سان فرانسیسکو, Feb. 25, 2020 /PRNewswire/ — Hagens برمن خواستار سرمایه گذاران در Tupperware مارک های شرکت (NYSE: جفت گیری کردن) که دچار ضرر و زیان قابل توجهی برای ارسال ضرر و زیان خود را در حال حاضر. این شرکت در حال بررسی پتانسیل اوراق بهادار تقلب مرتکب شده توسط این شرکت و آن افسران ارشد و برخی از سرمایه گذاران ممکن است ارزشمند ادعا می کند.

مربوط به برگزاری دوره: قبل از Feb. 25, 2020
ثبت نام: www.hbsslaw.com/investor-fraud/TUP
تماس با یک وکیل در حال حاضر: TUP@hbsslaw.com
                                             844-916-0895

Tupperware مارک های شرکت (جفت گیری کردن) تحقیقات:

این تحقیقات با تمرکز بر نزاکت از Tupperware در گزارش مالی خود مشکل فولر مکزیک, زیبایی, کسب و کار است.

در طول 2019, Tupperware تأیید اثربخشی آن internal control over financial reporting و شناسایی حساب خود را پرداخت و تعلق بدهی خود را تثبیت بیانیه درآمد. این شرکت همچنین تبلیغ آن سرمایه گذاری های قابل توجهی در تکنولوژی برای بهبود اجرا و افزایش فروش آن فولر مکزیک محصولات زیبایی در امریکا لاتین.

اما در Jan. 27, 2020, Tupperware اعلام کرد که Luciano گارسیا Rangel, گروه, رئیس جمهور امریکا, سمت چپ, شرکت موثر بلافاصله.

سپس در فوریه. 25, 2020, Tupperware اعلام کرد که نمی خواهد به موقع فایل گزارش سالانه خود برای سال 2018 با توجه به در حال انجام تحقیقات داخلی به حسابداری به صورت حساب های قابل پرداخت و تعلق بدهی در آن فولر مکزیک, زیبایی, کسب و کار است. این شرکت فاش شده است که این موضوع تشکیل شده و تقریبا نیمی ($9-11 میلیون نفر) از کل انتظار می رود تمام سال تاثیر تنظیم شده قبل از مالیات اساس ($19-21 میلیون). این شرکت همچنین نشان داد که از آن انتظار می رود از 31 میلیون دلار مجموع اختلالات مربوط به فولر مکزیک.

به عنوان یک نتیجه از این اخبار قیمت Tupperware سهام سقوط کرد و بیش از 50 درصد در طول معاملات روزانه در فوریه. 25, 2020.

“ما در حال تمرکز بر روی سرمایه گذاران و زیان و اینکه آیا Tupperware متورم فولر مکزیک حساب های قابل پرداخت و پنهان برخی بدهی به نظر می رسد بیشتر سود آور گفت:” نی Kathreinاین Hagens برمن شریک پیشرو بررسی است.

اگر شما سهام خریداری شده از Tupperware و دچار ضرر و زیان قابل توجهی را کلیک کنید در اینجا به بحث در مورد حقوق قانونی خود با Hagens برمن.

خبرچین: افراد غیر-اطلاعات عمومی در مورد Tupperware باید به در نظر گرفتن گزینه های خود را برای کمک به تحقیقات و یا استفاده از SEC برنامه Whistleblower. تحت این برنامه جدید خبرچین که ارائه اطلاعات اولیه ممکن است دریافت پاداش در مجموع تا 30 درصد از هر یک بازیابی موفق ساخته شده توسط SEC. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید نی Kathrein در 844-916-0895 یا ایمیل TUP@hbsslaw.com.

در مورد Hagens برمن
Hagens برمن ملی شرکت حقوقی با نه دفاتر در هشت شهر در سراسر کشور و هشتاد و وکلای مدافع. این شرکت نشان دهنده سرمایه گذاران خبرچین کارگران و مصرف کنندگان در دادخواهی پیچیده. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و موفقیت خود را واقع در hbsslaw.com. از آخرین اخبار ما بازدید newsroom یا دنبال ما را در توییتر @classactionlaw.

تماس با ما:
نی Kathrein, 844-916-0895

منبع Hagens برمن Sobol شاپیرو LLP

لینک های مرتبط

https://www.hbsslaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de