بندرگاه BioMed اعلام کرد اولین بیمار دوز فاز 1b/2a مطالعه از ضد FcRn Batoclimab برای درمان Neuromyelitis ما optica اختلال طیف

  • اول ضد FcRn PoC مطالعه برای درمان NMOSD
  • ضد FcRn آنتی بادی با پتانسیل برای تبدیل شدن به یک نمونه کارها-در-یک-محصول

CAMBRIDGE, Mass., هلند و سوژو چین, مارس 21 سال 2020 /PRNewswire/ — بندر BioMed (HBM) امروز اعلام کرد که اولین بیمار دوز در یک فاز 1b/2a مطالعه خود را ضد FcRn بادي batoclimab (HBM9161) برای درمان neuromyelitis ما optica اختلال طیف (NMOSD). این مطالعه با هدف ارزیابی ایمنی و تحمل پذیری, pharmacodynamics و اثربخشی batoclimab (HBM9161) در بيماران مبتلا به NMOSD در چین. این اولین ضد FcRn PoC مطالعه برای درمان NMOSD.

Batoclimab (HBM9161) یک انسان کامل آنتی بادی مونوکلونال با هدف قرار دادن نوزادان Fc گیرنده (FcRn) که شتاب تخریب آنتیبادیهای که درایو NMOSD و همچنین دیگر اختلالات خود ایمنی. بر اساس آن رمان مکانیزم بالا و نیاز برآورده نشده در چین, HBM به آغاز طرح آزمایش های بالینی در این سال در چند دیگر بیماری های خود ایمنی از جمله میاستنی گراویس قبر را ophthalmopathy و neuromyelitis ما optica اختلال طیف.

“با COVID-19 وضعیت به تدریج کاهش در چین, ما خوشحال به موفقیت دست آورد نقطه عطف از دوز اول بیمار است. NMOSD جدی بیماری خود ایمنی سیستم عصبی مرکزی با تایید درمان موثر. اولیه مطالعات بالینی از جمله ما فاز 1 آزمایش نشان می دهد که batoclimab (HBM9161) عالی مشخصات ایمنی و قوی IgG کاهش قابلیت. ما اعتقاد داریم که این رمان مکانیزم را موثر درمانی به بیماران,” دکتر گفت: Jingsong وانگ, موسس, رئیس و مدیر عامل بندر BioMed.

HBM در حال توسعه است batoclimab (HBM9161) به عنوان یک خط لوله در یک محصول برای درمان چندین بیماری زا-IgG واسطه بیماری های خود ایمنی با قابل نیازهای پزشکی برآورده نشده. NMOSD است که در میان اولین نشانه ای که HBM در حال توسعه در چین.

در مورد Batoclimab (HBM9161)

Batoclimab (HBM9161) یک آنتی بادی با هدف قرار دادن نوزادان Fc گیرنده (FcRn). FcRn بیان upregulated پیش از التهاب سايتوکاين مانند TNF-α و گسترش half-life از IgGs و آلبومين سرم با کاهش lysosomal تخریب در سلول های اندوتلیال و استخوان-مغز مشتق از سلول های. مسدود کردن FcRn-IgG تعامل تسریع تخریب آنتیبادیهای و کاهش عود در آرایه وسیعی از پاتوژن IgG واسطه بیماری های خود ایمنی از جمله میاستنی گراویس قبر را ophthalmopathy, neuromyelitis ما optica اختلال طیف و ترومبوسیتوپنی ایمنی بدن, در میان دیگران. HBM دارای مجوز batoclimab (HBM9161) از HanAll Biopharma و حق دارد به منظور توسعه تولید و تجاری در چین (شامل هنگ کنگ, ماکائو و تایوان).

در مورد Neuromyelitis ما Optica اختلال طیف

Neuromyelitis ما optica (NMO) مادام العمر است و ناتوان کننده بیماری خود ایمنی سیستم عصبی مرکزی (CNS) است که با التهاب دميليناسيون در عصب بینایی و نخاع است. اولین حمله می تواند منجر به انباشته شدن دائمی آسیب های عصبی, اختلال بینایی و معلولیت فلج و کوری. اصلی پاتوژنز است الزام آور و بیماری زا IgG به AQP4 که منجر به تکمیل وابسته به سميت سلولی و ثانویه التهاب همراه با نفوذ گرانولوسیت ها و ماکروفاژها تخریب سد خونی مغزی و oligodendrocytes آسیب. در سال 2015 بین المللی پنل برای NMO تشخیص (IPND) برگزار شد به منظور توسعه تجدید نظر تشخیصی معیارهای NMOSD آورده و نامگذاری جدید آن تعریف وحدت اصطلاح NMO اختلالات طیف (NMOSD).

وجود ندارد و مورد تایید استاندارد درمان NMOSD. حاد عود عمدتا تحت درمان با دوزهای زیادی از گلوکوکورتیکوئید.

در مورد بندر BioMed

بندرگاه BioMed جهانی, مرحله بالینی شرکت biopharmaceutical توسعه نوآورانه درمان در زمینه immuno-انکولوژی و ایمونولوژیک بیماری است. این شرکت در حال ساخت اختصاصی خود را از طریق خط لوله R&D داخلی برنامه های همکاری با شرکت-کشف و توسعه همکاری همکاران را انتخاب کنید و ادغام.

شرکت های داخلی و کشف برنامه محور هستند در اطراف آن دو اختراع موش تراریخته سیستم عامل (بندر موش®) برای تولید هر دو به طور کامل انسان مونوکلونال آنتی بادی های زنجیره سنگین تنها آنتی بادی (HCAb) و HCAb بر اساس bispecific آنتی بادی است. بندرگاه BioMed همچنین مجوز سیستم عامل را به شرکت ها و موسسات دانشگاهی. این شرکت دارای عملیات در کمبریج ماساچوست; روتردام, هلند; و سوژو & شانگهای, چین. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.harbourbiomed.com

منبع بندرگاه BioMed

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de