HARDCAR و جانبازان نظامی اهرم آموزش های گسترده ای در جهت حفظ کالیفرنیا حمل و نقل کانال های امن

پالم اسپرینگز کالیفرنیا., 4 آوریل سال 2020 /PRNewswire/ — HARDCAR جانباز و متعلق به اداره توزیع و امن تدارکات شرکت مستقر در پالم اسپرینگزامروز اعلام کرد که آن را در حال گسترش است مدل کسب و کار با بهره گیری از مجموعه ای منحصر به فرد از مهارت های است که آن کهنه کارکنان دارای.


ادامه مطلب

از موسس و C-سطح خود را به عوامل همه HARDCAR کارکنان را از طریق بوده است NBC/CBRN آموزش کاملا تحصیل کرده به درستی عمل در این زمان محیط در حالی که محدود کردن انتقال و از بین بردن مواد شیمیایی و ویروسی تهدید. یک مثال نخست است که یک عامل که زد NBC (هسته ای و بیولوژیکی و شیمیایی) آلودگی پاسخ در عملیات نظامی 8 سال. در پاسخ به COVID-19 یا هر گونه آلودگی احتمالی تهدید این عامل SME (موضوع ماده متخصص) در رابطه با کنترل انکار و آلودگی کارکنان وسایل نقلیه, محصولات, و خواص.

“همانطور که ما حرکت را از طریق این بار تلاش و چالش های COVID-19 من می خواهم به اطمینان حاصل شود HARDCAR اول و اولویت است که سلامت و ایمنی مشتریان و کارمندان و جوامع ما در خدمت است. ما هر تلاش برای تقویت ما در حال انجام اقدامات و نمی خواهد sway از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد, همه در حالی که حفظ ایمنی اول تمرکز ما به عنوان پیشرفت رو به جلو است.” – سالواتوره Moccia, HARDCAR مدیر عامل USMC

علاوه بر این شرکت COO آقای مت Orthاست CBRN (شیمیایی و بیولوژیکی رادیولوژی هسته ای) گواهی از وزارت امور خارجه و وزارت دفاع است. آقای Orth صرف هفت سال در بغداد مسئول تیم های واکنش اضطراری که وظیفه حفاظت از تمام سفارت کارکنان در برابر تهدید است.

“من احساس می کنم اعتماد به نفس است که کارکنان ما این است که بیش از واجد شرایط برای مقابله با موانع ما در حال حاضر رو به خصوص با پس زمینه های نظامی و آموزشی همه ما را دریافت کرده اند. ما ادامه خواهد داد به استفاده از ما کارشناسان موضوع که ما پیشرفت رو به جلو است.” – مت Orth, HARDCAR COO & USMC

HARDCAR نیز در نظر گرفته اضطراری شرکت خدمات و نقش حیاتی در طول این دوران به عنوان منابع تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محدود است. این شرکت ماموریت محور جلسه هر مانعی سر پیدا کردن راه حل برخورد با یک ویروسی, مانع, متفاوت است. همه کارکنان که انجام توزیع و CIT (نقدی-در-حمل و نقل) عملیات با توجه به ابزار مناسب برای انجام شغل خود را با خیال راحت. این شامل علامت نمایش هر روز قبل از shift خود را با پوشیدن PPE (ماسک و دستکش) در هنگام تحویل زدايي از محصولات (جعبه) و تمام سطوح شامل وسایل نقلیه ادارات و تمام تجهیزات.

HARDCAR ارائه می دهد یک ناوگان از hi-tech وسایل نقلیه زره پوش که سرنشین دار توسط بسیار آموزش دیده situationally آگاه نظامی آمریکا جانبازان افزایش سطح ایمنی اشیاء با ارزش در حالی که در دست خود را. این شرکت به طور مستمر تقویت امنیت عمومی در حالی که حمل و نقل و ذخیره سازی تمام دارایی.

رسانه های تماس:
[email protected]

در مورد HARDCAR
HARDCAR است که برنده جایزه حمل و نقل و امن تدارکات شرکت با یک پیشینه ثابت از کشت و حفظ روابط معنی دار با حشيش کسب و کار به طور یکسان. از نقدی-در-حمل و نقل (CIT) به توزیع بانکی و امن ذخیره سازی & بز, HARDCAR فراهم می کند تمام خدمات لازم است یک شرکت نیاز به نگه داشتن دارایی های خود را امن و مطمئن است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.hardcar.com.

فایل های مربوط به

2020_04_03_HARDCAR حمل و نقل امن.pdf

تصاویر مرتبط

hardcar.jpg
HARDCAR
HARDCAR و جانبازان نظامی اهرم آموزش های گسترده ای در جهت حفظ کالیفرنیا حمل و نقل کانال های امن

منبع HARDCAR

لینک های مرتبط

http://www.hardcar.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de