفونت است.

“در آسیا, که در آن آنها را از طریق رفت سارس مردم درک خطر” Heymann گفت. “این القا در جمعیت است که شما رو به انجام کار درست است.”

حفظ خدمات حیاتی

مداخله فدرال لازم است برای برخی از جنبه های حیاتی از زندگی در طول یک بیماری همه گیر. تنها دولت فدرال می تواند مربوط به تجارت بین ایالتی قوانین به اطمینان حاصل شود که مواد غذایی و آب و برق و گاز و خطوط تلفن و دیگر نیازهای اساسی در حفظ جریان در سراسر خطوط دولت به شهرستانها و حومه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او می تواند وادار کردن شرکت ها به اولویت بندی ساخت هواکش ماسک و دیگر کالاهای مورد نیاز. برخی از داوطلب شده اند ؛ Hanes, لباس زیر, شرکت, برای مثال, را با استفاده از آن پنبه را ماسک برای کارگران بیمارستان.

او همچنین دارای نظامی; نیروی دریایی است که ارتکاب دو بیمارستان کشتی به مبارزه با. و تهمت می توانید تماس بگیرید تا گارد ملی. همانطور که از شنبه شب بیش از 6,500 از اعضای گارد ملی در حال حاضر در حال کمک در coronavirus پاسخ در 38 متحده آمریکا, پورتوریکو و ناحیه کلمبیا.

سطح بالا تصمیم گیری مانند این باید به سرعت ساخته شده ،

“بسیاری از غربی رهبران سیاسی هستند و رفتار به عنوان اگر آنها در tightrope,” دکتر گفت: David Nabarro که فرستاده ویژه در COVID-19 و یک جانباز در برابر سارس ابولا و وبا.

“اما هیچ انتخاب وجود دارد. ما باید همه در قدرت ما برای مبارزه با این” او اضافه شده است. “من معنا که بسیاری از مردم — و قطعا کسانی که در کسب و کار — آن را دریافت کنید. آنها ترجیح می دهند به طب تلخ در یک بار و شامل شیوع بیماری به عنوان آنها شروع به جای قمار با عدم قطعیت است.”

تولید هواکش و اکسیژن

تقریبا 175,000 هواکش در ایالات متحده تمام بیمارستان ها و ملی ذخایر انتظار می رود به مراتب کمتر از مورد نیاز برای رسیدگی به افزایش بیماران از جان گذشته برای نفس.

ماشین آلات پمپ هوا و اکسیژن به ریه ها, اما آنها به طور معمول هزینه 25.000 دلار یا بیشتر در هر, و نه فردی بیمارستان و نه اضطراری فدرال ذخایر تا به حال به اندازه کافی در دست است که مسئولیت رسیدگی به تعداد زیادی از بیماران مبتلا به ذات الریه است که این بیماری همه گیر است که انتظار می رود برای تولید.

نیویورک به عنوان مثال پیدا کرده است حدود 6000 فن های خرید در سراسر جهان کومو گفت. او تخمین زده دولت خواهد نیاز به حدود 30000.

تولید کنندگان از جمله ده در ایالات متحده وجود دارد که می گویند به هیچ وجه آسان به سطح شیب دار بالا تولید به سرعت. اما ممکن است تولید کنندگان دیگر از جمله هوافضا و شرکت های خودروسازی می تواند داوطلب خدمت سربازی به انجام این کار.

هواکش اساسا پمپ هوا با موتور توسط کنترل مدارات که آنها عمل می کنند مانند ریه ها: پمپ فشار هوا به بیمار و سپس متوقف می شود بنابراین وزن قفسه سینه می تواند فشار هوا ،

اتومبیل و هواپیما شامل بسیاری از پمپ های کوچک مانند کسانی که برای نفت و آب و هوایی مطبوع مایع که ممکن است اصلاح شده به عنوان پایه stripped-down هواکش. روز یکشنبه تهمت توییتی که فورد و جنرال موتورز بوده است “با توجه به متهور” به تولید هواکش.

