شادتر ساعت: Minnesotans سعی کنید به بهترین بدترین زمان

یک ساعت یک مبارک ممکن است بیش از حد به درخواست در حال حاضر.

به انجمن خوش آمدید شادتر ساعت.

مهمانان شروع به ورود بعد از ظهر جمعه. از چهره خندان ظاهر در تزا توماس’ صفحه نمایش کامپیوتر با عینک مطرح شده است. دوستان عبور از فاصله اجتماعی به بهترین ها را از بد بد هفته است.

“من خواستار آن شادتر ساعت چون ما واقعا نمی خواهد, شاد” توماس گفت: صحبت این هفته فرماندار خواسته Minnesotans به ماندن در خانه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است. “اما چه می شود اگر ما می تواند همه را فقط یک کمی شادتر در پایان؟”

ماندن در منزل موجب صرفه جویی در زندگی می کند.

اقامت شاد و سالم در حالی که ماندن در خانه است و این چالش در حال حاضر برای 5 میلیون به علاوه Minnesotans.

“من احساس رانده شده به کمک به مردم پیدا کردن لحظات کمی از شادی گفت:” توماس ساخته شده است که کل شبکه های اجتماعی کسب و کار — 50 چیزهای سرگرم کننده در این ایده از آوردن مردم با هم از آن لذت ببرید.

“زمانی که تمام جهان آغاز شده crashing پایین من فکر کردم حالا چه؟’ “

مانند بسیاری از کسب و کار کنار خاموش — موزه استودیو یوگا نوازندگان — او انجام آنچه او می تواند رایگان برای کمک به همسایگان خود بهترین بدترین زمان.

لحظات کمی از شادی همه جا هستند. حتی در حال حاضر. به خصوص در حال حاضر.

نگاه کردن پیاده رو در حال ناخوانا با تشویق گچ پیام از غریبه: نوع به یکدیگر است. قدردانی از چیزهای کوچک. نفس کشیدن.

مردم ایستاده بود در خارج از بیمارستان و برگزاری علائم به ویندوز برای تشکر از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

مردم در تماس با دوستان قدیمی تلاش سرگرمی جدید تست جدید دستور العمل مصرف تورهای مجازی از توقیف موزه ها و تماشای پنگوئن ها در آکواریوم Shedd در شیکاگو waddle در اطراف سالن نمایشگاه.

مردم در حال ارسال مسخره ویدئوها فقط به غریبه ها خنده. گوگل “Horse with No Name قرنطینه تصویری.” شما در حال خوش آمدید.

در حالی که توماس تلاش می کند به شکل یک بیماری همه گیر مدل کسب و کار, 50 چیزهای سرگرم کننده است که میزبانی رایگان جمعه شادتر ساعت و شانس دیگر برای ارتباط برقرار کردن با کسی که نیست همسر شما بچه خود را حیوان خانگی خود را و یا خود را houseplant.

پنجاه و چیزهای سرگرم کننده آغاز شده با یک لیست انجام توماس کشید تا به تشویق خودش را از یک funk پس از تولد 50. یک لیست از 50 چیزهایی که او می تواند انجام دهد برای لذت بردن از سال جدید است. سفر, سفر با دوستان به کارائوکه امتحان کنید.

این ایده در و او نمیفهمد که یک راه به نوبه خود سرگرم کننده را به یک کسب و کار است.

با شهرهای دوقلو کسب و کار در برزخ او میزبان او اولین stay-at-home Facebook Live رویداد هفته گذشته پرتاب چالش به او پیروان: 50 چیزهای سرگرم کننده برای انجام در حالی که شما cooped داخل.

مردم وارد شده از سراسر شهرستان و سراسر کشور. پیشنهادات ریخت در: رفتن برای پیاده روی. به عنوان خوانده شده که پشته از کتاب. ساخت یک بالش فورت. تمرین تای چی. سقوط در عشق با شما عزیزان را بیش از همه دوباره.

یکی از شرکت کنندگان, نیویورکر, بازی ویولن خود را برای غریبه ها در پارک مرکزی.

“این فقط یک راه برای نگه داشتن هر یک از دیگر امیدوار و متصل,” او گفت:. “این به من کمک می کند اجتناب از اضطراب به من کمک می کند جلوگیری از افسردگی است.”

در حال حاضر من در 600 فوت مربع آپارتمان با ضعیف Wi-Fi و یک سگ که نمی توانند درک کنند که چرا من هرگز دور نیست.

بنابراین سگ و من برای پیاده روی بروید. من به یک احساس زینت که اردک است که نقش درام با پای خود. در روز شنبه من وارد سایت بر روی اسکایپ با دوستان از پنج شهرستانها مختلف در سه محدوده های زمانی مختلف. ما لذت می برد از راه دور شراب-و-رنگ شب و سعی کردم با درجات مختلفی از موفقیت — به رنگ پرتره از حیوانات خانگی ما. نامتقارن سیاه و سفید/قهوه ای لکه من تولید در حال حاضر آویزان بر روی دیوار من چون اواسط همه گیر است و زمان خوبی برای خنک کردن آپارتمان خود را نگاه کنید.

من بسیاری از متون از برادرزاده من.

آنها ساخته شده یک فیلم در هفته اول مستند به کارگردانی چوپان زن, بازیگران Anneliese و پر زرافه آقای Giraffypants به عنوان کارآگاه در جستجوی پاسخ به کاغذ توالت کمبود. (این سگ.)

آنها غم انگیز, آنها به من بگویید گاهی اوقات. آنها مدرسه را از دست ندهید. آنها از دست دوستان خود. Anneliese فقط شنیده ام که پرنس چارلز آزمایش مثبت برای COVID-19.

من غمگین هستم بیش از حد من به آنها گفتم. شما مجاز به احساس غم, استرس, ترس, اضطراب و یا دیوانه که تنها کره بادام زمینی در سمت چپ در فروشگاه های این هفته است فوق العاده دلپذیری. شما مجاز اضطراب سخت و ناگهانی از حسادت است که پرنس چارلز می توانید یک coronavirus آزمون.

سپس من آنها را فرستاده the Horse With No Name تصویری.

آنها به من پشت یک عکس از توالت دو رول کاغذ توالت نشسته بر روی درب مانند چشم خالی رول آویزان dejectedly صندلی مانند یک سیگار.

“توالت” چوپان گفت: “سیگار کشیدن است.”

ما هم خندید و من احساس بهتر است.

اگر شما می خواهید برای پیوستن به یک شادتر ساعت بازدید www.facebook.com/50funthings.

اگر شما خود را راهنمایی برای ساخت بهترین از این هفته بد لطفا به اشتراک گذاری آنها را در بخش نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>