بندرگاه BioMed اعلام همکاری استراتژیک با Viva بیوتکنولوژی به همکاری در انکوبه نوآورانه بیوتکنولوژی شروع یو پی اس

CAMBRIDGE, Mass. و روتردام هلند و سوژو شانگهای چین, جولای 30, 2020 /PRNewswire/ — بندر BioMed (HBM) جهانی مرحله بالینی شرکت biopharmaceutical و Viva بیوتکنولوژی (شانگهای) شرکت با مسئولیت محدود. (“Viva بیوتکنولوژی”) جهان پیشرو ساختار مبتنی بر کشف مواد مخدر پلت فرم امروز اعلام کرد که همکاری استراتژیک که تحت آن هر دو طرف را مقایسه و تطبیق مربوطه تخصص در مواد مخدر کشف و توسعه به ترویج جوجه کشی از نوآورانه زیست فناوری راه اندازی است.

HBM را ترکیب آن منجر بندر موش® پلت فرم H2L2 و تجربه خود را در جهانی تحقیق و توسعه نوآورانه مولکول با Viva بیوتکنولوژی ساختار مبتنی بر مراحل اولیه کشف مواد مخدر خدمات. این مکمل مشارکت ارائه خواهد شد نوآورانه زیست فناوری راه اندازی دسترسی به نسل بعدی فن آوری است که ایجاد هم افزایی برای سرعت بخشیدن به مسیر بین افکار به محصول. این انکوباتور راه اندازی خواهد عمل کامل تحقیقات علمی و EFS (حقوق صاحبان سهام برای خدمات) مدل.

HBM ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی پس از استقرار آن در اواخر سال 2016 از طریق استراتژیک همکاری و مشارکت با پیشرو نهادهای علمی و دارویی و بیوتکنولوژی شرکت در سراسر جهان است. شرکت با موفقیت ساخته شده است یک نمونه کارها مقاوم در اوایل و اواخر مرحله دارایی های سیستم ایمنی-سرطان و ایمونولوژی از طریق آلی R&D و همچنین در صدور مجوز دارایی های استراتژیک که در آدرس بالا نیازهای پزشکی برآورده نشده در سراسر جهان است. آن داخلی کشف نسل بعدی ani-CTLA-4 آنتی بادی HBM4003 برای تومورهای جامد بر اساس آن HCAb پلت فرم است که در حال حاضر در فاز 1 کارآزمایی بالینی.

Viva زیست فناوری فراهم می کند جهان پیشرو ساختار مبتنی بر کشف مواد مخدر خدمات را به خود بیوتکنولوژی و داروسازی مشتریان در سراسر جهان برای خود را قبل از مرحله بالینی نوآورانه توسعه مواد مخدر. این گروه را پوشش می دهد طیف کامل از نیازهای مشتریان برای مرحله اولیه کشف مواد مخدر از جمله بیولوژیکی پروتئین هدف بیان و ساختار تحقیق و غربالگری مواد مخدر منجر بهینه سازی و بالینی انتخاب نامزد. این گروه همچنین فراهم می کند کشف و جوجه کشی, خدمات, به, بیوتکنولوژی, شروع یو پی اس با پتانسیل بالا در زیر آن EFS (حقوق صاحبان سهام برای خدمات) مدل.

“ما هیجان زده به ترکیب توانایی های ما با کسانی که از Viva بیوتکنولوژی را برای ارائه نوآورانه راه اندازی شرکت های دسترسی به فن آوری نسل آینده سیستم عامل منحصر به فرد و قابلیت های R&D. ما همیشه در مواظب برای نوآوری است که می تواند تاثیر مثبت زندگی انسان و این همکاری را به ما اجازه می دهد برای فعال کردن ترجمه از این ایده ها به محصولات است که باید جهانی تاثیر,” دکتر گفت: Jingsong وانگ, موسس, رئیس و مدیر عامل بندر BioMed. او همچنین اشاره کرد که “برخی از این نوآوری ها راه اندازی ممکن است تبدیل به بزرگ بعدی بیوتکنولوژی در صنعت. ما نگاه به جلو به حمایت از آنها را در راه های متعدد از جمله مشاوره در کنار HBM و Viva بیوتکنولوژی مدیریت تیم است.”

دکتر Delin رنرئیس جمهور Viva بیوتکنولوژی گفت که “همکاری استراتژیک بین Viva بیوتکنولوژی و بندر BioMed باعث می شود تا برای Viva بیوتکنولوژی را کمبود در موش تراریخته سیستم عامل برای تولید انسان کامل آنتی بادی های مونوکلونال و بیشتر خواهد شد افزایش مقیاس پذیری از Viva بیوتکنولوژی مدل کسب و کار موجب تقویت توانایی آن در جذب و انکوبه خلاقانه تر راه اندازی است.”

در مورد بندر BioMed

بندرگاه BioMed جهانی, مرحله بالینی شرکت biopharmaceutical توسعه نوآورانه درمان در زمینه immuno-انکولوژی و ايمونولوژيک بیماری و COVID-19. این شرکت در حال ساخت اختصاصی خود را از طریق خط لوله R&D داخلی برنامه های همکاری با شرکت-کشف و توسعه همکاری همکاران را انتخاب کنید و ادغام. شرکت های داخلی و کشف برنامه محور هستند در اطراف آن دو اختراع موش تراریخته سیستم عامل (بندر موش®) برای تولید انسان کامل آنتی بادیهای مونوکلونال: زنجیره سنگین تنها آنتی بادی (HCAb) و H2L2 به صورت معمولی آنتی بادی است. این شرکت با ادغام چندین نسل بعدی فن آوری از جمله بندر موش®, HBICETM ایمنی بدن engager و چراغ® Optofluidic سیستم به طور قابل توجهی سرعت بخشیدن به کشف آن تلاش برای مولکول های رمان. بندرگاه BioMed همچنین مجوز سیستم عامل را به شرکت ها و موسسات دانشگاهی. این شرکت دارای عملیات در کمبریج ماساچوست; روتردام, هلند; و سوژو & شانگهای, چین.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.harbourbiomed.com

در مورد Viva بیوتکنولوژی

Viva بیوتکنولوژی در عمل منجر به ساختار مبتنی بر یکپارچه مواد مخدر کشف پلت فرم ارائه مواد مخدر کشف خدمات به بیوتکنولوژی و داروسازی مشتریان در سراسر جهان. آنها به طور فعال در ترکیب معمولی نقدی برای خدمات (CFS) و منحصر به فرد سهام-برای-خدمات (EFS) روش برای تحقق بخشیدن به یک ترکیبی از کوتاه مدت و بلند مدت نوآوری هدایت می گرداند. CFS را پوشش می دهد طیف کامل از نیازهای مشتریان در مراحل اولیه کشف مواد مخدر از جمله پروتئین هدف بیان و ساختار تحقیق و آمار غربالگری منجر بهینه سازی و نامزد مواد مخدر تعیین. تا پایان 2019, Viva زیست فناوری در خدمت 438 دارویی مشتریان در سراسر جهان مشغول به کار در بیش از 1200 مستقل اهداف مواد مخدر تحویل حدود بیش از 13,700 ساختار پروتئین و سرمایه گذاری/انکوباتور در 46 در مراحل اولیه زیست فناوری راه اندازی است.

بازدید www.vivabiotech.com برای اطلاعات بیشتر.

منبع بندرگاه BioMed

لینک های مرتبط

http://www.harbourbiomed.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account1xbetDpf Arıza Çözümü