HAGENS برمن ملی محاکمه وکلای, بررسی مشخصه خدمات مالی (هال) به صورت بالقوه اوراق بهادار نقض قانون

سان فرانسیسکو, مه 1 سال 2020 /PRNewswire/ — Hagens برمن خواستار سرمایه گذاران در مشخصه Financial Services, Inc. (نزدک: سالن) که دچار ضرر و زیان قابل توجهی برای ارسال ضرر و زیان خود را در حال حاضر. این شرکت در حال بررسی است و ممکن است اوراق بهادار نقض قانون و برخی از سرمایه گذاران ممکن است ارزشمند ادعا می کند.

سالن خدمات مالی (سالن) تحقیقات:

بررسی نگرانی دقت مشخصه گزارش نتایج مالی از جمله از دست دادن آن ذخیره حسابداری برای آن مشکل اتصال اولیه خودرو های تجاری کسب و کار خط.

در گذشته محله های مشخصه مالی به کرات از آن تعهد و ادعای مدیریت تجاری آن خودکار خط کسب و کار. هر چند از دست دادن ذخایر برای این خط رخنه بالاتر مشخصه با تاکید بر بالای آن ادعای بسته شدن نرخ محدود کردن پتانسیل قابل توجهی اضافی رزرو توسعه است.

اما در Mar. 2, 2020, مشخصه اعلام کرد که خروج از اتصال اولیه خودرو های تجاری کسب و کار و در نظر گرفتن $56.1 میلیون ذخیره شارژ در 4Q19 (در درجه اول مربوط به اتصال خودکار تجاری کتاب).

سپس در دریا. 11, 2020, مشخصه اعلام کرد آن بود را رد کرد و خود را مستقل حسابرس BDO بیش از یک “اختلاف نظر” در مورد این شرکت برآورد ذخایر برای پرداخت ضرر و زیان و از دست دادن تنظیم هزینه های سراسر 2019.

سرانجام در دریا. 17, 2020, مشخصه فاش نامه ای از BDO به ثانیه آشکار است که BDO گسترش یافته بود به طور قابل توجهی دامنه حسابرسی خود را در Jan. 31, 2020با توجه به مسائل اختلاف نظر و این که “بخش قابل توجهی از مردم درخواست شده بود دریافت و/یا آزمایش قبل از ما فسخ است.”

در این زمان قیمت مشخصه سهام کاهش یافته بود $11.13یا پایین حدود 77% از آن قیمت بسته شدن در دریا. 2, 2020.

“ما در حال تمرکز در میان چیزهای دیگر, آیا مشخصه خدمات مالی ممکن است گمراه سرمایه گذاران در مورد کفایت خود را از دست دادن ذخایر گفت:” نی Kathreinاین Hagens برمن شریک پیشرو بررسی است.

خبرچین: افراد غیر-اطلاعات عمومی در مورد مشخصه باید به در نظر گرفتن گزینه های خود را برای کمک به تحقیقات و یا استفاده از SEC برنامه Whistleblower. تحت این برنامه جدید خبرچین که ارائه اطلاعات اولیه ممکن است دریافت پاداش در مجموع تا 30 درصد از هر یک بازیابی موفق ساخته شده توسط SEC. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید نی Kathrein در 844-916-0895 و یا ایمیل [email protected].

در مورد Hagens برمن
Hagens برمن ملی شرکت حقوقی با نه دفاتر در هشت شهر در سراسر کشور و هشتاد و وکلای مدافع. این شرکت نشان دهنده سرمایه گذاران خبرچین کارگران و مصرف کنندگان در دادخواهی پیچیده. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و موفقیت خود را واقع در hbsslaw.com. از آخرین اخبار ما بازدید newsroom یا دنبال ما را در توییتر @classactionlaw.

تماس با ما:
نی Kathrein, 844-916-0895

منبع Hagens برمن Sobol شاپیرو LLP

لینک های مرتبط

https://www.hbsslaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de