Hacienda بهداشت و درمان بیمار مورد تجاوز دهید فدرال قانون

تجاوز به بیمار در هکیندا بهداشت و درمان در شهر فینیکس بود کاتالیزور برای یک پیشنهادی قانون فدرال که قرار است به معرفی پنج شنبه در کنگره است.

این لایحه با هدف بهبود شفافیت با دادن عمومی به راحتی در دسترس اطلاعات در مورد مشکلات کیفیت و اثبات شکایت در امکانات مانند Hacienda.

این لایحه خواهد شد در حزب دموکرات-کنترل خانه با تشکر. روبن Gallego, آریزونا از حزب دموکرات که 7th کنگره منطقه شامل 60-تخت میانی-مرکز مراقبت در شرق و جنوب خیابان کوهستان در شهر فینیکس که در آن بیمار مورد تجاوز قرار گرفت و در دسامبر. 29, 2018 به هنگام تولد به یک پسر.

یک 911 تماس در هنگام تولد نشان داد که هیچ یک از کارکنان شناخته شده بود, زن باردار بود. ققنوس پلیس بعد از بازداشت یکی از مراقبان بیمار در, تجاوز جنسی اتهامات با استناد به شواهد DNA.

“این یک مشکل است که در حیاط خلوت من و این مسئولیت ما برای رفع آن و برای جلوگیری از آن در آینده” Gallego گفت: آریزونا جمهوری در روز چهارشنبه.

Rep. تام O’Halleran یک دموکرات نمایندگی آریزونا 1st کنگره منطقه یک شرکت حامی این لایحه که صفر در امکانات است که مانند ملک تعیین شده به عنوان “intermediate-مراقبت از امکانات برای افراد با معلولیت ذهنی.”

در میان این لایحه اقدامات یک دستور است که اطلاعات در مورد intermediate-مراقبت از امکانات عمومی ارسال شده از جمله گزارش های بازرسی و تعداد نوع و شدت و نتایج اثبات شکایت. مردم باید به راحتی قادر به پیدا کردن اطلاعات در مورد امکانات’ کاستی Gallego گفت.

همدم قانون است و انتظار می رود در معرفی جمهوریخواهان کنترل سنا را … مارتا McSally R-Ariz., و از سوی دیگر ، Kyrsten Sinema, D-Ariz.

“نفرت سوء استفاده در مراکز مراقبت در منزل به خصوص کسانی که برای مراقبت از بیماران آسیب پذیر باید را هرگز دوباره در هر نقطه” McSally گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “پس از هولناک موارد در هکیندا بهداشت و درمان در شهر فینیکس, اعضای آریزونا هیئت در حال همکاری با یکدیگر برای معرفی محلی, آینده قانون برای افزایش شفافیت و پاسخگویی در این امکانات و من خوشحالم که منجر به تلاش در سنا است.”

یک ‘وحشتناک و غیر قابل قبول’ جرم

تا زمانی که آن را آمد به آریزونا قانونگذاران توجه در آخرین جلسه قانونی متوسط-مراقبت از امکانات برای افراد با ناتوانی های فکری به حال نیاز به یک دولت مجوز از سال 1997.

قانونگذاران ثابت مشکل که نیاز به این امکانات به مجوز و Hacienda بهداشت و درمان دریافت آن دولت مجوز در ماه آوریل است. دولت فدرال نیز نظارت تاسیسات, اما Gallego گفت: بیشتر پادمان مورد نیاز هستند.

Gallego و O’Halleran کار کرده اند که فدرال لایحه هم پس از ملک تجاوز شد, عمومی و بین المللی عناوین در ژانویه 2019.

“جرم و جنایت مرتکب شده در هکیندا بهداشت و درمان در سال گذشته وحشتناک و غیر قابل قبول” O’Halleran گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“من افتخار می کنم برای کمک به معرفی مهم این لایحه است که کار خواهد کرد برای از بین بردن این نوع از غفلت و سوء استفاده از آسیب پذیر ما و اطمینان از مراقبت از مراکز مانند ملک پاسخگو هستند به کسانی که به آنها خدمت می کنند.”

