HAGENS برمن ملی محاکمه وکلای مدافع خواستار سرمایه گذاران در گراند کانیون آموزش و پرورش (LOPE) که دچار ضرر و زیان قابل توجهی برای تماس با وکلای مدافع خود: اوراق بهادار مورد تقلب ظ

سان فرانسیسکو, مارس 13 سال 2020 /PRNewswire/ — Hagens برمن خواستار سرمایه گذاران در گراند کانیون آموزش و پرورش, Inc. (نزدک: LOPE) که دچار ضرر و زیان قابل توجهی برای ارسال ضرر و زیان خود را در حال حاضر. یک تقلب اوراق بهادار اقدام کلاس ثبت شده است و برخی از سرمایه گذاران ممکن است ارزشمند ادعا می کند.

کلاس دوره: Jan. 5, 2018Jan. 27, 2020
منجر شاکی مهلت: 13 ژوئیه سال 2020
بازدید: www.hbsslaw.com/investor-fraud/LOPE
تماس با یک وکیل در حال حاضر: [email protected]
                                                844-916-0895

گراند کانیون آموزش و پرورش, Inc. (LOPE) اوراق بهادار اقدام کلاس:

شکایت مدعی است که در طول کلاس دوره متهمان متورم گراند کانیون نتایج مالی با استفاده از GCU به عنوان یک off-balance-sheet نهاد که به گراند کانیون قادر به قیف هزینه ها و هزینه ها در ازای یک مقدار نامتناسبی از درآمد. متهمان نیز بارها و بارها ساخته شده نادرست و گمراه کننده اظهارات به سرمایه گذاران توصیف GCU به عنوان یک “غیر انتفاعی” و “مستقل” نهاد و misstating گراند کانیون نقش به عنوان یک شخص ثالث ارائه دهنده خدمات آموزش و پرورش.

حقیقت پدید آمده از طریق یک سری از افشاگریهای ابتدا در سپتامبر. 9, 2019, زمانی که Citron تحقیقات منتشر داغدار گزارش در مورد شرکت متهم گراند کانیون “چاشنی GCU با هزینه های به باد خود سودآوری است.” این خبر راند قیمت LOPE سهام به شدت پایین آن روز.

سپس در نوامبر. 6, 2019پس از این شرکت اعلام کرد که ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش تا به حال آن را انکار کرد نرم افزار برای تعیین GCU به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی قیمت LOPE سهام دوباره به شدت کاهش یافت و پایین تر است.

سرانجام در Jan. 28, 2020, Citron گزارش دیگری منتشر شده که در آن نسبت گراند کانیون به انرون و متهم آن را “با استفاده از گراند کانیون دانشگاه به عنوان یک مسئولیت آزادسازی زمین/کوکی به منظور دستکاری سود و پوشش برای headwinds چهره آنها را به یک محیط چالش برانگیز در, برای سود آنلاین آموزش و پرورش است.” این خبر راند قیمت LOPE سهام دوباره به شدت پایین تر است.

“ما در حال تمرکز بر روی سرمایه گذاران و زیان و اثبات LOPE مخفیانه ریخته هزینه های گراند کانیون به نظر می رسد بیشتر سود آور گفت:” نی Kathreinاین Hagens برمن شریک پیشرو بررسی است.

اگر شما سهام خریداری شده از LOPE و دچار ضرر و زیان قابل توجهی را کلیک کنید در اینجا به بحث در مورد حقوق قانونی خود با Hagens برمن.

خبرچین: افراد غیر-اطلاعات عمومی در مورد LOPE باید به در نظر گرفتن گزینه های خود را برای کمک به تحقیقات و یا استفاده از SEC برنامه Whistleblower. تحت این برنامه جدید خبرچین که ارائه اطلاعات اولیه ممکن است دریافت پاداش در مجموع تا 30 درصد از هر یک بازیابی موفق ساخته شده توسط SEC. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید نی Kathrein در 844-916-0895 یا ایمیل رایانامه:[email protected].

در مورد Hagens برمن
Hagens برمن ملی شرکت حقوقی با نه دفاتر در هشت شهر در سراسر کشور و هشتاد و وکلای مدافع. این شرکت نشان دهنده سرمایه گذاران خبرچین کارگران و مصرف کنندگان در دادخواهی پیچیده. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و موفقیت خود را واقع در hbsslaw.com. از آخرین اخبار ما بازدید newsroom یا دنبال ما را در توییتر @classactionlaw.

تماس با ما:
نی Kathrein, 844-916-0895

منبع Hagens برمن Sobol شاپیرو LLP

لینک های مرتبط

https://www.hbsslaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im