نیویورک — شیک و قوی-رهبری سيبا سیاه و سفید استاندارد نوعی سگ پشمالوی باهوش تنها خوردن مرغ — گوشت, بدون, سبزیجات حتی ترکیه. که تبدیل به یک مشکل زمانی که مربی کریستال موری-Clas نمی تواند پیدا کردن هر در Westminster Kennel Club دوشنبه نشان می دهد.

بنابراین این prim و مناسب نوعی سگ پشمالوی باهوش chowed پایین در نزدیک ترین چیزی که او را انسان می تواند پیدا کردن سریع مواد غذایی در درمان ثابت شده است که به طور کامل سوخت برای نهایی خود را نشان می دهد.

“معمولا همه چیز در مورد مرغ” موری-Clas گفت.

پس از lunching در مرغ گریل ساندویچ را از نزدیک مک دونالد سيبا برنده nonsporting گروهی در باغ میدان مدیسون در دوشنبه شب یکی از چهار سگ به واجد شرایط برای بهترین در نمایش نهایی حلقه. بنو Havanese در زمان اسباب بازی گروه, بوربن به whippet بود به نام بالا شکاری و کنراد شتلند سگ شبانی برنده.

برندگان دیگر سه گروه و بهترین در نمایش خواهد شد تاج گذاری در این باغ در سه شنبه شب.

یک فینالیست در سگ نشان می دهد از 2,630 نوشته سیبا به دست آورده راه خود را با اکثر وقار نشان میدهد. 3 1/2 سال, زده مطرح در انتظار قاضی برای شروع کاشت پاهای خود را محکم و با اشاره او را کاملا قطع سر بالا. او از میان اطمینان در سراسر فرش سبز نه یک مو از محل خود دقت برش کت.

“او می داند که او را ویژه” موری-Clas گفت. “من فکر می کنم همه چیز او می کند را نشان می دهد که.”

یک شاهزاده خانم در زمان سيبا نیست همیشه بسیار زیبا. او زندگی می کند با موری-Clas و آسین عاشق او افراطی 2-ساله پسر. زمانی که او نشان می دهد وظیفه سيبا شادترین است در حال اجرا در اطراف مزارع در نزدیکی موری-Clas’ در خانه هانوفر, پنسیلوانیا — و ردیابی گل به خانه او.

او باید مقدار زیادی از زمان برای زمانی که او بازنشسته از نشان می دهد پس از این هفته.

“شما هرگز نمی خواهد می دانم که او یک سگ نشان می دهد و” موری-Clas گفت.

بیرون رفتن به عنوان بالا سگ آسان نخواهد بود.

بوربن مثلا می آید از یک قفسه بالای بستر. او برادر ویسکی برنده ملی سگ نشان می دهد در سال 2018 و مورد علاقه بود در اینجا در سال گذشته — تا بوربن تکدر رفتن به نوازش بادی در نژاد رقابت است.

ویسکی در خانه مانده این سال به بوربن یک راه روشن تر به نژاد روبان. 4-در سال های رنگی بیشتر شبیه به یک رنگ پریده اسکاچ از کهربا کنتاکی مشروب می تواند تبدیل به اولین whippet از سال 1964 به نام امریکا سگ بالا.

به عنوان قوی یک شات به عنوان هر او برنده یک نژاد-رکورد 73 بهترین نمایش روبان در سال گذشته است.

“من حتی نمی توانم آن را باور” handler Cheslie Pickett Flatwhiteimages گفت.

پس از آن وجود دارد بونو هر بیت های راک استار که U2 اسم را نشان می دهد. جمعیت fawned بیش از slo-mo تکرار در باغ های تصویری تخته — قابل توجه برجسته با بونو اغراق آمیز سبیل جریان در سمت خود را. آنها roared در تصویب هنگامی که او اهدا شد بهترین در گروه است.

زمانی که بنو برنده نژاد رقابت اوایل روز دوشنبه او بلافاصله swarmed توسط سگ نشان می دهد قضات-در-آموزش مشتاق به بازرسی مثال فوق العاده از ملی سگ از کوبا.

“او می خواهد به خارج وجود دارد” handler Taffe McFadden گفت. “و او باعث می شود مردم به او نگاه کنید.”

همچنین اتصالات برای بونو: این 3 سال هنوز هم یافت نشد آنچه که او به دنبال.

او دارای شماره 1 نشان می دهد سگ در کشور در سال گذشته اما او هنوز به بهانه جایزه در مدار دو منادی را نشان می دهد. او دونده تا در وست مینستر در سال گذشته به پادشاه سیم فاکس تریر و همچنین به پایان رسید دوم ثور بولداگ ملی سگ نشان می دهد در روز شکرگزاری است.

بونو 90 بهترین نمایش پیروزی و McFadden امیدوار است برای رسیدن به 100 قبل از سگ بازنشسته. در هر صورت یک زندگی راحت را به عنوان McFadden حیوان خانگی در انتظار.

“او خواب روی تخت من,” او گفت:. “و او را دوست دارد گربه های من است. که بیش از شوهرم می کند.”

حتی بدون روبان چند سگ دیگر به عنوان برندگان بزرگ, دوشنبه است.

یادگاری شد برای اولین بار Azawakh به قدم زنی با تبختر باغ زمین. غرب آفریقا — ساخته شده کمی شبیه لاغر تازی — آن وستمینستر اولین بازی برای این سال را نشان می دهد.

و کمی از درام از سال گذشته نشان می دهد حل و فصل شد که کلتن schipperke در زمان خود تبدیل شود. پس از به دست آوردن یک نقطه در آخرین حلقه از هفت در سال 2019, Colton رد شد فاقد شرایط لازم برای بهترین نمایش با توجه به تضاد منافع مربوط به بالا قضاوت کرد.

در این زمان او استقبال شد با کف زدن. سیاه lapdog pranced با افتخار زمانی که نوبت او آمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de