Harrington کشف موسسه در بيمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی برای کمک به مبارزه جهانی علیه بیماری همه گیر کوروناویروس

کلیولند, آوریل 2 سال 2020 /PRNewswire/ — این Harrington کشف موسسه در بیمارستان دانشگاه در کلیولند اوهایوامروز اعلام کرد یک ابتکار جدید است که galvanizes آن اطلس شبکه ای از موسسات دانشگاهی, مبانی و بشردوستانه همکاران برای سرعت بخشیدن امیدوار کننده کوتاه مدت درمان به درمان COVID-19 و عوارض ناشی از آن و جنگ آینده همه گیر تهدیدات.

در پیشبرد نمونه کارها خود را از 120 مخدر-در-این-ساخت در 54 پیشرو مراکز علمی در آمریکای شمالی و انگلستان HDI توسعه یک مدل ثابت است که دانشمندان فعال در دانشگاه ها برای سرعت بخشیدن به دستیابی به موفقیت کشفیات مواد مخدر نسبت به محاکمه در بیماران است.

یک تماس برای درمان
این COVID-19 ابتکار شامل مجموعه ای از اقدامات که در حال حاضر در جریان است. اینها هستند:

1) تخصیص Harrington کشف عامل موسسه و حیطه دادن کمکهای مالی سرمایه نسبت به کوتاه مدت COVID-19-مربوط به درمان تلاش.
2) سرعت بخشیدن به برنامه های در آن زمان نمونه کارها است که ممکن است هدف Coronavirus و بالینی آن انشعابات. این مستلزم پیشبرد درمان که ممکن است وارد بالینی حق دور.
3) موضوع آتلانتیک, فراخوان طرح های پیشنهادی برای رمان درمان است که هدف Coronavirus و بالینی آن تاثیر به ویژه در ریه ها و قلب.
4) به شدت به دنبال طیف گسترده ای آنتی ویروسها است که ممکن است جلوگیری بعدی ویروسی همه گیر حمایت خوبی پذیرفته شده و موقعیت در بهداشت عمومی است که در آینده ویروسی بیماری های همه گیر که آیا Coronavirus مربوط و یا در غیر این صورت به احتمال زیاد.
5) افزایش سرمایه جدید هدفمند به طور خاص در پیشرفته و دستیابی به موفقیت در درمان بیماری همه گیر ویروس ها.

Harrington کشف موسسه را به اطلاعات در دسترس به شرکای آن و در مورد هر یک چنگک صاف کردن از بخشی از ابتکار عمل. جزئیات تماس برای پیشنهادات و آن شتاب گاهشمار به زودی منتشر خواهد شد. کسانی که علاقه مند هستند را تشویق به بررسی HarringtonDiscovery.org برای اطلاعات بیشتر.

“ما در خط لوله ما داروهای که ممکن است کمک به بیماران در حال حاضر گفت:” Harrington کشف موسسه جمهور Jonathan S. Stamler, MD, Robert S. و سیلویا K. Reitman بنیاد خانواده محترم صندلی نوآوری قلب و عروق و استاد پزشکی در بيمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی و مورد غربی رزرو دانشگاه. “رهبران بین المللی اعلام کرده اند که ما در جنگ در برابر رمان Coronavirus. ما باید مسئولیت برای کمک. Harrington کشف موسسه اختصاص داده شده به استفاده از پلت فرم آن به صورت علمی دانشمندان و مرتبط با خط لوله به منبع نسل بعدی داروها برای نیازهای برآورده نشده. این بیماری همه گیر نشان دهنده یک نیاز برآورده نشده زمان ما است.”

پس 2012, هارینگتون کشف موسسه کمک کرده است تا این کشور بهترین آموزش پزشکان و علمی دانشمندان ترجمه خود را دستیابی به موفقیت اکتشافات به نسل بعدی داروها. HDI پیشرفت این اکتشافات با سرمایه مالی و توسعه مواد مخدر بدانند-چگونه در قالب کارشناس صنعت تیم است. توسط فعالانه در حال توسعه قابل ملاحظه اوراق بهادار از دارو دستیابی به موفقیت است که با بحرانی پزشکی نیاز HDI است به خصوص به خوبی برای مقابله با چالش های پزشکی اورژانس.

پرداختن عمیق نیاز پزشکی برای مبارزه با COVID-19 از زوایای مختلف دانشگاه و بیمارستان مدیر عامل شرکت تام Zenty گفت: “ماموریت ما این است که به زخم التیام یابد. به تدریس است. به کشف. ما همکاری ایجاد شده Harrington کشف موسسه به عنوان بخشی از تعهد ما به ‘کشف’ جنبه از ماموریت ما است. هرگز نیاز برای HDI شده است بیشتر آشکار و موسس ما فرض برای HDI شده است به طوری توجیه کرد: در زمانی که بیمارستان در حال ارائه در خط مقدم مراقبت های حمایتی ما ممتاز از طریق HDI به یک نقش فعال در پیدا کردن داروهای جدید برای مبارزه با بیماری همه گیر در اینجا در اوهایو و بین المللی است.”

دکتر Stamler توضیح داد که هارینگتون کشف موسسه را به همکاری نزدیک با شرکای استراتژیک در این تلاش است. بشردوستانه تأمین کنندگان مالی بخش خصوصی شرکای بانکی رهبران و شرکت داروسازی مدیران را تشویق HDI به جلو حرکت کند که در آن دارو و درمان نیاز دارد ، مربوط به Coronavirus بخش خصوصی و بشردوستانه جامعه باید به سرعت گام های فوق العاده ای نسبت به واکسن جدید و repurposing از تصویب مواد مخدر; HDI می بیند فرصت را به طور قابل توجهی مکمل این برنامه ها از طریق درمان عوارض فعلی ویروس, محافظت در برابر ویروس های جدید و نوع ویروسی و شتاب توسعه طیف گسترده ای ضد virals.

این موسسه با مشارکت صدها علمی کشف مواد مخدر سازمان در سراسر شمال امریکا, و در بریتانیا آن را با ارائه سریع و قوی دسترسی به بالای پزشکان و دانشمندان در حال توسعه مواد مخدر است که ممکن است کمک به درمان ویروس و عوارض ناشی از ویروس است. آن را در حال حاضر اضافه کردن منابع به این پلت فرم به طوری که علمی دانشمندان می توانید آدرس های پزشکی بحران و چشم انداز جدید.

“ما سخاوتمندانه تأمین کنندگان مالی مانند Harrington خانواده و دانشگاه و بیمارستان های ما به خاطر آنها اختصاص داده شده به آوردن درمان های جدید برای بیماران و صرفه جویی در زندگی. آنها بسیار مشتاق به دیدن Harrington کشف موسسه تراز ما تلاش فوری بین المللی نیاز دارند” اظهار داشت: دکتر Stamler.

Harrington کشف موسسه
این Harrington کشف موسسه در بیمارستان دانشگاه در Cleveland, OH—بخشی از Harrington پروژه برای کشف و توسعه—با هدف پیشبرد پزشکی و جامعه را قادر می سازد ملت ما مبتکر ترین دانشمندان به نوبه خود اکتشافات خود را به داروهای که باعث بهبود سلامت انسان است. موسسه ایجاد شد و در سال 2012 با 50 میلیون دلار تاسیس هدیه از Harrington خانواده و instantiates تعهد آنها را به اشتراک با دانشگاه و بیمارستان به یک چشم انداز برای یک دنیای بهتر’. برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید: HarringtonDiscovery.org.

منبع Harrington کشف موسسه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>