ارائه دهندگان در ضمن در حال تقلا برای جایگزین.

کانادا پرستاران در حال انتشار 2006 کاغذ توصیف چگونه یک ونتیلاتور را می توان تغییر به درمان چهار نفر به طور همزمان. مخترعان پیشنهاد ترکیب ماشین آلات CPAP که بسیاری از افراد مبتلا به آپنه خواب خود و مخازن اکسیژن به بداهه نوازی دستگاه تنفس مصنوعی.

ایالات متحده نیز باید به افزایش عرضه آن از لوله کشی و چهار اکسیژن Aylward گفت.

یکی از درس های چین, او اشاره کرد که بسیاری از COVID-19 بيمار که به طور معمول شده است انتوبه و در هواکش موفق به زنده ماندن با اکسیژن به تنهایی.

مقاوم سازی بیمارستان ها

بیمارستان در ایالات متحده گرفته اند برخی از اقدامات برای رسیدگی موج از بیماران مانند توقف عمل جراحی انتخابی و راه اندازی اتاق انزوا.

برای محافظت از بستری طولانی مدت بیماران در خانه های پرستاری و بیمارستان ها نیز باید بلافاصله متوقف اعتراف به بازدید کنندگان و انجام مداوم چک های بهداشتی در کارکنان خود گفت: Dr. James LeDuc, مدیر گلوستون آزمایشگاه ملی در دانشگاه پزشکی تگزاس شعبه دارد.

ملی ذخایر حاوی برخی از آماده بیمارستان های نظامی زمینه هستند اما انتظار می رود نزدیک به اندازه کافی برای یک افزایش بزرگ.

در ووهان دولت چین معروف ساخته شده در دو بیمارستان در دو هفته. تمام بیمارستان های دیگر تقسیم شدند: 48 شدند تعیین شده برای رسیدگی 10,000 جدی و یا انتقادی coronavirus بیماران در حالی که دیگران محدود به رسیدگی به شرایط اضطراری مانند حملات قلبی و تولد.

هر جا که شد غیر عملی و بیمارستان قرار گرفتند “پاک” و “کثیف” مناطق و پزشکی تیم عبور نیست ، دیوار برای منزوی کردن تمام بخش ساخته شد و — به ابولا در بيمارستان — پزشکان رفت و در پایان یکی از اتاق پوشیدن دنده محافظ در سمت چپ و انتهای دیگر که در آن آنها degowned زیر چشم یک پرستار برای جلوگیری از عفونت.

تصمیم می گیرید که نزدیک به مدارس

همانطور که از شنبه مدارس در 45 متحده بسته شد اما این تصمیم که تقسیم کارشناسان.

“بسته شدن تمام مدارس ممکن است حس را مگر مستند گسترده جامعه انتقال که ما در حال دیدن نیست در بسیاری از کشور,” دکتر گفت: Thomas R. فریدن سابق CDC مدیر تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

معلوم نیست چقدر کودکان گسترش coronavirus. آنها بسیار به ندرت بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود که درست نیست از آنفولانزا. زمان تست نمی تواند بگوید که آیا بیشتر نیست حتی آلوده شوند.

در چین Aylward گفت: او خواست از پزشکان او صحبت کرد که آیا آنها تا به حال دیده می شود هر خانواده خوشه که در آن یک کودک برای اولین بار به توان و حذف. هیچ کس تا به حال او گفت که او را شگفت زده.

که برگ یک سردرگمی است. بسته شدن مدارس عادی است و بخشی از اجتماعی فاصله; بعد از همه, مدارس محل کار برای بسیاری از بزرگسالان بیش از حد. و زمانی که بیماری به وضوح پخش كردن, درون فردی, مدرسه باید آن را دید.

اما بسته شدن تمام مدارس می تواند به طور جدی مختل شهرستان توانایی برای مبارزه با شیوع. با فرزندان خود در خانه گیر کرده, پرستاران, پزشکان, افسران پلیس و اورژانس پزشکی کارگران نمی توانند به کار می آیند.

