مسلح کمین پلیس نیویورک دو بار در 12 ساعت spawns خشم

نیویورک — یک فرد مسلح را بازداشت گرفته شد روز شنبه و پس از او کمین ماموران پلیس در برانکس دو بار در 12 ساعت و زخمی شدن دو نفر در حمله آورده است که خشم و انزجار از مقامات که مقصر خشونت در یک فضای ضد پلیس شعارهای مقامات گفت.

رابرت ویلیامز, 45, از برانکس دستگیر شد و پس از او راه می رفت به یک ایستگاه پلیس در برانکس و شروع به تیراندازی در مدت کوتاهی قبل از ساعت 8 صبح یکشنبه, پلیس گفت:. عکس های خود را زده ستوان در بازو و به دقت از دست رفته دیگر پرسنل پلیس قبل از او فرار از گلوله های دراز و پرتاب خود را تپانچه, مقامات گفت.

که صورت گرفت تنها چند ساعت پس از همان مرد نزدیک یک گشت ون در همان بخشی از برانکس و اخراج در دو افسران در داخل و زخمی شدن یکی قبل از فرار با پای پلیس گفت:.

همه کسانی که به ضرب گلوله در حال انتظار برای بازیابی, مقامات گفت.

“این تنها به لطف خدا و اقدامات قهرمانانه از کسانی که در داخل ساختمان است که در زمان او به زندان است که ما در حال صحبت کردن در مورد افسران پلیس به قتل در داخل یک پلیس شهر نیویورک حوزه,” کمیسر پلیس درموت شیا گفت: در یک کنفرانس خبری.

ویلیامز است که به اتهام اقدام به قتل جنایی در اختیار داشتن سلاح و مقاومت در برابر دستگیری به پلیس گفت: در یک ایمیل اواخر یکشنبه شناسایی او را به عنوان مظنون است. او در بیمارستان بستری شد یکشنبه شب برانکس دادستانی گفت. این روشن نیست که آیا او تا به حال یک وکیل برای او صحبت می کنند.

ویلیامز شده بود ناراحت پس پسر خود را پس از شلیک شدن در برانکس مظنون به نیویورک پست.

“او افسرده در زمان از آنجا که پسرش رو به ضرب گلوله در خیابان” مری ویلیامز و 80 به این روزنامه گفت. “که او تنها فرزند خانواده است.”

افسر مجروح در تیراندازی پل Stroffolino بود از بیمارستان مرخص یکشنبه به تشویق از همکاران. افسر یک باند و در گردن او داد thumbs-up.

شیا به نام ویلیامز “ترسو” و گفت که او تا به حال یک سابقه کیفری از جمله 2002 تیراندازی و carjacking که در آن او شلیک یک تفنگ است ، او paroled از زندان در سال 2017 پس از اقدام به قتل اعتقاد شیا گفت.

کمیسیون همچنین شدت انتقاد کرد در عدالت کیفری فعالان اصلاحات که نشان داده اند در ماه های اخیر در برابر بیش از حد از زور توسط پلیس از جمله یک بزرگ اعتراض در ترمینال بزرگ مرکزی. اعتراضات او پیشنهاد کمک به ایجاد یک ضد پلیس محیط زیست است.

“این چیزها نیست نامربوط. ما تا به حال مردم در راهپیمایی را از طریق خیابان های شهر نیویورک به تازگی” شیا گفت. “کلمات مهم است. و کلمات تاثیر رفتار مردم است.”

شیا نمی ارائه هر گونه مدرکی که ویلیامز دانست و از کسانی که در تظاهرات و یا تحت تاثیر قرار بود توسط آنها.

شهردار بیل د Blasio, که برنده تا حدودی در یک وعده به اصلاح بیش از حد تهاجمی پلیس از جوامع اقلیت همچنین پیشنهاد کرد که ضد پلیس احساسات بود از دست رفت.

“هر کسی که spews نفرت در افسران ما این است که کمک و معاونت در جرم این نوع از فضای آن قابل قبول نیست” de Blasio گفت. “شما می توانید در اعتراض به آنچه شما باور دارید اما شما نمی توانید vilely حمله کسانی که اینجا هستند برای محافظت از ما. آن را ایجاد می کند این نوع از پویا است.”

حملات به یاد می آورد دیگر بی دلیل ضرب و جرح در افسران پلیس نشستن در وسایل نقلیه گشت.

در سال 2017, یک فرد مسلح کشته افسر Miosotis Familia به عنوان او نشسته در او گشت وسیله نقلیه در برانکس. در سال 2014 دو افسر رافائل راموس و Wenjian Liu به ضرب گلوله کشته شدند در ماشین گشت در بروکلین توسط یک مرد ناراحت اخیر پلیس قتل غیر مسلح سیاه مردان است.

قتل راموس و لیو تا به حال نیز به دنبال تظاهرات بزرگ. برخی از افسران سرزنش د Blasio برای ابراز همبستگی با تظاهرات و تبدیل پشت خود را در حزب دموکرات در مجالس ترحیم.

رابرت Gangi مدیر اجرایی پلیس اصلاحات سازماندهی پروژه, حمایت, گروه, گفت: آن را “غیر مسئولانه” برای شیا و د Blasio به لینک آخر هفته را با خشونت به تظاهرات اخیر که او گفت: دخیل “در اعتراض مشروع مد.”

وجود دارد “هیچ دفاعی را برای مجنون که باز آتش در پلیس” Gangi گفت.

اولین حمله اتفاق افتاده است فقط قبل از 8:30 p. m. روز شنبه, زمانی که مسلح راه می رفت تا به ون درخواست ماموران برای جهت و سپس اخراج عکس, چرا Stroffolino بود که در پشت چرخ در چانه و گردن و دقت از دست رفته عروق, مقامات گفت.

Stroffolino و شریک زندگی خود را برای هشت سال برایان Hanlon یک دوست پس از, دبیرستان, آمار گاز به دور است. نه اخراج یک شات.

پلیس منتشر شد, عکس از مظنون شدند و ترکیب این شهر برای او هنگامی که او راه می رفت به ایستگاه پلیس در هماهنگی manhunt قدم به میز کشیده و یک تفنگ, مقامات گفت. زخمی ستوان بازگشت آتش, اما, از دست رفته پرسنل پلیس و نقش برآب کردن از اتاق مجاور فقط در زمان برای جلوگیری از به دنبال مسلح.

دو دوربین های امنیتی گرفته شده تصویری از هرج و مرج ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر