HAP waives هزینه های برای COVID-19 تست

دیترویت, 7 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — بهداشت داد طرح (HAP) در میشیگان-غیر انتفاعی بر اساس طرح بهداشت امروز اعلام کرد که آن را صرف هزینه های مرتبط با تست آزمایشگاهی برای COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus. HAP کاربرانی که در حال آزمایش برای COVID-19 نمی خواهد موضوع را به هر copay شرکت بیمه و یا معافیت خود را برای تست های آزمایشگاهی.

“رو درک اهمیت ساخت تست در دسترس و مقرون به صرفه” گفت: Michael Genord, MD, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت HAP. “به عنوان بهداشت حرفه ای ما می دانیم که خطر ابتلا به میشیگان ساکنان در حال حاضر کم و آنفولانزا در ادامه به مطرح فوری تر تهدید در این زمان. اما ما درک می کنیم که وجود دارد عدم اطمینان در میان مردم و ما می خواهیم برای کاهش هر گونه نگرانی اعضای ما ممکن است در مورد قیمت از COVID-19 آزمون باید به آنها نیاز دارید.”

تست برای COVID-19 توصیه می شود برای افرادی که در حال نشان دادن علائم خاص به عنوان مشخص شده توسط مراکز کنترل بیماری ها (CDC) و میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی (MDHHS). هر کسی که تجربه علائم باید تماس پزشک خود را برای اولین بار. پزشک تعیین خواهد کرد که آیا برای قرار دادن بیمار به مطب پزشک یا مراقبت های فوری و آیا تست مورد نیاز است.

این waiving از آزمایشگاه تست هزینه های امر به HAP را مدیکر و مدیکید و بوسیله افراد و همچنین به عنوان به طور کامل بیمه کارفرما, گروه مشتریان. خود بیمه کارفرما گروه کنترل مشتریان خود فواید و HAP است که کار با آن خود بیمه مشتریان برای تعیین چگونه آنها را پوشش COVID-19 تست.

برای آخرین اطلاعات در COVID-19 از جمله سفر هشدار و چگونه به خودتان محافظت در برابر ویروس ها, بازدید:

مراکز کنترل بیماری ها (CDC): https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/index.html

میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی (MDHHS): https://www.michigan.gov/mdhhs/0,5885,7-339-71550_5104_97675—,00.html

Henry Ford Health System: https://www.henryford.com/services/infectious-diseases/conditions/covid-19-coronavirus

در مورد بهداشت داد طرح
سلامت داد طرح (HAP) در میشیگان-بر اساس غیر انتفاعی طرح بهداشتی فراهم می کند که پوشش بهداشت و درمان به افراد و شرکت ها از تمام اندازه ها. برای 60 سال رو با همکاری پیشرو پزشکان و بیمارستان ها کارفرمایان و سازمان های جامعه به منظور ارتقاء سلامت و رفاه زندگی آن را لمس. HAP ارائه می دهد یک محصول نمونه کارها با شش متمایز خطوط محصول: گروه بیمه تجاری, فرد, مدیکر, پزشکی (از طریق HAP تقویت طرح سلامت) خود بودجه و شبکه های لیزینگ. HAP برتری در ارائه برنده جایزه خدمات پیشگیرانه بیماری مديريت و برنامه های سلامتی و همچنین به عنوان خدمات به مشتریان شخصی. HAP یک عامل واحد هنری فورد نظام سلامت یکی از کشور های پیشرو در سیستم مراقبت های بهداشتی. برای اطلاعات بیشتر www.hap.org.

منبع سلامت داد طرح

لینک های مرتبط

http://www.hap.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر