سان فرانسیسکو, Feb. 29, 2020 /PRNewswire/ — Hagens برمن خواستار سرمایه گذاران در جویبار شرکت (NYSE: FLR) با ضرر و زیان قابل توجهی برای ارسال ضرر و زیان خود را در حال حاضر. یک تقلب اوراق بهادار اقدام کلاس ثبت شده است و در مقابل شرکت و برخی از سرمایه گذاران ممکن است ارزشمند ادعا می کند.

کلاس دوره: Nov. 2, 2017-Feb. 14, 2020
منجر شاکی مهلت: May. 28 سال 2020
ثبت نام: www.hbsslaw.com/investor-fraud/FLR
تماس با یک وکیل در حال حاضر: [email protected]
844-916-0895

فلوئور شرکت (FLR) اوراق بهادار اقدام کلاس:
شکایت مدعی است که در طول کلاس دوره متهمان متورم فلوئور درآمد و سود توسط نادرست شناخت درآمد در 16 پروژه مجزا (“2Q 2019 پروژه ها”).

حقیقت پدید آمده از طریق یک سری از افشاگریهای ابتدا در مارس 2, 2019, زمانی که فلوئور اعلام فوری خروج از آن مدیر عامل شرکت David T. سیتنبه طور قابل توجهی کاهش می یابد و درآمد خود را هدایت و فاش کرد که فلوئور در نظر گرفتن هزینه بیش از 100 میلیون دلار در پروژه های مختلف به دلیل در بخشی به فلوئور را “تشخیص درآمد” شیوه های.

سپس در اوت. 1, 2019, متهمان نشان داد که فلوئور خواهد بود در نظر گرفتن $714 میلیون شارژ در 2Q 2019 پروژه از جمله تحمیل $233 میلیون شارژ در Fluor پروژه در ردفرد ارتش مهمات گیاه (این “ردفورد پروژه”).

در نهایت در فوریه. 18, 2020, متهمان نشان داد که SEC بررسی شد فلوئور درآمد به رسمیت شناختن شیوه های مربوط به 2Q 2019 پروژه ها و درخواست کرده بود تا اطلاعات مربوط به آن پروژه است. علاوه بر این متهمان اعلام کرد که فلوئور نیز آغاز تحقیقات داخلی به 2Q 2019 پروژه “تمرکز در ابتدا در ردفرد [پروژه].”

به عنوان یک نتیجه از این افشاگریهای قیمت فلوئور سهام عادی بشدت کاهش یافته است.

“ما در حال تمرکز بر روی سرمایه گذاران و زیان و اثبات این است که فلوئور متورم درآمد و سود از طریق فریبنده تغییر دستور در آن 2Q 2019 پروژه گفت:” نی Kathreinاین Hagens برمن شریک پیشرو بررسی است.

اگر شما سهام خریداری شده از فلوئور و دچار ضرر و زیان قابل توجهی را کلیک کنید در اینجا به بحث در مورد حقوق قانونی خود با Hagens برمن.

خبرچین: افراد غیر-اطلاعات عمومی در مورد فلوئور باید به در نظر گرفتن گزینه های خود را برای کمک به تحقیقات و یا استفاده از SEC برنامه Whistleblower. تحت این برنامه جدید خبرچین که ارائه اطلاعات اولیه ممکن است دریافت پاداش در مجموع تا 30 درصد از هر یک بازیابی موفق ساخته شده توسط SEC. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید نی Kathrein در 844-916-0895 و یا ایمیل [email protected].

در مورد Hagens برمن
Hagens برمن ملی شرکت حقوقی با نه دفاتر در هشت شهر در سراسر کشور و هشتاد و وکلای مدافع. این شرکت نشان دهنده سرمایه گذاران خبرچین کارگران و مصرف کنندگان در دادخواهی پیچیده. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و موفقیت خود را واقع در hbsslaw.com. از آخرین اخبار ما بازدید newsroom یا دنبال ما را در توییتر @classactionlaw.

تماس با ما:
نی Kathrein, 844-916-0895

منبع Hagens برمن Sobol شاپیرو LLP

لینک های مرتبط

https://www.hbsslaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im