HAGENS برمن ملی محاکمه وکلای مدافع را تشویق می کند Hanmi مالی (HAFC) سرمایه گذاران که دچار ضرر و زیان قابل توجهی برای تماس با وکلای مدافع خود: اوراق بهادار مورد تقلب ظ

سان فرانسیسکو, مارس 27 سال 2020 /PRNewswire/ — Hagens برمن خواستار سرمایه گذاران در Hanmi Financial Corporation (NASDAQ: HAFC) که دچار ضرر و زیان قابل توجهی برای ارسال ضرر و زیان خود را در حال حاضر. یک تقلب اوراق بهادار اقدام کلاس ثبت شده است و برخی از سرمایه گذاران ممکن است ارزشمند ادعا می کند.

Hanmi مالی شرکت (HAFC) اوراق بهادار اقدام کلاس:

شکایت مدعی است که در طول کلاس دوره متهمان گمراه سرمایه گذاران در مورد Hanmi وام و اجاره با کیفیت نمونه کارها به خصوص با توجه به $40.7 میلیون اعتبار در ارتباط است.

سرمایه گذاران شروع به یادگیری حقیقت از طریق یک سری از جزئی آشکار, آغاز در Aug. 12, 2019, زمانی که متهمان اعلام کرد Hanmi نمی خواهد به موقع فایل آن 2Q 2019 گزارش سه ماهه به دلیل “شرکت و حسابرس در حال بررسی و طبقه بندی از یک $40.7 میلیون اعتبار رابطه […] مربوط به تنظیم کمک هزینه برای وام و اجاره ضرر و زیان است که می تواند بر صورتهای مالی است.”

سپس در اکتبر. 4, 2019, Hanmi دیر ثبت آن 2Q 2019 گزارش سه ماهه تاسیس یک جمع خاص و کمک هزینه از $15.7 میلیون مربوط به $40.7 میلیون اعتبار رابطه, و اعتراف به مواد ضعف در کنترلهای داخلی در رابطه با گزارشگری مالی چنین بود که ناکافی بررسی ارزش منصفانه وثیقه وابسته به اختلال در وام.

سرانجام در Jan. 28, 2020, Hanmi خود را اعلام کرد Q4 2019 نتایج مالی از جمله $6.9 میلیون خاص برای ارائه وام و اجاره ضرر و زیان مربوط به همان مشکل اعتباری ارتباط است.

این خبر راند قیمت Hanmi سهام به شدت کاهش Jan. 29, 2020.

“ما در حال تمرکز بر روی سرمایه گذاران و زیان و اثبات متهمان عمدا گمراه سرمایه گذاران در مورد تاثیر مالی از یک اختلال وام گفت:” نی Kathreinاین Hagens برمن شریک پیشرو بررسی است.

اگر شما سهام خریداری شده از Hanmi و دچار ضرر و زیان قابل توجهی را کلیک کنید در اینجا به بحث در مورد حقوق قانونی خود با Hagens برمن.

خبرچین: افراد غیر-اطلاعات عمومی در مورد Hanmi باید به در نظر گرفتن گزینه های خود را برای کمک به تحقیقات و یا استفاده از SEC برنامه Whistleblower. تحت این برنامه جدید خبرچین که ارائه اطلاعات اولیه ممکن است دریافت پاداش در مجموع تا 30 درصد از هر یک بازیابی موفق ساخته شده توسط SEC. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید نی Kathrein در 844-916-0895 و یا ایمیل [email protected].

در مورد Hagens برمن
Hagens برمن ملی شرکت حقوقی با نه دفاتر در هشت شهر در سراسر کشور و هشتاد و وکلای مدافع. این شرکت نشان دهنده سرمایه گذاران خبرچین کارگران و مصرف کنندگان در دادخواهی پیچیده. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و موفقیت خود را واقع در hbsslaw.com. از آخرین اخبار ما بازدید newsroom یا دنبال ما را در توییتر @classactionlaw.

تماس با ما:
نی Kathrein, 844-916-0895

منبع Hagens برمن Sobol شاپیرو LLP

لینک های مرتبط

https://www.hbsslaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>