لندن — شاهزاده هری و همسرش, Meghan ساخته شده نهایی خود را در ظاهر به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در کلیسای وستمینستر به ملکه الیزابت دوم و دیگر اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا روز شنبه به صورت سالانه و مشترک المنافع روز خدمات.

تلویزیونی رویداد خواهد شد آخرین باری که زن و شوهر کار می کند در کنار تمام ویندزور قبیله قبل از هری و مگان پرواز کردن را به تبعید در شمال امریکا است. پمپ پر رعایت برجسته بدون دست تکان دادن و ظاهرا به دلیل جدید کروناویروس.

این سرویس به پایان رسید دو ماه درام که شروع به زمانی که زن و شوهر اعلام کرد قصد دارد به پیاده روی به دور از نقش خود به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی و به یک جهان که در آن آنها خواهد شد که برای به دست آوردن یک زندگی. این قلمرو ناشناخته برای کاخ ویندزور که فقط کثیف کناره گیری از ادوارد هشتم در سال 1936 به عنوان یک راهنمای به مشکلات بالقوه.

“(این Windsors) از دست داده اند و از جاذبه های اصلی برای آینده گفت:” پائولین Maclaran همکاری نویسنده از “سلطنتی تب: سلطنت بریتانیا در فرهنگ مصرف کننده.”

مشترک المنافع خدمات یک رویداد مهم در رویال, تقویم, تا حد زیادی به دلیل 93-سال-پادشاه پیر را در آغوش سازمان برای بسیاری از زندگی خود را. او سر از شبکه ای از 54 کشور در سال 1952 زمانی که او بود 26.

الیزابت به مدت طولانی در نظر گرفته شده حمایت از روابط خوب میان اعضای کشورهای مشترک المنافع به خود خاص سیاسی پروژه گفت: فیلیپ مورفی مدیر موسسه مشترک المنافع مطالعات در دانشکده مطالعات پیشرفته در دانشگاه لندن است.

“این نه فقط آنچه بسیاری از مردم تماس امپریالیستی نوستالژی — آرزوی روزهای خوب از راج” مورفی گفت. “ملکه همیشه در آغوش در حال تحول و کشورهای مشترک المنافع و پشتیبانی مفهوم بریتانیا به عنوان یک کشور, چند نژادی, دلیل آن است که بخشی از یک چند نژادی مشترک المنافع.”

خدمات رفتگان کمی از برنامه است.

هری و مگان بودند طلیعه به کرسی های خود را قبل از پادشاه ورود به جای انتظار ملکه و راه رفتن را از طریق کلیسا با او به عنوان آنها در سال گذشته است. در یک تغییر از سفارش خدمات شاهزاده ویلیام و همسرش کیت دوشس کمبریج نیز نمی بخشی در صفوف منظم سنتی ملکه ساخت خروجی سلطنتی نبود کمتر خودنمایی میکند.

ملکه به هری و مگان عنوان دوک ساسکس و دوشس ساسکس در روز عروسی خود را. شروع در پایان این ماه Sussexes دیگر استفاده از عنوان سلطنتی به عنوان آنها به دنبال یک زندگی جدید از آزادی مالی در شمال امریکا است.

این زن و شوهر در حال انتظار برای کسب درآمد خود را حداقل تا حدودی از طریق صحبت کردن درگیری که می تواند خالص آنجا که $400,000 هر رویداد بیشتر به دنبال بعد از سخنرانان مانند سابق رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما. آنها در حال حاضر در حداقل یک زبان تعامل در یک کنفرانس سرمایه گذاری جی پی مورگان در ماه گذشته در فلوریدا, اما آن شناخته شده نیست که آیا آنها پرداخت می شود و یا چه مقدار.

در میان چیزهایی که آنها ممکن است مجبور به پرداخت برای امنیت است پس از دولت کانادا گفت: آن را نمی خواهد پوشش هزینه های زن و شوهر از جزئیات امنیتی هنگامی که آنها قدم به عقب از وظایف سلطنتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im