سان فرانسیسکو, Feb. 7, 2020 /PRNewswire/ — Hagens برمن خواستار سرمایه گذاران در Celanese شرکت (NYSE: م) که دچار ضرر و زیان قابل توجهی برای ارسال ضرر و زیان خود را در حال حاضر. این شرکت به طور فعال بررسی اینکه آیا Celanese نقض قوانین اوراق بهادار فدرال و برخی از سرمایه گذاران ممکن است ارزشمند ادعا می کند.

Celanese شرکت (م) تحقیقات:

بررسی مراکز اینکه Celanese و مدیران ارشد پنهان که; (i) شرکت های تابعه این شرکت درگیر در فعالیت های غیر قانونی مربوط به برخی مواد اولیه خرید; (ii) موارد فوق افزایش خطر ابتلا به تحقیقات جنایی را به Celanese; و (iii) Celanese عملکرد مالی در بخش محصول غیر قانونی انجام و در نتیجه غیر قابل تحمل.

در سال گذشته Celanese و مدیریت ارشد تبلیغ شرکت “قوی عملکرد” نسبت دادن نتایج در بخش “کاهش هزینه های مواد خام.”

اما در جولای 25, 2017, شرکت فاش کرد که کمیسیون اروپا باز کرده بود یک قانون رقابت تحقیقات مربوط خاصی Celanese تابعه با توجه به برخی از مواد اولیه خرید.

سپس در Jan. 30, 2020, شرکت گزارش ناامید کننده سال و سه ماهه چهارم سال 2019 نتایج مالی. اسکات ریچاردسونشرکت CFO مقصر عملکرد ضعیف در 89 میلیون دلار ذخیره شرکت رزرو “بر اساس اطلاعات دریافت شده از کمیسیون اروپا در مورد رقابت آن قانون بررسی است.”

این آشکار ناشی از قیمت Celanese سهام به شدت سقوط.

“ما در حال تمرکز بر روی سرمایه گذاران و زیان و اینکه آیا Celanese پنهان آن دخالت در رفتار ضد رقابتی با توجه به شرکت های تابعه آن مواد اولیه خرید” گفت: نی Kathreinاین Hagens برمن شریک پیشرو بررسی است.

اگر شما سهام خریداری شده از Celanese و دچار ضرر و زیان قابل توجهی را کلیک کنید در اینجا به بحث در مورد حقوق قانونی خود با Hagens برمن.

خبرچین: افراد غیر-اطلاعات عمومی در مورد Celanese باید به در نظر گرفتن گزینه های خود را برای کمک به تحقیقات و یا استفاده از SEC برنامه Whistleblower. تحت این برنامه جدید خبرچین که ارائه اطلاعات اولیه ممکن است دریافت پاداش در مجموع تا 30 درصد از هر یک بازیابی موفق ساخته شده توسط SEC. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید نی Kathrein در 844-916-0895 یا ایمیل CE@hbsslaw.com.

در مورد Hagens برمن
Hagens برمن ملی شرکت حقوقی با نه دفاتر در هشت شهر در سراسر کشور و هشتاد و وکلای مدافع. این شرکت نشان دهنده سرمایه گذاران خبرچین کارگران و مصرف کنندگان در دادخواهی پیچیده. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و موفقیت خود را واقع در hbsslaw.com. از آخرین اخبار ما بازدید newsroom یا دنبال ما را در توییتر @classactionlaw.

تماس با ما:
نی Kathrein, 844-916-0895

منبع Hagens برمن Sobol شاپیرو LLP

لینک های مرتبط

https://www.hbsslaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de