سان فرانسیسکو, مارس 31 سال 2020 /PRNewswire/ — Hagens برمن خواستار سرمایه گذاران در Cronos Group Inc. (نزدک: CRON) که دچار ضرر و زیان بیش از 250.000 دلار برای ارسال ضرر و زیان خود را در حال حاضر. یک تقلب اوراق بهادار اقدام کلاس ثبت شده است و برخی از سرمایه گذاران ممکن است ارزشمند ادعا می کند.

Cronos Group Inc. (CRON) اوراق بهادار اقدام کلاس:

شکایت مدعی است که در حالی که شعار Cronos’ رشد درآمد متهمان پنهان که Cronos درگیر در معاملات قابل توجه و نادرست به رسمیت شناخته شده و درآمد حاصل از آنها. با توجه به شکایت Cronos همچنین misstated ارزش موجودی خود را در صورتهای مالی خود را.

بازار شروع به یادگیری حقیقت: (1) برای اولین بار در فوریه. 24, 2020, زمانی که Cronos اعلام کرد این امر تاخیر آن Q4 و سال مالی 2019 انتشار درآمد و کنفرانس تلفنی که قبلا برنامه ریزی شده برای فوریه. 27, 2020, (2) دوم در Mar. 2, 2020, زمانی که Cronos اعلام کرد که آن کمیته حسابرسی شد بررسی این شرکت به رسمیت شناختن درآمد از چندین فله رزین معاملات انجام شده از طریق خود فروشی کانال (3) سوم در دریا. 17, 2020, زمانی که Cronos اعلام کرد آن را باز گفتن قبلا صادر شده صورتهای مالی برای Q1 – Q3 2019 برای از بین بردن درآمد به رسمیت شناخته شده از برخی عمده فروشی معاملات (4) چهارم در دریا. 20, 2020, زمانی که MarketWatch گزارش داد که SEC باز پرس و جو به Cronos’ تشخیص درآمد.

در دریا. 30, 2020, متهمان منتشر شده تجديد ارائه مالی برای سه چهارم از 2019 اعتراف به این که Cronos انبوه overreported حساب های دریافتنی درآمد ناخالص و سود ناخالص قبل از ارزش منصفانه تنظیم شود. علاوه بر این شرکت گزارش ناخالص از دست دادن نزدیک به $20.4 میلیون برای Q4 2019 رانده شده توسط موجودی نوشتن فراز از 24 میلیون دلاراز جمله $22.1 میلیون شارژ در ارزش آن گیاهان شاهدانه.

“ما در حال تمرکز بر روی سرمایه گذاران و زیان و اثبات Cronos گمراه سرمایه گذاران در مورد آن گزارش درآمد و مطالبات و موجودی” گفت: نی Kathreinاین Hagens برمن شریک پیشرو بررسی است.

اگر شما سهام خریداری شده از Cronos و دچار ضرر و زیان قابل توجهی را کلیک کنید در اینجا به بحث در مورد حقوق قانونی خود با Hagens برمن.

خبرچین: افراد غیر-اطلاعات عمومی در مورد Cronos باید به در نظر گرفتن گزینه های خود را برای کمک به تحقیقات و یا استفاده از SEC برنامه Whistleblower. تحت این برنامه جدید خبرچین که ارائه اطلاعات اولیه ممکن است دریافت پاداش در مجموع تا 30 درصد از هر یک بازیابی موفق ساخته شده توسط SEC. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید نی Kathrein در 844-916-0895 و یا ایمیل [email protected].

در مورد Hagens برمن
Hagens برمن ملی شرکت حقوقی با نه دفاتر در هشت شهر در سراسر کشور و هشتاد و وکلای مدافع. این شرکت نشان دهنده سرمایه گذاران خبرچین کارگران و مصرف کنندگان در دادخواهی پیچیده. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و موفقیت خود را واقع در hbsslaw.com. از آخرین اخبار ما بازدید newsroom یا دنبال ما را در توییتر @classactionlaw.

تماس با ما:
نی Kathrein, 844-916-0895

منبع Hagens برمن Sobol شاپیرو LLP

لینک های مرتبط

https://www.hbsslaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de