تفنگ ایمنی گروه نگران افزایش غیر عمدی فرزند تیراندازی با بیشتر کودکان در خانه با توجه به تعطیلی مدارس و اقامت در خانه سفارشات.

متعدد آریزونا فروشگاه اسلحه را گزارش کرده اند از افزایش خرید سلاح گرم و مهمات در طول coronavirus بیماری همه گیر. بسیاری از خریدهای اول وقت خریداران اسلحه.

اما فعالان سوال که آیا صاحبان اسلحه در حال پیروی از دستورالعمل های ایمنی و درستی ذخیره سازی اسلحه های خود را به از بین بردن خطر از کودکان آنها را پیدا کردن و به طور تصادفی مجروح شدن خود و یا شخص دیگری.

‘هدف ما این است که برای تدریس به بزرگسالان چگونه برای جلوگیری از غیر عمدی فرزند تیراندازی’

کاتلین شریف کمک کرد که شروع غیر حزبی هوشمند برای کودکان و نوجوانان آریزونا است که با هدف ترویج ایمنی اسلحه به پدر و مادر گفت: آموزش والدین در مورد تفنگ ایمنی بسیار مهم است به عنوان صدها نفر از کودکان و نوجوانان مرگ در هر سال در ایالات متحده از پیدا کردن یک تفنگ.

این گروه متوجه یک روند اخیر در تیراندازی در سراسر دره که ممکن است اتفاق افتاده را با توجه به کودکان و یا داشتن دسترسی به اسلحه در خانه است.

در مارس 24, a 3-year-old boy در گلندیل در بیمارستان بستری شد و پس از به طور تصادفی تیراندازی خود را با پدر و مادر خود را’ تفنگ دستی.

که همان ماه میلادی 16-year-old boy در ارتباط با تیراندازی از 14 سال Darric اپلتون در Laveen. او بزرگترین فرزند از شش فرزند در خانه در زمان.

شریف گفت: معمولا در این زمان از سال است که مشغول این گروه انجام حوادث به ترویج تفنگ ایمنی, اما آنها قادر به انجام این کار در حال حاضر.

“این واقعا سخت است. ما نمی دانیم که ما می توانیم دوباره وجود دارد,” او گفت:.

آنها در حال تلاش برای دریافت این پیام را عملا در حال حاضر از آنجایی که آنها نمی تواند عادی خود را انجام دهد tabling و یا حوادث. سازمان متوسل به استفاده از رسانه های اجتماعی به پست آموزشی گرافیک در نگه داشتن سلاح گرم و امن و قفل شده است به دور از کودکان است.

با مردم وحشت خرید اسلحه, مهم این است که مردم مطمئن شوید که آنها در حال قفل کردن اسلحه های خود را و ذخیره آنها را با خیال راحت و دور از کودکان است.

“در حال حاضر بسیار مهمی است و زمان برای مردم به یادآوری خود را در مورد تفنگ ایمنی” شریف گفت.

سلاح گرم در خانه می تواند به تشدید وضعیت

در علاوه بر این به کودکان به طور تصادفی تیراندازی خود را نیز وجود دارد بیشتر در معرض خطر خشونت و خودکشی تماس در حالی که در گیر شده است.

“با سلاح گرم در خانه که در آن وجود دارد بسیاری از دیگر تنش در رفتن واقعا می تواند نیاز به ماندن در خانه بسیار خطرناک تر وضعیت” جرالدین تپه جمهور آریزونا برای تفنگ ایمنی گفت.

عوامل استرس زا مانند امور مالی و کار و بهداشت و یا تنها بودن در مجاورت نزدیک به شخص دیگری می تواند به تشدید تنش. این می تواند منجر به افزایش خودکشی تماس و یا خشونت خانگی, تماس, او گفت:.

