مردم حضور جو بایدن تجمع در دیترویت در شب دوشنبه ارائه شد ضد عفونی کننده دست به آنها وارد ساختمان تپه گزارش با استناد به چند نفر در صحنه است.

اعضای رسانه ها در پوشش این رویداد نیز ارائه شد که ضد عفونی کننده دست به عنوان ترس از coronavirus را آغاز کرده اند که مصرف بیش از بزرگ کرد.

تپه به نقل از کمپین عنوان کرد و گفت آن را به برنامه “از نزدیک دنبال” دستورالعمل از محلی و مقامات بهداشتی فدرال در مورد “انواع حوادث نگه داریم و ما چگونه آنها را اجرا.

“در مقایسه با ما از رئیس جمهور فعلی که نه تنها نمی تقویت و هدایت است که کارشناسان پیشنهاد — اما به طور مستقیم در تضاد با آن — بایدن معاون رئیس جمهور و تیم ما منجر خواهد شد به عنوان مثال در زیر مشاوره و مطابق با مناسب خطر mitigations,” کمپین گفت. “در همان زمان ما ادامه خواهد داد برای اجرای یک مهاجم ملی در مبارزات انتخاباتی به نفع نامزدی حزب دموکرات و شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بایدن و رقیب خود را برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری دیابت برنی ساندرز من-Vt., همچنان به برگزاری تظاهرات عمومی با وجود مشاوره از مقامات بهداشتی است که مردم باید برای جلوگیری از چنین گردهمایی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

همچنین افراد مسن به ویژه آسیب پذیر هستند. بایدن است 77; ساندرز است 78.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که او نیز ساخته شده است که هیچ برنامه ای برای جلوگیری از برگزاری کمپین بزرگ تظاهرات 73.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de