همچنین بسیاری از کودکان در خانواده های کم درآمد بستگی به غذا خوردن آنها در مدارس است.

شهرستانها که تمام مدارس در حال ایجاد ویژه “hub مدارس” برای کودکان ضروری کارگران است. در اوهایو فرماندار گفته است که رانندگان اتوبوس مدرسه به ارائه غذاهای گرم به کودکان که به طور معمول آنها را در مدرسه.

جذب داوطلبان

چین تلاش موفق شد به گفته کارشناسان در بخشی به دلیل صدها نفر از هزاران نفر از داوطلبان. دولت اعلام کرد “مردم جنگ” و نورد از “مبارزه در ووهان! مبارزه در چین!” کمپین.

از آن ساخته شده و الهام بخش فیلم های که در ترکیب هواپیمایی تبلیغات با 1940s-سبک زمان جنگ تبلیغاتی. تبلیغات شد و تا حدودی شاخی اما آنها بسیج عمومی است.

بسیاری از مردم idled توسط مستندات شدت عمل به عنوان تب چکرز تماس با ردیاب, بیمارستان, کارگران ساختمانی, مواد غذایی, deliverers حتی نگهداری از کودکان برای کودکان از اولین پاسخ دهندگان و یا به عنوان کارگران کوره های آدمسوزی.

با آموزش داوطلبان قادر به انجام برخی از سطح زمین اما مهم پزشکی, وظایف مانند پایه پرستاری, تکنسین آزمایشگاه محل کار و یا مطمئن شوید که اتاق بیمارستان شد و به درستی decontaminated.

آمریکایی ها اغلب گام به جلو برای کمک به کشورهای همسایه تحت تاثیر طوفان و سیل; های بسیاری را بدون شک انجام این کار در این شیوع, اما آنها نیاز به آموزش در مورد چگونگی سقوط بیمار و اضافه کردن به مشکل است.

“در تجربه من, موفقیت وابسته است چقدر مردم آگاه است و شرکت” mary smith گفت. “این واقعا یک ‘همه دست به دست در عرشه’ وضعیت است.”

اولویت بندی درمان

پزشکان در چین و ایتالیا و فرانسه انداخته اند تقریبا همه چیز را تا به حال در بیمارستان داروخانه ها به مبارزه و حداقل دو فرصت پدید آمده که ممکن است صرفه جویی در بیماران: ضد مالاریا داروها کلروکين و هیدروکسی کلروکین و ضد ویروسی remdesivir که بدون مجوز استفاده کنید.

وجود ندارد و اثبات نشده است که هر یک از اینها موثر در برابر ویروس. چین ثبت نام بیش از 200 آزمایش های بالینی از جمله چندین مربوط به آن درمان اما محققان زد از بیماران در وضعیت بحرانی به ثبت نام. ایتالیا و فرانسه در دادگاه در جریان است و بیمارستان ها در نیویورک در حال نوشتن آزمایشی از پروتکل های در حال حاضر.

یکی از نگرانی برای محاکمه رهبران است که کلروکين داده شده است به طوری تبلیغات زیادی که بیماران ممکن است حاضر به “تصادفی” و پذیرش 50% شانس داده می شود دارونما.

اگر هر گونه مواد مخدر کار می کند در موارد مهم آن را ممکن است به استفاده از دوزهای کوچک به عنوان یک پیشگیری برای جلوگیری از عفونت.

یک جایگزین است که به برداشت محافظ آنتی بادی از خون افرادی که جان سالم به این بیماری گفت: دکتر پیتر J. hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور در هوستون.

خالص سرم خون — به نام ایمونوگلوبولین — احتمالا می تواند مورد استفاده در مقادیر کوچک برای محافظت از اورژانس های پزشکی, کارگران بیش از حد.

“متاسفانه موج اول بهره مند نخواهد شد از این” hotez را بازتوییت کرد گفت. “ما نیاز به صبر کنید تا زمانی که ما به اندازه کافی بازماندگان است.”