گیاهی شبیه شاهبلوط هندی پلیس جان Elwyn اسمیت پس از او گفته شات و همسر خود را کشته در حالی که او خواب بود در مارس 9, پلیس گفت:. با توجه به اسناد دادگاه “اسمیت احساس شد تاکید کرد در مورد قادر بودن به ترک خانه خود را در طول COVID-19.” او معتقد بود تنها راه برای خارج شدن از این وضعیت بود که به کشتن همسر خود.

اسلحه گرم و مراکز آموزشی شاهد افزایش برای اولین بار صاحبان مصرف تیراندازی پایه کلاس

ویرژیل مطلوب صاحب خانه آریزونا دفاع گفت که او متوجه بسیاری از ترافیک انتقال از دره تفنگ فروشگاه که فروش سلاح گرم برای اولین بار صاحبان.

“ما در حال اجرا است بسیاری از اساسی handgun کلاس. این آموزش کسی چگونه مسئولانه خود و استقرار یک تفنگ” مطلوب گفت.

این مرکز در حال حاضر شاهد حدود 1 یا 2 کلاس روز است که افزایش از معمولی آن روز. این شرکت دریافت کرده است بسیاری از تماس های تلفنی از افرادی که به داشتن اسلحه و می خواهید را به یک درس است.

“مردم نیست و آنها می دانند که اگر آنها هرگز به اسلحه و یا در اطراف اسلحه است که وجود دارد هیچ بهانه ای این روزها به آموزش مناسب” مطلوب گفت.

با استفاده از این در ذهن متعدد ادارات پلیس گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای تشویق جدید و تجربه صاحبان اسلحه به اولویت بندی تفنگ ایمنی.

اخیر تصویری از تمپه اداره پلیس هدفمند اسلحه گرم ایمنی با بچه ها که از مدرسه به خانه. افسر Kyle اشمیت, اسلحه گرم, مربی را تشویق پدر و مادر به اقدامات احتیاطی اضافی در طول این زمان.

“پویا ما در حال رفتن را از طریق است که فرد آن را متفاوت از برنامه های معمولی ما,” اشمیت گفت: در این ویدئو.

او گفت: پدر و مادر باید در نظر ساخت سلاح های گرم غیر قابل دسترس قادر به اخراج و یا هر دو. اسلحه باید ذخیره دور قفل تفنگ مورد یا امن و همچنین باعث قفل و یا قفل کابل است که از طریق یک تفنگ به جلوگیری از آنها را از کار اخراج شده یا لود شده است.

“اگر شما در حال رفتن به یک تفنگ را در خانه آن را خوب است برای برخی از مؤلفههای آموزش برای کودکان و یا همسر خود و یا هر کس دیگری در خانه زندگی می کنند که شامل درک برخی از کلی اسلحه گرم ایمنی اصول” اشمیت گفت: در این ویدئو.

او همچنین گفت: والدین باید زمان برای تدریس به کودکان خود را هرگز لمس و یا رسیدگی به یک تفنگ, حتی اگر آن را یک غیر کشنده ماکت سلاح. حتی پدر و مادر که خود یک تفنگ خود را باید به فرزندان خود آموزش دهند این در مورد آنها به خانه شخص دیگری که دارای یک.

ققنوس پلیس سخنگوی وزارت Sgt. ان Justus ساخته شده مشابه توصیه و اضافه کرد که پدر و مادر نیاز به درک مسئولیت خود را به نگه داشتن دسترسی محدود.

ققنوس پلیس به مردم می آموزد به دنبال مخفف TAB +1 که به معنی درمان هر تفنگ به عنوان اگر آن را همیشه نگه داشتن پوزه اشاره کرد در امن جهت مطمئن بودن از هدف و فراتر از آن و نگه داشتن انگشت خود را به ماشه تا زمانی که شما آماده به ساقه.

“کسی که جدید و یا برای اولین بار تفنگ مالک باید خود را آشنا با handgun و می دانم آنچه را که آنها باید انجام دهید برای محافظت از خانواده خود را به عنوان” Justus گفت.

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار الهام سنگی در alyssa.stoney@arizonarepublic.com. او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im