سخت ضربه Latinos رفتن به رستوران ها و بازارها با ” تلخ و شیرین احساسات به عنوان آریزونا بازگشایی

LEERLO EN ESPAÑOL

درب ورودی لوس آلتوس در مرتع پرورش احشام بازار رستوران بسته است. بر روی درب وجود دارد گفت: ثبت نام این رستوران است که بسته به ناهار خوردن در, که تنها دور سفارشات ارائه شده است. برای دریافت سفارش خود را, شما باید برای ورود از طریق درب اصلی بازار و سپس به مواد غذایی منطقه و خط به سفارش.

با وجود این, پیام های یک دوجین یا بیشتر مردم در حال غذا خوردن در جداول بدون اینکه آشفته و بدون دستکش و اجتماعی بدون فاصله.

“Coronavirus ترک” گفت: Joel گارسیا لبخند او لذت می برد $1 tacos استیک برای تاکو شنبه. “من از خودم مراقبت شستن دست من و سعی کنید برای جلوگیری از جمعیت از مردم و من به ندرت از رفتن به ناهار مانند در حال حاضر.”

در حالی که خانواده های غذا خوردن در این رستوران بودند و نه مطابق با اقدامات پیشنهاد شده توسط مقامات بهداشتی برای محافظت در برابر COVID-19 کارکنان رستوران را با استانداردهای با داشتن تمام آن آشپز و dispatchers با ماسک و دستکش علاوه بر داشتن علائم روی زمین را برای مشتریان نگه داشتن 6 پا جدا از یک دیگر زمانی که آنها خط تا.

پس از آریزونا دولتی mlb به چراغ سبز برای آرایشگاه, سالن های زیبایی و دیگر غیر ضروری کسب و کار برای باز کردن درهای خود را بیشتر مردم در خیابان هستند.

“این احساسات تلخ و شیرین” گفت: Alejandra وارگاس که صاحب یک سالن زیبایی واقع در خیابان 16 و نخل لین در ققنوس. “ما خوشحال می شود قادر به بازگشایی کسب و کار ما است اما ما نگران آن است که مردم را نمی خواهد آمد به خاطر ترس از coronavirus نمی خواهید به آمده است.”

اگر چه کسب و کار است جلسه دولت موظف بهداشت و استانداردهای ایمنی او می گوید: مردم می ترسند برای رفتن.

“آن را نمی خواهد همان است که قبل از,” او می گوید.

در آریزونا 31.6% از جمعیت است که در لاتین. با توجه به مرکز کنترل بیماری ها به عنوان از آوریل 8, بیش از 17 درصد از مرگ و میر ثبت شده در آریزونا با توجه به COVID-19 رخ داده در میان Latinos.

لاتین نیروی کار ضروری است

جانت Murguía رئیس جمهور UnidosUS که به ارمغان می آورد با هم در حدود 250 گروه های اجتماعی گفت: Latinos در خط مقدم این بیماری همه گیر در ضروری مشاغل مانند مراقبت های بهداشتی و مواد غذایی زنجیره تامین, اما آنها همچنین نشان دهنده تعداد زیادی از کارگران که شغل خود را از دست در صنایعی که ویران شده اند COVID-19 مانند گردشگری و رستوران ها.

“جامعه لاتین گرفته شده یک آمار از COVID-19 بحران ها از نظر مالی و بهداشت و درمان می گوید:” Murguía. “اما ما هنوز به یک تلاش عمدی از سوی دولت فدرال به طور خاص آدرس جامعه نگرانی حتی اگر بسیاری از اسپانیایی ها در خط مقدم جبهه برای کمک به نگه داشتن همه تغذیه سالم و امن است.

تحقیقات انجام شده توسط UnidosUS ماه گذشته نشان می دهد که 61 درصد از لاتین خانوار درآمد از دست رفته به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر, شماره که Murguía گفت: در معرض نیاز برای تمام Latinos از جمله مهاجران مستند نشده را شامل می شود در جدید محرک اقتصادی بسته است.

Ducey اعلام این هفته به یک نور در انتهای تونل به برخی از لاتینی ها در آریزونا با امید به بهبود می یابند آنچه از دست داده شده است تا کنون.

“بیش از شادی آن را می دهد و ما امیدواریم که همه چیز بهتر خواهد شد که در حال حاضر کسب و کار بازگشایی” گفت: Juan Esteban, که با این نسخهها کار به عنوان روز کارگر در غرب ققنوس. “این واقعیت که کسب و کار باز هستند به این معنی که وجود خواهد داشت بیشتر مردم در خیابان و امیدوارم آن منعکس خواهد شد در کار بیشتر برای ما.

یک به حالت عادی بازگشت ؟

Ducey اعلام پایان از اجرایی منظور در خانه بمانند این جمعه. این به این معنی است که اکثر کسب و کار خواهد بود بازگشایی — اگر آنها در نظر آن لازم است — به عنوان این جمعه.

“من شنیده ام که مردم می گویند که آن را بازگشت به حالت عادی اما من فراموش نمی کنم” گفت: آلونسو Espinoza, 44 ساکن Avondale و پدر 3. “من باور دارم که هیچ چیز هرگز همان خواهد شد, ما زندگی می کنند که با ترس از آلوده شدن اگر نه برای coronavirus برای چیز دیگری. “

با آرامش از اقدامات امکان وجود دارد که تعدادی از عفونت ها افزایش خواهد یافت به عنوان مقامات فدرال هشدار می دهند.

“اقتصادی باز از ایالات متحده می تواند شتابزده و می تواند باعث درد و رنج غیر ضروری و مرگ” بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci گفت: در یک کنفرانس تلفنی این هفته است. “اگر ما حذف پست های بازرسی در دستورالعمل های ما در معرض خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور. این نه تنها منجر به درد و رنج غیر ضروری و مرگ خواهد شد اما در واقع آهسته ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی. “

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de