پیدا کردن یک واکسن

نهایی امید این است که یک واکسن است که محافظت از هر کس و بسیاری از شرکت ها و دولت ها در حال حاضر با عجله طراحی نامزد واکسن. اما به عنوان Fauci داد و چندین بار تست کسانی که نامزد واکسن برای ایمنی و اثربخشی زمان طول می کشد.

این روند را حداقل برای یک سال و حتی اگر چیزی را اشتباه می رود. موانع واکسن کارشناسان توضیح داده شده است نه اداری. آن است که سیستم ایمنی بدن انسان طول می کشد هفته به تولید آنتی بادی و برخی از عوارض جانبی خطرناک می تواند هفته به نظر می رسد.

پس از گسترده حیوانات آزمایش واکسن به طور معمول با توجه به حدود 50 سالم داوطلبان انسانی به دیدن اگر آنها هر علت اثرات جانبی غیر منتظره و برای اندازه گیری چه مقدار تولید به اندازه کافی آنتی بادی ها به عنوان محافظ.

در صورتی که به خوبی می رود, محاکمه ثبت نام صدها یا هزاران نفر از داوطلبان در یک منطقه که در آن ویروس در گردش است. نیمی از دریافت واکسن بقیه نیست — و محققان صبر کنید. اگر واکسینه نیم نه بیماری, چراغ سبز برای تولید است که در نهایت داده می شود.

در گذشته برخی تجربی واکسن تولید کرده اند عوارض جانبی جدی مانند سندرم گيلن باره که می تواند فلج کند و کشتن. بیشتر در معرض خطر, به گفته کارشناسان این است که برخی تجربی واکسن تناقض باعث “افزایش ایمنی” به معنی آنها آن را به احتمال زیاد بیشتر نه کمتر که گیرنده دریافت خواهد شد یک بیماری است. که یک فاجعه خواهد بود.

یک نامزد coronavirus واکسن hotez را بازتوییت کرد اختراع از 10 سال پیش در پی سارس او گفت: تا به حال به رها هنگامی که آن را به نظر می رسد به موش بیشتر احتمال دارد به مرگ از پنومونی زمانی که آنها بودند تجربی با این ویروس آلوده.

در نظریه فرایند آزمایش می شود تا با “چالش محاکمه” است که در آن افراد داوطلب سالم واکسن را دریافت کنند و پس از آن به عمد آلوده. اما این اخلاقي سرشار است که هیچ درمانی برای COVID-19. حتی برخی از جوان سالم که مردم از این ویروس است.

رسیدن به کشورهای دیگر

کشورهای ثروتمند باید به یاد داشته باشید که به همان اندازه به عنوان آنها در حال مبارزه با این ویروس در کشورهای فقیر خواهد شد که به مراتب سخت تر از زمان و نیاز به کمک.

همچنین کشورهای آسیایی است که شامل ویروس می تواند ارائه تخصص — و به شدت مورد نیاز تجهیزات. جک ما بنیانگذار میلیاردر Alibaba است به تازگی ارائه شده بزرگ محموله از ماسک و تست کیت به ایالات متحده است.

کشورهای ثروتمند را نادیده گرفته هشدارهای روزانه از Tedros Adhanom Ghebreyesus این که مدیر کل که به مراتب تهاجمی تر تلاش در جداسازی و تماس با ردیابی شد به فوریت نیاز به متوقف کردن ویروس.

“درآمد متوسط و کشورهای فقیر به دنبال مشاوره از سازمان های بین المللی در حالی که اکثر کشورهای پیشرفته برای پیدا کردن آن بسیار سخت برای پیاده سازی آن” Nabarro گفت. “است که باید تغییر کند.”

در اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر Tedros به نام برای کشورها به یادگیری از یک دیگر موفقیت عمل با وحدت و کمک به محافظت از یکدیگر در برابر یک تهدید برای مردم از هر ملیت.

“اجازه دهید همه نگاه کردن به هر یک از دیگر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>