هک افراد مشهور, قانون شرکت می گوید که هیچ تهمت روابط

مشهور شرکت حقوقی هک در هفته گذشته گفت: هیچ رابطه ای با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از این گروه تهدید به فاش کردن “رازهای” در مورد رئیس جمهور, به گزارش سی ان ان.

Grubman شایر, Meiselas & کیسه P. C. تایید به خروجی اخبار به روز شنبه که تهمت هرگز یک مشتری از ایشان. این شرکت اجرا شده توسط ستاره وکیل آلن Grubman برجسته ترین سرگرمی وکیل در جهان است. برخی از مشتریان او شامل, لیدی گاگا, مدونا, U2, بروس اسپرینگستین, ماریا کری, Bette Midler, و, Priyanka Chopra.

هک گروه REvil پنج شنبه گذشته خواستار $42 میلیون و گفت: این امر نشان مغلوب ساختن پیشی جستن “لباس کثیف” فقط در یک هفته اگر پول کامل پرداخت می شود. این گروه به سرقت برده 756 گیگابایت اسناد محرمانه از جمله قراردادها و ایمیل های شخصی و همچنین حذف شده و یا رمز شده شرکت پشتیبان گیری. تنها راه این فایل ها را می توان رمزگشایی است به پرداخت جنایتکاران برای یک کلید.

“باج است و در حال حاضر [دو] $42,000,000,” هکرها خبر داد. “فرد بعدی خواهیم انتشار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود دارد یک انتخابات در رفتن ما در بر داشت یک تن از لباس های شسته شده کثیف در زمان.

“آقای ترامپ, اگر شما می خواهید به ماندن رئیس جمهور میبینم تیز چوب در بچه ها در غیر این صورت شما ممکن است فراموش نکنید که این جاه طلبی برای همیشه لطفا برای. و به شما رای دهندگان ما می تواند شما اجازه می دانم که پس از این انتشار, شما قطعا نمی خواهید به او را به عنوان رئیس جمهور … مهلت یک هفته.”

یک سخنگوی Grubman شایر, Meiselas & کیسه P. C. گفت: آن را نمی خواهد باج پرداخت.

“ما مطلع شده است توسط کارشناسان و اف بی آی است که با مذاکره و یا پرداخت باج به تروریست ها نقض جنایی فدرال قانون” سخنگوی گفت. “حتی زمانی که عظیم باج پرداخت شده است جنایتکاران اغلب نشت اسناد به هر حال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im