دست بهداشتی تقاضا افزایش سوخت ترس کار کودکان

محققان مستقر در بریتانیا روز پنجشنبه گفتند افزایش تقاضای جهانی برای بهداشتی کننده دست برای مبارزه با ویروس کرونا جدید می تواند استفاده از نیروی کار اجباری و کودکان در مزارع نیشکر را افزایش دهد.

نیشکر برای ساخت اتانول برای ژل های مبتنی بر الکل استفاده می شود و هفت نفر از بزرگترین تولیدکنندگان نیشکر جهان – از جمله برزیل، مکزیک، و تایلند – خطر بالایی برای کودک و کار اجباری دارند.

“بسیاری از چالش های ساختاری که تولید کشورها.. در حال حاضر تا به حال لخت توسط همه گیر گذاشته شده است ، گفت : Jimena بلانکو ، رئیس تیم قاره آمریکا آن است.

سازمان ملل متحد پس از دهه ها پیشرفت هشدار داده است که میلیون ها کودک در سراسر جهان می توانند با بسته شدن مدارس و مبارزه خانواده ها برای زنده ماندن از بحران اقتصادی آغاز شده توسط همه گیر ویروس کرونا به کار سوق داده شوند.

گزارشگر ويژه سازمان ملل متحد در مورد برده داری معاصر روز چهارشنبه گفت خطر حادی وجود دارد که فقيرترين ها به کار اجباری سوق داده شوند و بنگاه هایی که از کارگرانی که برای مبارزه با COVID-19 مواد مخدر و تجهيزات می سازند بهره برداری می کنند، بايد پاسخگو باشند.

تقلا جهانی برای تجهیزات حفاظتی شخصی (PPE) مانند ماسک باعث شده است که دولت ها و کسب و کارها به عجله به معاملات با تامین کنندگان جدید.

ویکتوریا گاما، تحلیلگر حقوق بشر در Verisk Maplecroft، خواستار افزایش شفافیت در زنجیره های تامین می گوید: «آنها فوریت را در مقابل اثرات اجتماعی که ایجاد می کنند در اولویت قرار می دهند.»

او گفت که سخت است بدانید که چقدر نیشکر به پایان می رسد تا به عنوان بهداشتی دست به عنوان آن را در بسیاری از محصولات استفاده می شود، از شکر به سوخت های زیستی است.

فشار مصرف کننده

در مکزیک، جایی که Verisk Maplecroft خطر کار کودکان را افراطی امتیاز داد، مدارس به دلیل COVID-19 بسته می شوند و یادگیری از طریق تلویزیون در حال انجام است، هر چند برخی از کودکان در مناطق روستایی مجموعه ای در خانه های خود ندارد.

موسسه خیریه چشم انداز جهانی در حال حاضر در حال کار برای اطمینان از ثبت نام مدرسه برای کودکان مهاجر، دلسرد کردن رها کردن و بهبود آموزش معلم است.

اسکار کاستیلو، مدیر این پروژه نگران است که در صورت باز نشدن مدارس در ماه ژانویه، افراد زیر سن قانونی بیشتری در زمینه ها شروع به کار کنند.

کاستیلو گفت: «باید رویکرد جامعی وجود داشته باشد.» کاستیلو افزود: خریداران نیز مجبور بودند تلاش خود را به دلیل انجام دهند.

“اگر شما می گویید “من دیگر از شما خرید نمی کنم، فشار ایجاد می کند، اما شما به حل مشکل کمک نمی کنید.”

بلانکو از Verisk Maplecroft گفت: در حالی که ترس از گسترش ویروس و کاهش بودجه دولت نظارت بر نیروی کار را دشوارتر می کند، به طور بالقوه منجر به سوء استفاده های بیشتر، فشار رو به رشد مصرف کننده برای کالاهای اخلاقی در حال رانندگی تغییر مثبت است.

او می گوید: «ما گام های بزرگی برداشته ایم و از دیدگاه کسب و کار از بین نمی رود، اگر چیزی باشد شدیدتر خواهد شد.»

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im