هری رید می گوید فیلم از بشقاب پرنده ‘تنها خراش سطح’

پنتاگون منتشر کرده است سه فیلم نشان دادن اشیاء پرنده ناشناس به سرعت در حال افزایش از طریق آسمان, اما عجیب و غریب فیلم “تنها خراش سطح” گفت: سابق رهبر اکثریت سنا هری رید. نوادا از حزب دموکرات اعلام کرد ادعای خود را روز شنبه در رسانه های اجتماعی.

“من خوشحالم که پنتاگون در نهایت انتشار این فیلم اما این تنها خراش سطح از تحقیقات و مواد در دسترس,” او نوشت: در یک صدای جیر جیر. “ایالات متحده نیاز به اقدامات جدی و علمی در این نگاه و هر بالقوه امنیت ملی مفاهیم. مردم آمریکا شایسته مطلع شود.”

این فیلم که قبلا به بیرون درز آنلاین و ساخته شده در دسترس از طریق واشنگتن آزما به تصویر می کشد پرواز اشیاء به سرعت در حال حرکت را از طریق هوا. در دو ویدئوها خدمات اعضای شنیده می شود سرمایه گذاری قماری در هیبت در آنچه که آنها شاهد بودند. یکی از فیلم برداری شده بود در Nov. 2004 و دو نفر دیگر به ضرب گلوله در Jan. 2015, Washington Examiner گزارش شده است.

مقامات پنتاگون باید برچسب اشیاء عجیب و غریب به عنوان “ناشناس هوایی پدیده.” با انتشار طبقه بندی نشده آنها امید به برطرف کردن شایعات که در گردش است در مورد کامپیوتر.

“DOD است انتشار این ویدئوها به منظور روشن کردن هر گونه تصورات غلط عمومی در مورد اینکه آیا یا نه این فیلم شده است که در گردش واقعی بود و یا اینکه آیا یا نه وجود دارد بیشتر به فیلم” گفت: پنتاگون سخنگوی سو گاف. “هوایی پدیده های مشاهده شده در ویدئوها مشخص باقی می ماند به عنوان” ناشناس.'”

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de