اکلاهما تئاتر لغو بقیه از آن 2019-2020 فصل

این اکلاهما تئاتر را لغو کرده است باقی مانده از آن 2019-2020 فصل از جمله تولیدات آینده از “اما” لین Nottage را “عرق” و تئاتر بزرگ تابستان موسیقی “کاباره.” اخبار پنج شنبه اعلام کرد, می آید به عنوان تئاتر در سراسر منطقه و این کشور همچنان به حلقه از shutdown در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این اکلاهما زودتر کمرنگ ساعت کارگری و حقوق و برش فرآورده های کوتاه از “شب دوازدهم” و “Bacchae.”

“مانند بسیاری از سازمان های اکلاهما مجبور شده است را فوق العاده دشوار است تصمیم گیری در پی از زمان همه گیر و پس از توزین های بی شماری حالات ما تعیین کرده اید این است که تنها دوام و مسئول مسیر رو به جلو” مدیر هنری حاج یوسف در بیانیه ای گفت.

این Ordway به تازگی گذاشته شدن 90 درصد از کارکنان خود یک حرکت است که به دنبال آن در اوایل تعویق نشان می دهد مانند “رنگ بنفش” و نیش موسیقی “آخرین کشتی.” تولیدات نیز سرد در کودکان و تئاتر تئاتر اسپرسو دا که هر دو کاهش را نشان می دهد و گذاشته کارکنان.

دیگر تئاتر در سراسر شهرهای دوقلو و ملت بسته اند را نشان می دهد و اقدام جدی در برابر این بیماری همه گیر. اورگان شکسپیر جشنواره تاخیر در آن فصل تا پاییز.

اکلاهما دارندگان بلیط می توانید بازپرداخت اعتبار ارزش بلیط خود را به سوی آینده تولید و یا اهدای بلیط خود را برای کمک به تئاتر است.

“به عنوان مراحل نشستن خالی در سراسر جهان اعتقاد من ارزش تئاتر را روشن انسانیت مشترک ما افزایش یافته است” حاج آقا گفت. “من مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که ما می تواند جمع آوری دوباره با هم به عنوان یک جامعه و به اشتراک گذاری در داستان است که … باز این ذهن به هم بزنید قلب و آتش تخیل.”

این اکلاهما ساختمان باقی خواهد ماند و بسته به مکان تا اطلاع ثانوی.

 

@rohanpreston

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>