هری رید: “تمام قفقاز باید به یک چیزی از گذشته’

سابق ایالت نوادا هری رید می گوید همه قفقاز باید به یک چیزی از گذشته.

“ما حزب دموکرات انجام یک کار خوب” سابق رهبر اکثریت سنا گفت: در یک ایمیل به نیویورک تایمز. “همه قفقاز باید به یک چیزی از گذشته. آنها کار نمی کند برای بسیاری از دلایل.”

سناتور. برنی ساندرز برنده بود از روز شنبه نوادا قفقاز از آنچه به نظر می رسد به یک حاشیه قابل توجهی هر چند سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg کمپین سوال نتایج ادعا ناهنجاری ها در داده ها و اشتباهات در گزارش.

رید گفت: حزب دموکرات باید در انتخاب یک نامزد بیشتر در دسترس است.

“من بسیار افتخار از نوادا حزب دموکراتیک آن کارکنان با استعداد و هزاران نفر از داوطلبان مردمی که باید انجام شود بسیار کار سخت در طول سال برای ساخت این عملیات است. ما بهترین دولت در کشور است که نشان داده شد دوباره هفته گذشته پس از دیگری موفق حزبی که برجسته تاریخی چهار روز از رای گیری اولیه با بیش از 10000 جدید رای دهندگان ثبت نام” رید گفت: از نوادا حزب دموکرات است.

“با خیلی دموکراتیک شور و شوق در نوادا نشان داده دوباره فوق العاده ای حزبی مشارکت مردم در این سال من معتقدم که ما باید به روند انتخاب نامزد و حتی بیشتر در دسترس” رید در ادامه افزود: “به همین دلیل من اعتقاد دارم که آن زمان برای حزب دموکرات به حرکت به مقدماتی در همه جا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>