متوسط-مرکز مراقبت برای افراد با معلولیت ذهنی است اختیاری پزشکی بهره مند شوند متحده و Gallego را در بر داشت 5,919 امکانات از جمله در ایالات متحده آمریکا

Intermediate-امکانات مراقبت از خانه برخی از 68,000 بیماران در سراسر کشور از جمله در مورد 134 در آریزونا. در حالی که بخش کوچکی از تعداد زیادی از مردم زندگی با معلولیت افراد در intermediate-مراقبت از امکانات میان آسیب پذیرترین Gallego گفت: در مصاحبه ای در روز چهارشنبه.

ملی, بانک اطلاعات چک های پس زمینه

بیماران در هکیندا و دیگر intermediate-مراقبت از امکانات نیاز به مراقبت های بسیار تخصصی به دلیل شدید و پیچیده پزشکی نیاز دارد.

در هکیندا بسیاری از ساکنان این محل غائط و پوشک می پوشند. همه نیاز به کمک با فعالیت های روزانه است که بسیاری از افراد را برای اعطا مانند مسواک زدن دندان های خود را خوردن و حمام کردن. بسیاری از ساکنان غیر کلامی.

این لایحه که اجازه می دهد متوسط-مراقبت از امکانات برای اجرای ملی چک های پس زمینه از طریق پزشک ملی بانک اطلاعاتی — یک مخزن آنلاین ایجاد شده توسط کنگره طراحی شده برای جلوگیری از پزشکان سلامت با سوابق از آسیب رساندن به بيماران با حرکت دولت-به-دولت برای به دست آوردن شغل است.

یکی دیگر از اندازه گیری در این لایحه ایجاد یک شورای مشورتی برای متوسط-امکانات مراقبت. این شورا خواهد بود مسئول ساخت توصیه هایی برای بهبود کیفیت مراقبت و کاهش سوء استفاده و غفلت است.

شورای مشورتی که شامل افراد معلول; اعضای خانواده افراد معلول; نمایندگان انجمن ملی مدیران دولتی از معلولیت رشدی خدمات; و آمریکا شبکه ای از جامعه گزینه ها و منابع در میان دیگران این لایحه می گوید.

قوس آریزونا که طرفداران حقوق مردم با معلولیت های فکری و توسعه در حال حاضر به تایید این لایحه عنوان شده است این انجمن بهداشت آمریکا که نشان دهنده طولانی مدت ارائه دهندگان مراقبت.

برای بیش از حد طولانی این سیستم به منظور ارائه خدمات و پشتیبانی برای ساکنان intermediate-امکانات مراقبت شده اند سرند با تناقضات و نقاط ضعف و خانواده ها مواجه شده اند گیج کننده و اغلب متناقض فرآیندهای به دنبال پاسخگویی هنگامی که سوء استفاده و غفلت رخ می دهد گفت: Jon Meyers مدیر اجرایی Arc آریزونا.

“این قانون نشان دهنده یک گام مهم به جلو در حفاظت از بزرگسالان در معرض سراسر ایالات متحده گفت:” در یک بیانیه نوشته شده است.

در سطح دولت دو وظیفه نیروهای دولت شورای برنامه ریزی صادر کرده اند توصیه های در مورد چگونه به منظور بهبود حمایت از بزرگسالان در معرض در آریزونا.

یکی از این توصیه ها — ممیزی مستقل از دولت بزرگسالان محافظ خدمات بخش — در حال حاضر در لایحه ای که معرفی شد در آریزونا مقننه با دولت تشکر. تیم دونن R-یوما. لایحه برنامه ریزی شده بود برای در نظر گرفتن در روز پنج شنبه توسط خانه بهداشت و خدمات انسانی کمیته.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>